0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Добро утро и от мен:)
Офффф, sof, няма за какво да ми завиждаш, днес и двамата имаме леки проблеми от многото движение вчера:) А, Meggy, мила, да не мислиш, че на мен ми се чистеше, ама ми беше едно много прашно, то нали знаеш, като пекне слънчицето и се вижда всичко. Добре, че милия се хвана та ми помогна (много ми е добро момчето, пу, пу, пу да не го урочасам).
Момичета, аз пък да ви кажа, БТ започна да ми пада, нямам никакви ПМС още, е малко уголемени гърди ама то не се брои, щото при мен обикновено много се уголемяват и много болят. Абе майната му, и този път няма да е ама какво да се прави, скоро почваме и ние с изследванията. Поне ще се разбере в чий телевизор е повредата:)
Тук днес ще е дъждовно, но аз съм слънчево настроение:)
Мнооооого усмивки ви желая и се надявам днес някой да се похвали:)
Добро утро и от мен :D
Никакви такива, без да се отчайвате - не е сигурно докато не видите лелката.И аз си мислех че ми дойде защото си имах ПМС ама не.Даже БТ не съм мерила.А да ви кажа назнам от друго или от бременността толкова безсънни нощи имах (преди да разбера за 2-те чертички)... 8O Едвам заспивах вечер. Айде стига толкова от мен, сега всички под мишничка с мъжете и децата и навън че тва хубаво време няма да ни чака.
*
Добро утро момичета!Аз като една клюкарка погледнах графиката на Соф и много се изкефих...Все по- добре става..Соф стискам ти лаци мила..
Аз няма да се отказвам ,но само корема ме дърпа и понаболява,скоро няма да ми дойде...А и по принцип имам много напрегнати гърди,сега нъц!!! Лек ден на всички и никакво пролетно почистване...Има време за това...
*
Ladybebi, Happymery тихичко честито и от мен, пожелавам ви леки   :cloud9::cloud9:и най-сладките и здрави бебчета на финала :babyflips:.

и аз се записах в албума :oops:. Стана. е много готин :D :D :D

Добро утро и от мен :D
Никакви такива, без да се отчайвате - не е сигурно докато не видите лелката.И аз си мислех че ми дойде защото си имах ПМС ама не.Даже БТ не съм мерила.А да ви кажа назнам от друго или от бременността толкова безсънни нощи имах (преди да разбера за 2-те чертички)... 8O Едвам заспивах вечер. Айде стига толкова от мен, сега всички под мишничка с мъжете и децата и навън че тва хубаво време няма да ни чака.

Не съм се отчаяла мила:) ТОзи път като един герой ще си посрещна гадната роднина:)
Сега само си довършвам прането (чакам си пералнята де) и после излизаме някъде:) Не ми се стои вкъщи:) Вече всичко ми е чисто и съм спокойна:)
Хайде хубав ден на всички от мен:)
*
Добро утро момичета!!!
Днес денят е много слънчев и е само за  :garden: :cloud:
Когато ви чета се изпълвам в толкова +++++ емоции
много сте готини и така пълни с ++++ емоциии
дано скоро да сте пълни и с +++++ резултати

аз този месец ще съм пас понеже милото ще ходи командитовка точно когато трябва да ловуваме така че ще ви чета с голям интерес и чакам някои да се похвали с +

Бъдете щастливи и се обичайте!!!!  :bighug: :bighug: :bighug:

Ейй Biby от къде това хубаво конче.Любимото ми животно, ама все още не ме е огряло да се кача на него- качвала съм се на домашен кон :lol:, миналата година имах възможност (говоря за хиподрум) ама бях бременна и не стана.
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Добро утро и от мен!
Един ден само не съм влизала и не мога да смогна!Колко много сте писали, и колко много добри новини!Лейди, честито и леки  :cloud9:.Ще пожелая само приятен ден и положителни емоции, че ще пропусна някой ако почна поименно :balk_600:
« Последна редакция: Март 16, 2008, 10:30:34 am от _Elfita_ »
Добро утро мацки.Залоствайте вратите и никакви лелки :fighting:
Нека за всяка една има по един щъркел (работлив) :lol:че гледам повечето май са го ударили на почивка  :D
Меги  :crossfingers:така ми се иска да ни зарАдаваш утре.
Боже ,чудя ви се как успявате да накарате мъжете си да ви помагат в чистенето,моя само  го заобикалям като се разчистя :balk_113:Дани, много готина лентичка  :balk_600:нека ти е на късмет
*
Ейй Biby от къде това хубаво конче.Любимото ми животно, ама все още не ме е огряло да се кача на него- качвала съм се на домашен кон :lol:, миналата година имах възможност (говоря за хиподрум) ама бях бременна и не стана.

Както съм писала, на тази снимка съм в 6 седмица. Знам че не бива, но желанието ми беше огромно и се качих. :oops: Направихме си една спокойна разходка за 30 мин. Усещането е невероятно.

Това е конната база в с. Левочево  :D :D :D

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Здравейте, с днешна дата! Аз днес съм ранобудна - излюпих се още в 7:30  8O, ама не успях да влезна във форума! Бях на гости на една моя приятелка, която има невероятно сладък син на година и 4 месеца, и тъкмо да го вдигна да го нацелувам, и тя ме спря - "Ама, моля ти се, недей, да не направим беля!" Чак странно ми стана!
Иначе днес ме е налегнал един мързел..., ама ще чистя, няма начин!
Любабойко, графика ми наистина се развива добре  :oops: Днес не мерих, защото ме домързя, ама вчещната висока БТ ми случва за първи път! До сега над 36.8 не бях вдигала  8O. Вчера ми беше последен ден с Дуфастона, така че сега само остава да чакам, което е най-гадното в цялата ситуация! Стискайте ми палци да се е получило!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
получило се е СОф,няма начин да не е,стискам ти много палци и на Меги и на ДОми и на Джина и на всички други...
Соф стискам всички палци :D Дано да ни зарадваш с +++.Момичета аз да кажа да не си мислите че щом не ви болят гърдите значи не сте бременни.Мен и все още не ме болят пък има резултат. :)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Sof, Нека това да бъде и твоят месец! :crossfingers:

Дани, много готина лентичка  :balk_600:нека ти е на късмет
Благодаря!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Привет сладурани, много ми е хубаво настроението днес, а гледам и вашето  :lol:
Аз си имам типичните ПМС от 10-тина дни, включително болезнени гърди,но не издържах и припишках едно тестче, уви е  :bfn:, поне ЛФ ми е добре /днес е 13-ти ден/.
   Хубавото ми настроение идва от това, че сме вече здрави и според мен е само въпрос на няколко месеца да стане бебчето, 4 години се борим с какво ли не, но сега  :lol: всичко ни е наред /за щастие, най-после/. Това ми дава сили и вяра, че скоро ще ставаме мама и тати.
  Пожелавам и на вас подобен реализъм и вяра в скорошен  :bfp:!!!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Привет сладурани, много ми е хубаво настроението днес, а гледам и вашето  :lol:
Аз си имам типичните ПМС от 10-тина дни, включително болезнени гърди,но не издържах и припишках едно тестче, уви е  :bfn:, поне ЛФ ми е добре /днес е 13-ти ден/.
   Хубавото ми настроение идва от това, че сме вече здрави и според мен е само въпрос на няколко месеца да стане бебчето, 4 години се борим с какво ли не, но сега  :lol: всичко ни е наред /за щастие, най-после/. Това ми дава сили и вяра, че скоро ще ставаме мама и тати.
  Пожелавам и на вас подобен реализъм и вяра в скорошен  :bfp:!!!
:good_post: Чудесно настроение, от теб не само лъха, а направо струи  оптимизъм! Браво и на двамата, и скоро да станете мама и тати! Вярвам,че половината от успеха се дължи на готовността и вярата, а ти Бисерче чак си заразна с твоята увереност!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
rouzi-anna, аз моя го заобикалям, защото не му разрешавам да пипа нищо. И той се сърди, че не му давам да помага:)Абе мъже:)
sof, ама така ти стискам палци, добре, че работата си свърших, та иначе нямаше да мога нищо да правя:) Да знаеш, ти си ни надеждата мила:)
biserche, страхотен оптимизъм:) Сигурна съм, че скоро ще станете мама и тати:)
Оффф, аз така хубаво се наспах сладобяд:) Сега пак разходчица и т.н....:)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Biserche, браво! Само така - важно е да си оптимист и да вярваме, че рано или късно ще станем мами!
Ей, къде потънахте днес, момичета!? Стига толкова чистене, починете си малко!
Аз да си призная, днес следобяд препишках един тест, но беше "-"... Още ми е 25 де, има поне 2-3 дни до датата на М, но така се надявах да е "+"... Май ще се борим и другия месец  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Бисирче, това са много хубави новини много се радвам за теб. :D
Sof нали знаеш докато не дойде има надежда :crossfingers:
Честито и на двете бременички леки :cloud9: и на края зрави  :bori_007: :bori_004:
Biserche, браво! Само така - важно е да си оптимист и да вярваме, че рано или късно ще станем мами!
Ей, къде потънахте днес, момичета!? Стига толкова чистене, починете си малко!
Аз да си призная, днес следобяд препишках един тест, но беше "-"... Още ми е 25 де, има поне 2-3 дни до датата на М, но така се надявах да е "+"... Май ще се борим и другия месец  :lol:

На таб колко ти е ЛФ по принцип. Гледам, че днес ти е едва 9 ден след О:) Та ако ти е нормална ЛФ ...13-14 дни ще почакаш до другото тестче, ама то ще е положително:)