0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Здравейте, момичета!
Поздравявам ви за новата темичка и ха дано до първа пролет да има повече положителни тестчета от когато и да било!
Разгледах албумчето и не се стърпях да публикувам и аз една снимка :D
Почти всеки ден ви чета, но рядко се настройвам да пиша.
От както сме започнали да не се пазим за първи път очаквам с нетърпение новия си цикъл, тъй като през новия цикъл започвам хапченца за стимулиране на ову и непрекъсната фоликуметрия. Налага се, защото в рамките на една година от 10-11 цикъла се оказва, че само 1-2 или най-много три са с ову. Стискайте палци, ама много  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:, защото се притеснява да не се самонавия отново като в началото и това да ми попречи да съм спокойна, да се отпусна.
Хайде УСПЕХ на всички ловуващи и нечакащи!!!


Здравейте сладуранки.Аз през час влизам в албумчето да ви гледам снимките-мн ви се радвам  :bighug: На мен М трябва да ми е на 20.03 и днес температурата ми е 36,9, което не ме обнадеждава много, но се надявам скоро повечето чакащи да се похвалят и да провлачат крачета.Лека вечер момичета.Целувам ви
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Страхотна темичка!
Страхотни сте!
Благодаря ви за подкрепата, момичета!Благодаря ви, че ви има  :grouphug2:  :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: :balk_21: ОБИЧАМ ВИ!
Сега ще потърся снимка да кача в албумчето  :)
*
Честита ни нова темичка :D Нека я напълним с много  :bfp: :bfp: :bfp: резутати.
Ladybebi , :bighug: за всички хубави неща който правиш за нас.
Ако може и мен ме включете в списъка  :oops:, аз чаках да ми дойде на 28.02.
БЛАГОДАРЯ ВИ.
    Браво Лейдибейби, чудесно начало на нашата нова тема, искрено се моля всички ние скоро да преминем в забременелите. Щъркелите идват с много бебета към нас  :lol:
    Като гледам датите на очакване, пожелавам на всички очакващи, на 25-ти март /Благовещение/  да са получили вече "Блага вест", като Дева Мария /Моля се Тя да вижда нашето сайтче и албумчето и да ни помага/!!!
    Може ли да дръпнете в темичката и "постоянното" списъче за Руската черква, че гледам имаме и нови попълнения, може и те да искат да се добавят.
    Пожелавам на вас мили наши бременелки да сте винаги обичани, леки  :cloud9: и после да качите в нашето албумче снимки на вашите здрави и красиви бебчета!!!
    Симони, липсваш ми нещо, кажи само дали Ема се оправя,а ти имаш ли си вече  :bfp: ? ДАНО, ДАНО за теб и за Микивл
На всички очакващи и ловуващи :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: , а на другите  :bighug: :bighug: :balk_21: :balk_21: и после всички ние да напълним темата само с ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
нова тема а вече 4 страници БРАВО!!!Аиде и сега някои да се похвали и с положителни тес4ета- как ми се иска да сам аз но уви горе о6те не са ре6или 4е е моито и на мъж ми времето.Знаете ли духовете на децата как си избират родители,ако не ще ви разкажа,ако вие е интересно!???Честита да ние е темичкатая а старата за6то така барзо се закличи????? 8O 8O 8O
*
нова тема а вече 4 страници БРАВО!!!Аиде и сега някои да се похвали и с положителни тес4ета- как ми се иска да сам аз но уви горе о6те не са ре6или 4е е моито и на мъж ми времето.Знаете ли духовете на децата как си избират родители,ако не ще ви разкажа,ако вие е интересно!???Честита да ние е темичкатая а старата за6то така барзо се закличи????? 8O 8O 8O

Разкажи за духовете че ми е много интересно защо 4 години нещя да ме избира никое? 8)
*
манееее  8O днес не си бях удома и вие сте напълнили 10-тина странички! Браво момичета! Новата темичка е супер! дано да ни донесе повече късмет! Сега отивам да действаме по "въпроса"  :wink: Прегръщам ви всиките , всичките  :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
И аз съм вече в албумчето  :D :D :D
*
И аз съм вече в албумчето  :D :D :D

Отивам да те видя!
 
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
ОЧАКВАЩИ    
 
mimcheto_85    
Simoni         4.(5).03    
Meggy          8.(9).03    
rossy *            
Ladybebi       14.03        
Andreaivano    14-15.03      
krasiko        15.03      
Deskata0177    16.03        
dianka         16.(17).03    
nomine         17.03.        
Clevergirl_75  18-19.03      
biserche       18-20.03    
Pipi_M         18.03  
dgina          19.03        
prettily       19.03    
Sof            20.03      
radost_I       20-21.03      
Lubaboiko      22-23.03      
Galichka       23-24.03    
Rouzi-Anna     23-24.03  
tani77         23-24.03    
DOMI123        23-24.03    


    
ЛОВУВАЩИ:

 
lqlyo                      
ivaqna          
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙  
saraapl


айде и аз започвам гонитбата :)
*
saraapl: много хубаво, че изтегли списъчето

А сега по него:
Andreaivano, krasiko: да очакваме ли добри новини от вас. Гледам, че вие сте следващите и то, надявам се, с + резултати. Успех!
 
ОЧАКВАЩИ   
 
mimcheto_85   
Simoni         4.(5).03   
Meggy          8.(9).03   
rossy *           
Ladybebi       14.03       
Andreaivano    14-15.03     
krasiko        15.03     
Deskata0177    16.03       
dianka         16.(17).03   
nomine         17.03.       
Clevergirl_75  18-19.03     
biserche       18-20.03   
Pipi_M         18.03 
dgina          19.03       
prettily       19.03   
Sof            20.03     
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03     
Galichka       23-24.03   
Rouzi-Anna     23-24.03 
tani77         23-24.03   
DOMI123        23-24.03   


   
ЛОВУВАЩИ:

 
lqlyo                     
ivaqna         
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ 
saraapl
nerony



И аз да се запиша че сме в разгара на лова,на нечакащите  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


*
нова тема а вече 4 страници БРАВО!!!Аиде и сега някои да се похвали и с положителни тес4ета- как ми се иска да сам аз но уви горе о6те не са ре6или 4е е моито и на мъж ми времето.Знаете ли духовете на децата как си избират родители,ако не ще ви разкажа,ако вие е интересно!???Честита да ние е темичкатая а старата за6то така барзо се закличи????? 8O 8O 8O
Щеше да разказваш :)
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Чудесна нова темичка, поздрави за идеята ,ladybebi! Аз не съм в нито един списък, заради гадната лелка. Ама скоро ще се присъединя с нови сили.
Поздравления за новата тема  yahoo_17
Бързо да се напълни с положителни тестове и бебчета  :bfp1: :bfp1: :babyflips: :babyflips:
Пролет е, започна работното време на щъркелите  stork-boy stork-boy stork-boy

Имам една идея. Ако срещу ника на успелите мами, пишете и след колко време бебеправене са успели,мисля че  това ще действа стимулиращо и обнадеждаващо  на другите.
Пуки идеята ти е превъзходна!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Браво момичета! Четири страници за половин ден...Това само доказва,колко ни е хубаво да си общуваме и да споделяме нашите трепетни очаквания.
Симони, на мен също ми стана интересно....разказвай!
момичета, ако ми позволите, бих искала да ви направя едно предложение...нека списъка на всяка следваща заглавна страница да включва имената на ВСИЧКИ ОЧАКВАЩИ +++ резултат,т.е. дори на тези в ОВУ или с М., а в самата тема да има подробни списъци с допълнителна информация, които до се въртят и актуализират....
Списъчето за Руската, а и не само Руската може и други храмове, да стои след основния списък с очакващите на първа страница...естествено това да го съобразим за следващия път и който отворя нова тема да знае...Какво ще кажете, а?
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Добро утро!! everything_possible, съгласна съм за списъците, ама не съм много на "ти" с компа, дано някоя мацка се навие на да го направи, че аз сигурно ще оплескам нещата  :oops: Пожелавам лек и приятен ден на всички!!! и повечко + тестове!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро, поспалани! Хайде, ставайте - вънка грее слънце!
Искам да ви кажа, че идеите за списъчетата са страхотни! Ако се помолим на някой от модераторите, може съвсем спокойно да сложим на ОЧАКВАЩИЯ СПИСЪК датички, и просто модератор да редакрита информацията поне веднъж седмично... Мисля, че само те могат да правят това :?
Няма ли днес някоя да се похвали с  :bfp: Пожелавам на всички весел и усмихнат ден! Аз сега ще си пийна кафето и отивам на разходка, а след това на фризьор за подстригване и боядисване! Днес ще се глезя! В много слънчево настроение съм - ДАНО да ви заразя и вас!!! :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Добро утро! :)
Аз също смятам днес да си доставя удоволствие.Сигурно ще пазарувам, от два дни съм на диета и се чувствам добре.По-леко ми е.Чакам вече ++++++ резултати, че нещо изоставаме.

ПП.За първи път правя графика на БТ, и ми е много гадно,  защото работя на две смени и един ден ставам рано, другия по-късно.Веднъж ме посъветваха да си доспивам, ама аз един път отворя ли очи, край.Ще се опитам вечер по-рано да си лягам :wink: