0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Соф, напълно ра збирам нетърпението ти, аз съ6то съм такава и милото все ми се кара 4е бързам за не6то. Стискам ти палци да има +++++++++
Бисер4е радвам се за оптимизма ти. дано вси4ки се заразят с него, за6тото това е 4аст от борбата, ако няма вяра и надежда, вси4ко е трудно.  и скоро да видим само ++++++++++++++++++++++++++++
Вси4ки сте се отдали на 4истене, готвене, време е да се отдадете на блажена по4ивка, все пак е неделя.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Clevergirl_75, горе-доле ми е в норма ЛФ - варира м/у 12 и 14 дни... Аз по-скоро се надявах на някакво ранно чудо, но така или иначе по природа съм си оптимист  :lol: Ще чакам до последно, а пък ако Господ не е рекъл да е този месец,... има и следващ, нали така! Сигурна съм, че всички от този форум много скоро ще гушкаме наследниците си!  :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Clevergirl_75, горе-доле ми е в норма ЛФ - варира м/у 12 и 14 дни... Аз по-скоро се надявах на някакво ранно чудо, но така или иначе по природа съм си оптимист  :lol: Ще чакам до последно, а пък ако Господ не е рекъл да е този месец,... има и следващ, нали така! Сигурна съм, че всички от този форум много скоро ще гушкаме наследниците си!  :bighug:

Ми значи след някой и друг ден ще видим и от теб +++++:)
Аз както казах и сутринта, с тази БТ дето пада е ясно накъде отивам ама не ми пука. Реших да не се разстройвам, другия месец пак ще се пробваме:)
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
sof, стискам палци много силно :crossfingers:. Дано да ни се похвалиш до няколко дни с +++ тестче :D
*
Ееееееееееее, момичета, големи разходки направихте днес, надявам се,че сте си починали, че утре започва новата седмица.
Хубаво е, че лъха оптимизъм днес.
Соф: много бързаш май с тестчето, но нетърпението е голяма работа. Изчакай още някой друг ден и тогава много се надявам да видиш + резултат, само още малко търпение :-)
mikivl: не си се появявала май скоро, как са нещата при теб?

Аз може ли да ви попитам нещо. Решила съм утре ще правя кръвен тест, пък кавото покаже, няма да се отказвам (стига да не дойде ...). Кажете ми моля ви какви са референтните стойности, които показва теста за положителен и отрицателен резултат, на гладно ли трябва да се направи и горе-долу колко струва (май 15-20 лв доколкото разбрах). Мисля и след това да отида и на док, колко време след закъснението евентуално може да се види, ако има нещо.
Благодаря ви предварително, момичета - кокичета :-), добре, че сте вие и мъжлето, че по-лесно понасям нещата  :grouphug2:
 
*
При мене няма нищо ново продължава да я няма лелката , но и теста който павих онзи ден е :bfn:. Мисля да изчакам и другата седмица и ако не дойде ще ходя при док.
Меги  :crossfingers: за утре. Сигурна съм , че ще ни зарадваш с :bfp:
« Последна редакция: Март 16, 2008, 18:06:18 pm от mikivl »
*
При мене няма нищо ново продължава да я няма лелката , но и теста който павих онзи ден е :bfn:. Мисля да изчакам и другата седмица и ако не дойде ще ходя при док.
Меги  :crossfingers: за утре. Сигурна съм , че ще ни зарадваш с :bfp:

Е, как ще имаш нерви да чакаш и другата седмица да ходиш на док, а и защо не пуснеш един кръвен тест утре. Аз също правих няколко теста и вясичките бяха отрицателни, но не мога повече да чакам и независимо от резултата ще отида на док, защото все някаква причина трябва да има и колкото по-рано се открие, толкова по-добре.
Айде утре сутринта заедно в някоя лаборатория да ни източат малко кръвчица :-)
 
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Меги, мисля че от 3 нагоре означава бременност! Силно ти стискам палци за +++ резултат.
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Нива на ЧХГ по-ниски от 5mIU/ml се разглеждат като отрицателен тест за бременност, и всяко ниво по-високо от 25mIU/ml се разглежда като положителен тест за бременност.


ЧХГ нива по седмици от първия ден на последния менструален период (ПРМ) или в гестационни седмици*:

• 3 седмици от ПРМ: 5 - 50 mIU/ml
• 4 седмици от ПРМ: 5 - 426 mIU/ml
• 5 седмици от ПРМ: 18 – 7 340 mIU/ml
• 6 седмици от ПРМ: 1 080 – 56 500 mIU/ml
• 7 - 8 седмици от ПРМ: 7 650 – 229 000 mIU/ml
• 9 - 12 седмици от ПРМ: 25 700 – 288 000 mIU/ml
• 13 - 16 седмици от ПМП: 13 300 – 254 000 mIU/ml
• 17 - 24 седмици от ПМП: 4 060 – 165 400 mIU/ml
• 25 - 40 седмици от ПМП: 3 640 – 117 000 mIU/ml
• не бременни: <5.0 mIU/ml
*

Е, как ще имаш нерви да чакаш и другата седмица да ходиш на док, а и защо не пуснеш един кръвен тест утре. Аз също правих няколко теста и вясичките бяха отрицателни, но не мога повече да чакам и независимо от резултата ще отида на док, защото все някаква причина трябва да има и колкото по-рано се открие, толкова по-добре.
Айде утре сутринта заедно в някоя лаборатория да ни източат малко кръвчица :-)
[/quote]
Съгласна с теб. Утри сутрин и двете трябва да отидем :balk_602:
*
everything_possible, dianka, благодаря ви много. Много подробен отговор, само един допълнителен въпрос, ПМР се брои от началото на последната М. или от датата на евентуалното оплождане.

mikivl: Ето виждаш какви резултати търсим, за по-сигурно над 5mIU/ml. Стискам ти палци за + резултат :-)
 
*
ПРМ е последна редовна менструация. Гестационните седмици се броят от започването й.Например бременна жена с 2-3 дни закъснение е в 4 гестационна седмица и 2 дни.
Момичета искам да попитам нормална ли е температура 36,9 за 4 дни преди менструация? Дали да се надявам изобщо  :( Прегръщам ви
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Приемате ли нови, за които не сте и чували? След 8 години ходене по мъките, най-после.Име - Стела, термин - 29.09.2008г.
Най-сигурното нещо е кръвния тест, за установяване на ранна бременност.


stellla честито мила  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
ПРМ е последна редовна менструация. Гестационните седмици се броят от започването й.Например бременна жена с 2-3 дни закъснение е в 4 гестационна седмица и 2 дни.

Благодаря ти много, Пуканка, разбирам, че при теб всичко е ОК и се радвам, че често пишеш, защото лично на мен ми даваш много голям стимул!  :bighug:

Приемате ли нови, за които не сте и чували? След 8 години ходене по мъките, най-после.Име - Стела, термин - 29.09.2008г.
Най-сигурното нещо е кръвния тест, за установяване на ранна бременност.

Честито, Стела, ето още един пример, че никоя от нас не трябва да се отказва от борбата. Лека бременоост и здраво бебе :-)
 
*
Ех, ето хубава новина. 4естито Стела, лека бременност и едно красиво :babyflips: на финала.
*
честито и от мен лека :cloud9: и после едно хубаво  :bori_007: :bori_005:

*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Честито Стела и добре дошла! Изключително се радвам, когато има успех след толкова дълго очакване. Най-леката, най-безпроблемната и най-приятната бременност ти пожелавам, и естествено едно красиво и здраво бебе на финала!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Какво да кажа!? Стела, ДОБРЕ ДОШЛА  и едно голямо ЧЕСТИТО! Радвам се винаги, когато прочета, че след дълго ходене по мъките, най-накрая някой е постигнал така желания резултат! Повярвай ми, вдъхваш адски много надежда, а тук винаги имаме нужда от нея! Пожелавам ти лека и усмихната бременност, и в края на Септември да гушнеш най-хубавото, и послушно бебе на света!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!