0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро момичета. Пак е понеделник,пак съм на работа , и пак съм разочарована. Макар че трябва да ми дойде на 18,03 вчера реших да направя тест- Шуър Чек. Беше отрицателен. И пак се чудя да правя ли втори или директно да си пия антибиотика за венците-Родожил,че вече едвам одържам положението там.Вие какво ще ме посъветвате? 8O :oops:

и аз те съветвам да не бързаш. Моя тест беше отрицателен на три дневно закъснение(също Шуър Чек). А вижме сега  :lol: :lol: :lol: Стискам ти палщи да видиш  :bfp: в най-скоро време. Но ако не можеш да търпиш венците си направи си кръвен тест. Друго което мога да ти препоръчам за тях от личен опит е яж ЧЕРВЕН ЛУК. знам че не е приятно, но изяждай поне по 1/2 глава всяка вечер и малко по малко нещата ще се стабилизират. пожелавам ти успех :wink:

Стела ЧЕСТИТО пожелавам ти леки  :cloud9: и здраво и красиво бебче на финала  :babyflips:

*
Лейдибейби, Хепимери, Стела, честито момичета!  :party:
Много леки и много щастливи 9 месеца ви пожелавам! И ще чакаме снимките на малките съкровища в албумчето :)
Аз отпадам от списъка на очакващите и ще се стягам за лов.Благодаря ви, че ви има :bighug:
*
ОЧАКВАЩИ     

vmj_83   
mimcheto_85     
Simoni         4.(5).03     
Meggy          8.(9).03     
rossy *           
Andreaivano    14-15.03       
Deskata0177    16.03         
dianka         16.(17).03       
Clevergirl_75  18-19.03       
biserche       18-20.03     
Pipi_M         18.03   
dgina          19.03         
prettily       19.03     
Sof            20.03       
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03       
Galichka       23-24.03     
Rouzi-Anna     23-24.03   
tani77         23-24.03     


     
ЛОВУВАЩИ:

 
lqlyo                     
ivaqna           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙ 


*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
ДОБРО УТРО И ПРИЯТНА И ПОЛЗОТВОРНА СЕДМИЦА!
                         
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
здравейте мацки, липсвахте ми!На вилата беше много приятно и си мислим с милото всики път когато той не е на работа събота и неделя да ходим там, а не да седим в мръсната гадничка софия! Продължавам болничниа, май ема е вече по- добре ще я водим на лекар сега да я видят.Как сте, всички- да знаете че не я разказах тази история за да нараня или да обидя някого, просто ми хрумна да я споделя с вас! Не искам никои да си я преписва за себе си и да мисли дали това не е негова история- всеки които пише в форума съм убедена че рано или късно по един или друг начин ще се сбъдне неговото ЧУДО!
Имам един въпрос към този, които може да ми отговори а именно след като не ми е дошло това означавали че този месец няма да имам овул., и че неможе този месец да забременея???????Наистина ми се иска да ми отговорите...
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Ей Мегги сега те прочетох че ти е дошла оназ гаднага с много червената забрадка, много е е яд!!!Така се надявах че няма да ти дойде и скоро ще ми кажеш че те е хвал най- накрайя теста и е показал двете чертички, уфффф!Поне сега като ти свърши ще продължиш, а аз незнам да го правим ли сега с милото бебеправенето или просто да чакам.....
*
Добро утро, момичета,
Лейди, честито ,миличка, лека бременност ти желая и красиво бебче на финала  :D
Мики, Симони, хайде чакаме +++++++++++ резултати
Симони защо не си пуснеш кръвен тест може уринните да не те хващат, а закъснението не ти ли е вече 10 дни, защо не отидеш на лекар
 

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Галичка, защото нямам време за доктори в момента мила! Няма на кого да оставя ема, всички покрай нас с милото ми работят, а когато почиват и могат да я гледат и докторите на работят, това ми е проблема!И затова се чудех дали като ми закъснява значи, че няма да имам овулация този месец и че не мога да забременея??? :x 8O
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ААА и още нещо- закъснението ми става 12 дена с днес!!! А тест правих в петък последно и беше отрицателен... :? 8O :o, ако някои ми каже какво е това чудо!???
*
Добро утро , момичета. Хубава седмичка изпълнена с много положителни емоции ви желая. Май и аз ще отпадна безславно от списъчето с очакващите. Графиката ми е ужас ,а и симптоми никакви. Снощи свърших дуфастона и сега ще чакам лелещето към петък да дойде. 
Но никакво отчаяние с нови сили ще се борим другия месец.
На всички ловуващи - спорен лов .
На нечакащите -  скоро да се похвалят с ++++++ резултат.


Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
 :balk_146: :balk_145: :balk_144: А аз така исках утре да зарадвам милото за рожденния му ден с положителен тест. Затова днес съм много мрачна и предпочитам само да ви чета публикациите, отколкото да помръчавам и вашия ден. Всички ви  :bighug: :bighug: :bighug:
*
Радост,каква лоша графика бре моме?!На теб БТ ти скача ,я не бързай да се отчайваш,да не те напляскам...
Соф ,твойта графика също е добра ,не бързай и ти с изводите...
Вижте моята графика и тогава си правете изводи и се ядосвайте ,аз този месец съм по- зле и от змия...:)

Меги,много съжалявам мила ,да знаеш че следващия месец сме ние...

Симонче,започни тестове за ову и иди на лекар най-накрая..Това е голямо закъснение,не се оставяй на течението...Може и да е от смяната на сезона,но може и да си бременна..

*
Галичка, защото нямам време за доктори в момента мила! Няма на кого да оставя ема, всички покрай нас с милото ми работят, а когато почиват и могат да я гледат и докторите на работят, това ми е проблема!И затова се чудех дали като ми закъснява значи, че няма да имам овулация този месец и че не мога да забременея??? :x 8O
Симони що не пробваш да оставиш малката на клубче ? Тя докато си играе ти спокойно ще си свършиш твоята работа. С моя племеник така процедираме- на него много му харесва. :D
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ле-ле, какво сте оклюмали днес всичките? Я се стегнете! По прогноза дават захлаждане, даже до сняг щяло да доведе, но това не означава, че всички трябва да се зазимяваме! Усмихвайте се повече и денят ви ще бъде по-ведър!
Симони, като водиш Ема на лекар, минете двете заедно през някоя лаборатория и да ти вземат кръв! Става за секунди, а резултата после ще си го провериш по телефона. Това голямо закъснение трябва да се дължи на нещо и искрено се надявам да е братчето или сестричето на Ема!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Здравейте момичета  :)
Много сте писали бре цели 12 страници за 2 дни ;)
NOWILKA не се отчайвай мила  :bighug:
*
Хайде хвалете се вече дееее...На какво прилича това?!
*
ооооооохххххххххххх
ако знаеш само как мечтая и аз да се похваля ама е още рано.........
 

*
И аз искам да се похваля но чакам да ми свърши таз гадна лелка и да започнен наново с опитите .... Дано скоро да има  :bfp:
Момичета да ви питам нещо - днес гениколожката ми каза, че ще ми пусне хормони на 10-11 ден от МЦ това според вас нормално ли е  :ask:
*
Сладурани, хубава и ползотворна седмица ви пожелавам  :rainbow:
Честито на трите успели  :balk_16: :balk_16: :balk_16:, сега всички в колонка след тях в този ред:  :balk_46:

ОЧАКВАЩИ     

vmj_83   
mimcheto_85     
Simoni         4.(5).03     
Meggy          8.(9).03     
rossy *           
Andreaivano    14-15.03       
Deskata0177    16.03         
dianka         16.(17).03       
Clevergirl_75  18-19.03       
biserche       18-20.03     
Pipi_M         18.03   
dgina          19.03         
prettily       19.03     
Sof            20.03       
radost_I       20-21.03     
Lubaboiko      22-23.03       
Galichka       23-24.03     
Rouzi-Anna     23-24.03   
tani77         23-24.03     


     
ЛОВУВАЩИ:

 
lqlyo                     
ivaqna           
˙·٠٠·˙Poli˙·٠٠·˙
Jael


Аз от днес с пълни сили се включвам към ловната дружинка, че ми се вижда много намалял състава там :balk_175:
*

    Iffi.13

  • ****
  • 641
  • НАПРЕД И НАГОРЕ !!!
Здравейте и от мен! И на мен ми е рано да се хваля, но КАК МИ СЕ ИСКА!!! Но се случи друго интересно нещо ... От снощи половинката проявява нескрит интерес към форума, календара и изобщо към всичко свързано с бебепревенето  :hug2: Толкова драго ми стана! Пожелавам на всички ви прекрасна седмица  :blowingdust: