0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Много сте мили момичета ,но на 26 ден от цикъла БТ 36.01,не е ли странно ,а  ако тепърва ми предстои ову,то при 14 дни ЛФ на мен ще ми закъснее с 10 дена...А пък толкова дълъг цикъл никога не съм имала...Най- вероятно този месец ми е ановулаторен,но дано да е само този така ,че ще се побъркам...

Сигурна съм че и Джина и Доми ,този месец са успели,което много ме радва...Стискам палци на всички!!!
Ей ,че хубави новини .ЧЕСТИТО на happymery  и ladybebi .Леки  :cloud9: preggo и здрави бебчета на финала.Влачете крачета момичета.
И аз не вярвам в хороскопи,само лъжат хората.

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Гледам всички сте се хванали за хороскопите- да ви направя един тогава :lol:
Всички от Овен до Риби ще бъдете съвсем скоро посетени от новата мода "бременност".Към края на годината се очаква дъжд от бебета, така че вземете си чадър преди да тръгнете на разходка :lol: И накрая влача си крачето днес през целия парк (бяхме на разходка с мъжо), та сега имам нужда от разтривки :lol:Заплювам ви вскички да ни зарадвате с  :bfp:
ПУ ПУ ПУП.С. Момичета да знаете че съм запазила файлчето с първа страничка и съм добавила всички които са изявили желание.При следващата тема ще го пусна обновено :bighug:
« Последна редакция: Март 15, 2008, 14:57:15 pm от ladybebi »
*
ladybebi , happymery ЧЕСТИТО и от мене - пожелавам ви много лека бременност!
Ей на това му се вика хороскоп.Браво Лейди,добре се справяш :balk_47:
*
Е ха дано е верен тогава,на него ми се иска да вярвам... :)
*
бРАВО лЕЙДИ, ЕТО ТОВА Е ХОРОСКОП, на който трябва да вярваме вси4ки с пълна сила.Благодаря ти.
Хепир Мери, 4естито и н атеб, лека бременност.
СИмони, приятна събота и неделя, хубава слън4ева разходка
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Всички от Овен до Риби ще бъдете съвсем скоро посетени от новата мода "бременност".Към края на годината се очаква дъжд от бебета, така че вземете си чадър преди да тръгнете на разходка :lol:
Мммммдаааааа, щом е дъжд от бебета смятам да не вземам ниииикакъв чадър и хууубаво да се намокря! :lol:

happymery , честито и безпроблемни  :cloud9:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Vickson

  • *****
  • 1201
  • "Е, нема начин да нема начин!"
Здравейте милички! :)
Доста време ми отне да изчета всичко което сте писали. :lol:
Най-напред искам да ЧЕСТИТЯ на Ladybebi и Happymery!!! Да сте живи и здрави, да имате леки бременности и прекрасни бебчета!!! Вие трябва да сте ни на късмет, като талисманчета
 :balk_47: :balk_46: :balk_22:
На Джина да и е честит рожденника, а скоро да и честитим и за братче или сестриче :)
Симони - историята е много хубава, малко плашеща и дори притеснителна... но съм склонна да мисля че е вярна. Целувки на Ема.

Ех, момичета, докато четях първо много се зарадвах, после се натъжих и малко си поплаках, но сега ще изляза малко и се надявам като се върна, да са ми минали лошите мисли.
Прегръщам ви всичките и стискам палци на всички очакващи. Щом днес имаме 2  preggo значи денят е наистина прекрасен!


 
Честито и от мен на двете сладурани  :bighug: :bighug: :bighug:. Лека бременност момичета  :balk_21: :balk_21: :balk_21:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Честито мили бременелки , леки и безпроблемни  :cloud9: :goodluck:

Мен лелката ме навести с ден по-рано  :balk_144:
Временно отпадам от всички списъци , на всички останали късмет  :crossfingers:
*
Е ха дано е верен тогава,на него ми се иска да вярвам... :)
миличка вярвай винаги в доброто ! ще видиш ,че всичко ще бъде наред! моля те не отчайвай! :bighug:
ladybebi , happymery ЧЕСТИТО и от мен.Пожелавам ви леки 9 месеца и безпроблемнно раждане.А след това и най-прекрасните :bori_012:  :bori_015: :bori_004: на света!
Късмет милички.
честито на бъдещите мамчета!много се радвам за вас!
krasiko :bighug:,изпращай лелката по скоро и атака ,нов месец-нов късмет.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
БРАВО!!! ЧЕСТИТО на Ladybebi и Happymery! Страхотен старт на новата тема! Пожелавам ви най-прекрасните девет месеца и след това да гушкате разкошни бебчета!
Искрено се надявам и вярвам, че тази тема ще е късметлийска!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Еххххх колко ме зарадвахте  Ladybebi и Happymery ЧЕСТИТО милички лека и безпроблемна  preggo


*
Прекрасно, честито Лейдибеби и Хапимери, пожелавам ви най-леките 9 месеца, леко раждаде и много послушни бебета, момичета. Предполагам, че мъжете ви са на седмото небе и така ще бъде занапред.
И Лайдибеби ни пусна темичката и е пръвата от списъка, която преминава в най-хубавия списък, така че повече от това няма накъде да не ни е на късмет.
 
*
Много се радвам за Лайди и ХепиМери. Желая ви най-прекрасните бебета на света.
На вси4ки 4ака6ти и ловува6ти новатат тем и пролетта със 6търкелите да има донесе съ6то толкова прекрасни създания :bighug: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Лейди, Хепимери ЧЕСТИТООООООООО.
Благодаря на тези, които ме подкрепят, не знам за вас, но за мен последната седмица от цикъла ми е най-гаден/заради чакането/.Както и да е, Любабойко, недей така, нали заедно щяхме да се местим в другата тема, май и двете не можахме да засечем О. този месец ама докато не е дошъл М. има надежда.Джина щом имаш такива симптоми - айде и ти снас в една друга тема и след това всииииички останали :D