0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ми то има още ,но незнаем кога са им термините..

sisilia
summersun
aleks
и другите ги забравих...съжалявам много :oops:
mpia, happymery, hameleon - ако някой се сеща други, да добавя.
Ха честита ни нова темичка!!!
Този път ги изпреварихме и си пуснахме нова, преди да ни заключат старата :balk_600:!
Хайде, да ни е много късметлийска и няма как да не е, щом я пуска евентуална  preggo
Сисилия, благодаря за заплюването и че с сещаш за нас  :bighug:
Успех на всички в списъчето! Аз излязох преждевременно от него, но се надявам скоро  да се присъединя към вас   :grouphug2:
Don't worry, be hippy
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Хей, супер е новата темичка  :balk_602:
На вече  preggo желая най-прекрасните 9 месеца и най-здравите и хубави бебчета
На девойките в списъка в Очакващите - много, ама много силно  :crossfingers: :crossfingers:
Дано ни е на късмет тази тема, особено на тия дето отпаднахме от класацията този месец  :bighug:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Направих промените- ако някой съм изпуснала да казва да го добавям.
Благодаря ти мила! Дано изкараш бременността си без проблеми и да гушнеш своето бебенце на финала!

На новата темичка ще пожелая мнооооооого  preggo preggo preggo и прекрасни  :babyflips: :babyflips: :babyflips:
Летете към нас, защото ви чакаме с нетърпение!

ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Здравейте и от мен!Много положителни емоции и разбира се положителни резултати ви пожелавам в новата тема!Дано стане този месец най-очакваното ни от всички и за ръчички да открием нова тема за коремчета,за бебчета и само такива нещаКъсмет на всички
*
Пожелавам на всички много  П О Л О Ж И Т Е Л Е Н  уикенд!
 :blowingdust2:
*
А пък аз да се оплача :( Този месец така се надявах,че най-после ще се е получило...докато днес сутринта не прокървих.Много се изплаших,защото е точно в средата на цикъла.Бегом към лекарката и се оказа,че имам киста :? Изписа Оргаметрил,но все пак ми вдъхна надежда,че скоро всичко ще се оправи :)Късмет на всички момичета този месец :crossfingers:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ladybebi, страхотно си го направила! Честита ни нова темичка!!! Да я напълним само с  :bfp: резултати и дано се преместим при успелите бъдещи мами!
ania  :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Браво Лейди!  Дано съвсем скоро се прехвърлим всички в списъка на успелите мами!!!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Ania,не се притеснявай всичко ще бъде наред!Пожелавам ти по-бързо да се чисти кистата и да се включваш в отбора на бебеправещите! :balk_21:
Страхотна темичка  :bighug: пожелавам на всеки ,който влезе в нея да ни зарадва с по едно бебче. Прегръщам ви силно
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Момичета аз да ви споделя че утре ще си правя пак тест и дано този път е по наситена 2-рата чертичка.А в понеделник съм на доки.Искам да ви питам дали ще се види нещо ако съм в четвърта седмица и то началото (сега ако съм бременна съм в трета)За сърчице знам че е рано ама сакчето дали ще се види?
*
Благодаря ви за подкрепата :hug2: Така съм се амбицирала вече,че никаква киста няма да ме спре да си увековеча генетичния материал :lol: :lol: С положителни мисли нещата няма как да не се оправят :grouphug2:
*
МОМИЧЕТА СТРАХОТНИ СТЕ  :grouphug:

ladybebi ТЕМАТА Е СТРАХОТНА

ЗАПЛЮВАМ ВИ ВСИЧКИ И ДА ВИ ПРИЗНАЯ ДНЕС ЦЯЛ ДЕН СИ ВЛАЧА КРАКАТА  :wink:

 :bighug: :bighug: :bighug:

*
Лейди,най-вероятно ще се види само удебелена лигавица на матката,но защо не си направиш кръвен и ако е над 1000 може и да се види или по- добре ще прецениш кога да те види док...
Ами аз да задам един въпрос, този списък с очакващите може ли да има дати.Така ще знаем коя кога очаква + резултат.
И може ли и мен да добавите към очакващите :oops:
*
Честита нова и обновена темичка дано се напъклни с много  :babyflips: :babyflips: :babyflips:


Момичета тъй като днес много редактирах поста, не ми позволява повече редакции.Затова ще трябва да пробвам утре пак или чак на новата тема.Дано ми се позволи утре да редактирам.А за датите мисля че е по добре да се прави пак едно списъче което да е "подвижно" и да може да се коригира.За сега май нещата на първа страничка ще останат така :?
Дано модераторите или който отговаря за форума да ми позволят поредната редакция :oops:
О извинявам се тогава, аз както винаги не съм разбрала идеята.Ужас, какъв срам :oops:
Между другото всички сте страхотни на снимките.Разплаках се като ги разглеждах.Почувствах ви толкова близки.И аз ще потърся една наша снимка.
DOMI123  веднага щом мога те добавям в списъчето :bighug: