0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро и от мен :D
Пожелавам ви лек и приятен ден.Аз да се отчета днес ще е първият ми преглед при док- стискайте палци.
*
Честито на успелите момичета :D Лека и безпроблемна до финала!

На всички чакащи и ловуващи успех им желая! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
И аз искам да се похваля, но още чакам... Дано другата седмица ви зарадвам и аз :) :crossfingers:
Но засега ще чакам... :(
Никога не е късно да откриеш себе си!!!

И точно когато мислиш да се предадеш..., спомни си за причината, заради която издържа на всичкото това...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ей това е! Три дена до крайния срок и вече почна да ме тресе параноята! Седя, работя, чета и през 15-20 мин. съм на бегом до 00 да се проверявам! Т`ва жените сме големи патки! Ми то ако ше идва - ше го видим! Не че не съм си сложила ежедневна превръзка, ама за по-сигурно ... Голяма овца съм!
Мацки, това беше само лирично отклонение! :lol: За да не си говоря сама и колежките да ме помислят съвсем за откачалка, споделям интимните си мисли с вас!
И да знаете, че тръпна да видя няма ли да изскочи зад някой храст поне един-два "+" резултата за днес!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Айде че нямам търпение...Ще стискаме плаци Лейди,къде ще ходим,пък после ще връщаш ,нали сме след теб... :)
*
Соф,пък ти въобще не чакай....НЯМА ДА ТИ ДОЙДЕЕЕЕЕЕ!!!
Извинявам се за неадекватното ми поведение,нещо не мога да си контролирам емоциите тези ддни..Ако досаждам прощавайте..
*
здравейте на всички редовно ви чета но от доста време не съм писала честито на всички които са видели :bfp: и много успехи на ловуващите и ние от 2 години чакаме дано вече станеееее при всички чакащи :bighug:
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Здравейте мацки!
Аз нямах много настроение да пиша тия дни. Но ви четох всичките :)
Честито на новите бременилки! Леки 9 месеца и прекрасни здрави бебчета накрая!!
На тия дето още чакат, пожелавам да ви подмине лелката този месец и следващите 9 също :)
Момичета, дето сте със закъсненията, абе вземете вече по един кръвен да си направите, аз до сега щях пътека да съм направила към лабораторията - чакаме да се похвалите.
Аз чакам да ми свърши за да почнеме лова с милото пак, още малко...
Айде, лека и спорна седмица пълна с много +++++ тестове
Ей това е! Три дена до крайния срок и вече почна да ме тресе параноята! Седя, работя, чета и през 15-20 мин. съм на бегом до 00 да се проверявам! Т`ва жените сме големи патки! Ми то ако ше идва - ше го видим! Не че не съм си сложила ежедневна превръзка, ама за по-сигурно ... Голяма овца съм!
Мацки, това беше само лирично отклонение! :lol: За да не си говоря сама и колежките да ме помислят съвсем за откачалка, споделям интимните си мисли с вас!
И да знаете, че тръпна да видя няма ли да изскочи зад някой храст поне един-два "+" резултата за днес!

Ох,миличка, аз със с два пакета в чантата. :oops: Точно през 15 мин бягам в 00 и винаги ми се струва,че ми дошло. Ама още не е .  :)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Sof, NOWILKA, Така или иначе очаквате  :bfp: Ако съм на вас Ще се насладя на момента и ще си мисля само,че е станало...пък дано наистина да е... :crossfingers:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Sof, NOWILKA,Симони :crossfingers:вече ви е ред момичета,айде дано успеете да я прогоните тази гадна лелка :balk_154:
Меги ,и на всички които им е дошла гостенката искам да кажа да не се отчайват,ще дойде и нашият ред да гушкаме бебчетата си .
ladybebi,стискаме палци и после да кажеш как е минал прегледа.

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Здравей мама07 ! Драго ми е да те видя тук дори и да не пишеш!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
ААА и още нещо- закъснението ми става 12 дена с днес!!! А тест правих в петък последно и беше отрицателен... :? 8O :o, ако някои ми каже какво е това чудо!???
Симони,аз на твое място веднага бих отишла на лекар.С това голямо закъснение и при положение,че не те ловят тестовете не отлагай мила!Колкото до Емка,ще намерите някакво решение,стига да имаш желание!Успех! :D
*
Момичета,току що разбрах за още една моя колежка ,която е бременна в третия месец...Редовен цикъл,отрицателни тестове и бременна в 3-ти месец...Тя беше с хормонален дисбаланс и от 3 години правят опити с приятеля и...Много се радвам за нея,но какво съм направила толкова че всички да ме изпреварват така ,никой не го е искал толкова силно колкото мен...Трябва ли да спра да го желая че да се получи и при мен?! Скакво заслужих това нещастие?!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Момичета,току що разбрах за още една моя колежка ,която е бременна в третия месец...Редовен цикъл,отрицателни тестове и бременна в 3-ти месец...Тя беше с хормонален дисбаланс и от 3 години правят опити с приятеля и...Много се радвам за нея,но какво съм направила толкова че всички да ме изпреварват така ,никой не го е искал толкова силно колкото мен...Трябва ли да спра да го желая че да се получи и при мен?! Скакво заслужих това нещастие?!

Миличка, щом ти е колежка не е изключено скоро и теб да те навести добрата вест! То като тръгне на едно място става заразно! Само почакай и ще видиш...помни ми думите...скоро ще има  :bfp:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Мацки, искам да ви почерпя!
СТАНАХ ЛЕЛЯ! ИМАМЕ СИ ПЛЕМЕННИК АЛЕКСАНДЪР, 50 СМ., 3,600 КГ., РОДЕН В 13:00 Ч.!

 

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
а да ти е жив и здрав лелче, много е готино да си леля и дано да ти се върне скоро- но да бъдеш МАМА!Тогава е още по-......, наисктина да ти е жив и здрав и да му се радвате много а после той вас! :drunk: :coke: :cul2: :thankyousign: :party: :wine: :balk_16:аз се почерпих за неговото раждане....хлъцццц
*
Соф,да ти е жив и здрав и много щастлив..Пожелавам ти скоро и на теб да ти се случи и то още след 9 месеца.. :)

Дани,много си мила,но аз наистина вече не вярвам ...Знам че това е най- лошото ,да спреш да вярваш ,но аз съм така...Много ми е тъжно,въпреки че много се радвам за нея... Искам и аз .Искам ,искааааааааааааааааааааааам Само аз останах от всички детеродни в нашата фирма...Съжалявам че ви развалям настроението .но наистина ми е много кофти...
*
sof дя ви е жив и здрав юнака и мн да ви радва, и скоро да си има братовчедче  :wink:
lubaboiko не се отчайвай мила скоро и на нашата улица ще изгрее слънце  :bighug: трябва само да не губиш вяра
 

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
мацки, много ми се иска да помня или да мога да сънувам неща които ще се случват- някои казват че е стряскащо, но да ви кажа това да не знаеш какво те чака и дали нещо изобщо те чака е още по-..., не е стряскащо, но е доста изнервящо. Мисля само за това и да ви кажа от време на време си се чудя сама на себе си- сега си мисля колко дебела съм станала- и дори и така да е?!?!?, какво значение има, това ли е най- важното за мен???, не разбира се- искам Ема да е жива и здрава да е умна и да има много късмет, това е много важно, искам с онзи глупчо мъжа ми да си имаме още едно палаво джудженце- това е важно......, но това чакане и незнаене ме карат да се побърквам!!!!Вие как сте?! 8OЕмката спря да кашля, но доктора чу нещо в лявата и клапа на сърцето, което било нормално в 95% при децата но за е по- сигурен ни прати на кардиолог утре стискаите всички палци да е всичко ОКИ! Ето - ТОВА Е ВАЖНО!