0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Биби,  :bighug:
Люба, благодаря за диетата  :bighug:
Момичета  :bighug:
Лек, успешен и светъл ден ви желая!
Биби, извинявай,но чак сега прочетох какво ти се е случило. Ми то много страници вчера сте изписали. :P Биби,ти самата се успокой, поплачи си, ако трябва крещи, но само се успокой. Преди 2 години това се случи и със сестра ми. От нея знам,че така е било по-добре,защото плодът най-вероятно е бил увреден/извинявам се ако звучи жестоко/. Е, след 6 месеца тя имаше успешна и прекрасна бременност. Пожелавам ти го от все сърце и на теб да се случи. И това ще е много скоро.  :P :o
*
 :balk_172:
Момичета, бихте ли ми препоръчали добри специалисти за спермограма на мъжа и изследвания на моя милост? Имаме планове да пътуваме до София тия дни, та да съчетаем нещата. Трябва ли да се запишеш предварително, чака ли се дълго време, колко парички да си приготвим и изобщо как беше при вас?
Здравейтееее! Не сте ме забравили, нали?!?! Доста време не съм писала, ама си ви чета. Ние този месец се поизложихме малко, ама то беше по независещи от нас обстоятелства. След като ми гориха раничката на шийката на матката трябваше да изчакаме известно време да спре кървенето и изтичането на разни гадории и май пропуснахме овулацията.  :? Всички ову тестове ми излизат отрицателни, а с температурата се провалих тотално. Купих си миналия месец дигитален термометър и не съм го проверила дава ли отклонения в температурата до сигнала и след сигнала. Еми, онзи ден Любопитка и Денис ме светнаха за този мой пропуск и се оказа, че наистина тъпия термометър има разлики в отчитането. Така че, до сега температурата ми е абсолютно недостоверна. Ние не спираме с опитите, де, нищо, че нямам представа кога ми е овулацията този месец. :lol: Лелката я чакам около 1 април, саво да не ми изиграе някоя първоаприлска шега и да закъснее пак като миналия месец. После ме чака хидротубация, доизгаряне на раничката, но с упойка, че ме боля зверски миналия път, лекуване на мъжо, че има левкоцити на новата спермограма и май месец инсеминация.
Nomine, аз също пътувам до София всеки месец за всякакъв вид изследвания и ръчкане... :? Хода при доктор Андреева в клиниката на д-р Щерев. Изключително съм доволна от нея. Но това си е мое мнение. Прегледите стават с предварително записан час при желания от теб доктор, самия преглед струва 25 лева, спермограмата (обикновена) е 20 лева. При тебе останалите изследвания не знам ще колко струват, на мен хормоните ми бяха 60 лева, имунологичните към 70 мисля. Успех!  :D

Лелееее, стана километричен пост, но не съм писала от толкова отдавна....Сори!  :oops:
*
biby21 съжалявам мила! Искрено ти желая съвсем скоро да упееш и гушнеш своето здраво и сладко бебче!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
как сте мацки, сигурно някои са на работа, други не, аз съм и това е ужасното! Искам да си стоя вкъщи и да си гледкам детето, искам и още едно да си имам и да си гледкам и двете.... Айде, мъниче, идваи по- бързо че мама, тати и сестричката ти те чакат и нямат търпение за теб!!!

Ей момичета, искате ли да напиша точно това като нашата молитва- Айде мъниче, идвай мама и татко те чакат и нямат търпени да се появиш, чакаме те с такъв трепет и желание....Амин.

Ако има други предложения давайте
как сте мацки, сигурно някои са на работа, други не, аз съм и това е ужасното! Искам да си стоя вкъщи и да си гледкам детето, искам и още едно да си имам и да си гледкам и двете.... Айде, мъниче, идваи по- бързо че мама, тати и сестричката ти те чакат и нямат търпение за теб!!!

Ей момичета, искате ли да напиша точно това като нашата молитва- Айде мъниче, идвай мама и татко те чакат и нямат търпени да се появиш, чакаме те с такъв трепет и желание....Амин.

Ако има други предложения давайте
Според мен това е страхотно за молитва. :sunshine:
И да, аз лично съм на работа ама само физически.  :BangHead:В главата ми само глупости се въртят,цяла нощ ужасяващи сънища. А и на работа идвам , отварям форума и си ви следя. :bighug:
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Най-сетне и аз се излюпих за днешния ден! След като премеря БТ, вече успявам да си заспя слава богу, защото съм 2 смяна.
NOWILKA, дано, дано, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
simoni, чудесно е, че днес ще посетиш църквата за нашата молитва, хареса ми.Не е хубаво, че малката Ема е без теб.Сигурна съм, че скоро ще си се гледкате двете  , защото ще имаш тумбаче preggo
*
Добро утро мачки
Биби, Любче  :bighug:
Новилки ти все едно разказа за моя работен ден  :D
 

*
Добро утро момичета :)
Много сте изписали от вчера  :wink:
lubaboiko, biby21 изпращам ви една голяма  :bighug: придружена с една :balk_104: не губете кураж!
Lisko твоето послание от вчера направо ми насълзи очите, благодаря ти за оптимизма и куража който вдъхваш! Невероятно лъчезарен човек си  :balk_104:   :balk_102:
simoni страхотна молитва ;)
На всички момичета който чакат  :bfp1: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
и аз съм на работа физически, даже колегите ми забелязват че нещо не съм във форма, защото по принцип не съм такава мукна и отнесена и повечето си мислят че е заради това че емката не е добре. А аз само си отварям форума и ви чета и пиша, а появили се някои минимизирам....ей шефа
*
Добро утро и от мен момичета...Благодарение на вас се отърсих от лошите мисли и сега се чувствам наистина по- добре..

Дани,вчера забравих да те питам ходи ли на Цс и как мина...Дано всичко е наред там ,за да си още по- спокойна..Пожелавам ти го от сърце!

Аз също не работя...Идвам за присъствие и съм все във форума ...Скоро ще ми бият шута ми се чини ,ма не ми пука...Искам да съм здрава,Бойко да е здрав,Вие да сте здрави ,пък да става каквото ще... Лек ден и мисля че е крайно време да се появи нова бременелка ,че много зацикли тая тема...
Любче, не се безпокой, всичко ще се оправи мила.
Мен днес от сутринта ме боли стомаха, сложих един тампон за всеки случай и преди малко ходих в тоалетната.Има едно петънце, което до довечера... :(
*
Добро утро и от мен момичета...Благодарение на вас се отърсих от лошите мисли и сега се чувствам наистина по- добре..

Дани,вчера забравих да те питам ходи ли на Цс и как мина...Дано всичко е наред там ,за да си още по- спокойна..Пожелавам ти го от сърце!

Аз също не работя...Идвам за присъствие и съм все във форума ...Скоро ще ми бият шута ми се чини ,ма не ми пука...Искам да съм здрава,Бойко да е здрав,Вие да сте здрави ,пък да става каквото ще... Лек ден и мисля че е крайно време да се появи нова бременелка ,че много зацикли тая тема...
Сега прочетох това което ти се е случило - не се отчайвай - винаги има изход! чудесата се случват тогава , когато вярваме в тях! стискам палци съвсем скоро нещата да си дойдат на мястото! Прегръщам тееее!  http://www.misli.hit.bg/today.html
*
ОЧАКВАЩИ   bfp

vmj_83   
mimcheto_85     
Simoni         4.(5).03     
rossy *        23-24.03           
Andreaivano    14-15.03     
Deskata0177    16.03         
dianka         16.(17).03     
Clevergirl_75  18-19.03     
Pipi_M         18.03   
dgina          19.03             
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03     
Galichka       23-24.03     
Rouzi-Anna     23-24.03   
tani77         23-24.03   
malkoto_dqvolche 23-24.03
lqlyo  31.03

     
ЛОВУВАЩИ:


ivaqna            :eggsperm:
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙   :eggsperm:
nomine            :eggsperm:



И моето Нечакане завърши трагично !
само си добавих датата в списъчето - дано да не ми дойде гадната лелка :wink:

ОЧАКВАЩИ   bfp

vmj_83   
mimcheto_85     
Simoni         4.(5).03     
rossy *        23-24.03           
Andreaivano    14-15.03     
Deskata0177    16.03         
dianka         16.(17).03     
Clevergirl_75  18-19.03     
Pipi_M         18.03   
dgina          19.03             
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03     
Galichka       23-24.03     
Rouzi-Anna     23-24.03   
tani77         23-24.03   
malkoto_dqvolche 23-24.03
lqlyo  31.03
Deskata i vankata

     
ЛОВУВАЩИ:


ivaqna            :eggsperm:
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙   :eggsperm:
nomine            :eggsperm:



Добро утро момичета .Добавих Деската и ванката .
Люба , :crossfingers:за днес .Радвам се ,че звучиш обнадеждена.
Симонка,харесва ми молитвичката  :bighug:Днес ще сме с теб в 12.45 нали така?
Доми,не я пускай тази пущина  :balk_77:

Искам да ви питам нещо!  :oops: :oops:
Има ли вероятност теста за бременност да греши? Днес ми е трети ден от закъснението, а теста е една черта/ м...ка й гадна черта/. :oops: :oops:
*
NOWILKA аз мсиял, че може и да греши ;) и дано  :crossfingers:

ОЧАКВАЩИ   bfp

vmj_83   
mimcheto_85     
Simoni         4.(5).03     
rossy *        23-24.03           
Andreaivano    14-15.03     
Deskata0177    16.03         
dianka         16.(17).03     
Clevergirl_75  18-19.03     
Pipi_M         18.03   
dgina          19.03             
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03     
Galichka       23-24.03     
Rouzi-Anna     23-24.03   
tani77         23-24.03   
malkoto_dqvolche 23-24.03
lqlyo  31.03
Deskata i vankata

     
ЛОВУВАЩИ:


ivaqna            :eggsperm:
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙   :eggsperm:
nomine            :eggsperm:



Добро утро момичета .Добавих Деската и ванката .
Люба , :crossfingers:за днес .Радвам се ,че звучиш обнадеждена.
Симонка,харесва ми молитвичката  :bighug:Днес ще сме с теб в 12.45 нали така?
Доми,не я пускай тази пущина  :balk_77:



Впишете и мен- Новилка 18,03

Стискайте палци изобщо да не дойде. :P
*
Здравейте мили приятелки. Аз не съм писала няколко дни , но покрай този велик ден имам много работа. Биби , съжлявам мила, но вярвам че съвсем скоро ще си отново бременна и този път всичко ще е наред! Любе, стискам палци днес спермограмата да е по - добра и знай че ще бъзеш МАМА. С теб съм. Сигурна съм че всички ще успеем! Няма начин да не е така. Аз утре си чакам гадната лелка и не се и съмнявам , че ще дойде. Схванал ме е кръста , а това е сигурен признак.
Видях че си разпращате някаква диетка. Може ли и на мен някой да ми я прати radinn@abv.bg.
Желая ви хубав ден! Оставете гадните мисли настрана. Пролетта е на вратата , а с нея и всички щъркели. Днес мислено ще съм с вас в 12.45. Целувам ви всичкит!

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!