0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #300 -: Март 19, 2008, 12:09:05 pm »
Здравейте, момичета.Много съм притеснена.На 17-ти бях на преглед,за да чуем сърчицето на бебчо-е чу се и това много ме зарадва,но се оказа,че едничкото ми плодно сакче от миналата седмица вече си има компания.Вероятно са двойка еднояйчни и още едничко.В големия плоден сак-където са двете по-голямото има сърчице,другите две се борят за живот.В понеделник пак съм на преглед,за да видим как вървят нещата.Докторът спомена за редукция.
Исках да ви питам и как се справяте със сутрешното гадене.При мен е почти непрекъснато.
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #301 -: Март 19, 2008, 14:11:22 pm »
Аз нямам гадене,но чета че може да се пие Деган.
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #302 -: Март 19, 2008, 15:13:12 pm »
момичета, нормално ли е все още да не усещам бебчо?  :? уж знам какви са "знаците", по които да го разпозная, ама май засега нищо ...
*

    MALENA*

  • ***
  • 176
  • Смисълът на живота придава онова, което му липсва.
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #303 -: Март 19, 2008, 15:48:45 pm »
Viketo казват че нормално е към 20 седмица да усетиш бебчо. Аз лично моите бебчета ги усетих още в 16 седмица, а в 19 една нощ така се бяха разиграли вътре че и тати ги усети :D.
Аз искам да попитам в резултата от урина имам:
Забележка: СЕДИМЕНТ: 4-5 ЛЕВКОЦИТИ , УРАТИ.
Какво означава това, има ли място за притеснение или не.

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #304 -: Март 19, 2008, 15:59:10 pm »
Здравейте, момичета.Много съм притеснена.На 17-ти бях на преглед,за да чуем сърчицето на бебчо-е чу се и това много ме зарадва,но се оказа,че едничкото ми плодно сакче от миналата седмица вече си има компания.Вероятно са двойка еднояйчни и още едничко.В големия плоден сак-където са двете по-голямото има сърчице,другите две се борят за живот.В понеделник пак съм на преглед,за да видим как вървят нещата.Докторът спомена за редукция.
Исках да ви питам и как се справяте със сутрешното гадене.При мен е почти непрекъснато.
за сутрешно гадене......по принцип знам зсамо за Деган,но лично при мен в начало имаше такова гадене постоянно 2 седмици и нищо не можах да хапна,после започнах по време на ядене да приемам Мезим Форте и това много ми помогна.
момичета, нормално ли е все още да не усещам бебчо?  :? уж знам какви са "знаците", по които да го разпозная, ама май засега нищо ...
да нормално е.аз вече почнах да усещам но е лекичко за сега,......моята приятелка започна чак 19-20 гс.
При всеки е индивидуално,имало значение и каде ти се намира плацента,мазнините......спокойно ,ще има да рита ... :D
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #305 -: Март 19, 2008, 16:46:43 pm »
благодаря момичета, явно не съм от най- усещащите  :? или пък бебчо е от мързеливите :)
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #306 -: Март 19, 2008, 17:02:08 pm »
Момичета,аз имам един въпрос,ама не ми се смейте(много) :oops:
Възможно ли е заради магнезия да усещам по-рядко бебето???Преди да започна да го пия,тъкмо бях започнала да го усещам и то доста често и ясно и бях толкова щастлива...а сега... :( ...или просто е някакво моментно затишие?
Търся си някакво логично обяснение,за да не се побъркам от други лоши мисли,които ми минават през главата... :balk_144:
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #307 -: Март 19, 2008, 17:08:47 pm »
Не е от магнезия. В тези седмици и аз не го усещах регулярно. Скоро няма да има пропуски. :D


"Нищо на света не е същото щом някъде там, неизвестно къде, една овца, която не сме виждали, е изяла или не е изяла една роза..."
Антоан дьо Сент Екзюпери
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #308 -: Март 19, 2008, 17:36:03 pm »
Сладурки да се похваля и аз усетих малкото човече :D  Много е приятно, съвсем лекичко като гъделичкане или потрепване на мускулче, все едно се закача с мен :)
viketo не се притеснявай, скоро и ти ще го усетиш! Както са ти писали вече момичета явно при всеки е по различно време, но няма как да го пропуснеш!  :wink:

Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #309 -: Март 19, 2008, 17:39:09 pm »
Ох, и аз искам вече да го усещам, а е толкова рано. :balk_159:


*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #310 -: Март 19, 2008, 18:24:31 pm »
Здравейте момичета

В понеделник прокървих. доки каза че няма сърдечен ритъм и плода е мъртъв. :balk_145: Вчера ме приеха по спешност В Токуда и ми направиха абразио.Още не мога да го усъзная :balk_145: Доки каза че до 30 дни трябва да ми дойде първия цикъл и чак слид втория да ида при нея и АКО всичко е ок можем пак да ловуваме.
Пазете се. Пожелавам ви спокойни месеци и на финала да прегърнете своите здрави и красиви бебчета  :bighug: :bighug: :bighug:

*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #311 -: Март 19, 2008, 18:33:41 pm »
bibi  :bighug:
Съжалявам за това , което е трябвало да преживееш!
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #312 -: Март 19, 2008, 18:38:53 pm »
biby21 :( съжалявам миличка.Думите са безсилни  :bighug:
« Последна редакция: Март 19, 2008, 18:43:39 pm от stellla »


Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #313 -: Март 19, 2008, 18:50:14 pm »
Биби,
кураж, мила! Желая ти много вяра и надежда. Не се предавай. Бъди оптимист!
Една силна прегръдка от мен!

Бъдете добри и не губете кураж! :)
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #314 -: Март 19, 2008, 19:18:05 pm »
biby21 съжалявам за случилото се!  Не се отчайвай, стискам палци следващия път да е с успешен край! :bighug:

Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #315 -: Март 19, 2008, 20:01:18 pm »
biby21  :bighug: :bighug:


Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #316 -: Март 19, 2008, 20:40:22 pm »
biby21 мили4ка една голяма  :bighug: и от мен!!! :(
 viketo аз усетих бебо в края на 17 г.с. при всеки е индивидуално както казват вси4ки спокойно ,сега си го усещам най редовно и все по силни4ко което ме радва много така 4е и твоя ред ще дойде в най скоро време  :D !!!
*
Re: Темата на бременните - 20 част
« Отговор #317 -: Март 19, 2008, 21:19:52 pm »
biby21 ,
Много съжалявам за загубата ви! Пожелавам ти скоро късметът да ви споходи с нови 2 чертички и успешна бременност!