0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #380 -: Април 22, 2008, 18:37:40 pm »
Здравейте и от мен,моята първа инсеминация беше на 9 април, на естествен цикъл. Тестът днес беше -,утре ще видим...Обичайните болки в гърдите ги няма,леко придърпване ниско долу,гадене,но мисля че е от времето.Още е рано за симптоми май. Успех на всички чакащи!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #381 -: Април 22, 2008, 20:58:21 pm »
Здравейте пак от мен  :)
мислех че ще се включа в следващата темичка, за май, но нещата придобиха неочакван обрат и ще се вместя за април. Днес ми сложиха първата инжекция меногон, имам още две, преглед в петък и евентуално инсеминация по Великден  :)
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #382 -: Април 23, 2008, 08:58:02 am »
Здравейте пак от мен  :)
мислех че ще се включа в следващата темичка, за май, но нещата придобиха неочакван обрат и ще се вместя за април. Днес ми сложиха първата инжекция меногон, имам още две, преглед в петък и евентуално инсеминация по Великден  :)
Успех  :crossfingers: :goodluck:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #383 -: Април 23, 2008, 09:00:32 am »
Здравейте и от мен,моята първа инсеминация беше на 9 април, на естествен цикъл. Тестът днес беше -,утре ще видим...Обичайните болки в гърдите ги няма,леко придърпване ниско долу,гадене,но мисля че е от времето.Още е рано за симптоми май. Успех на всички чакащи!
Елена рано ти е било за тест, чак след 17-18-я ден. Така че имаш време и не го мисли. Ще ти стискаме палци. :goodluck: :crossfingers:
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #384 -: Април 23, 2008, 20:13:37 pm »
Мерси за успокоението :D.Утре ми е 15 ден от инсеминацията,а тази вечер е последната доза утрогестан.Страх ме е,че като го спра ще ми дойде и няма да дочакам 17-18 ден за тест :?
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #385 -: Април 23, 2008, 21:21:56 pm »
Ееех,много бавно минава времето,когато трябва да чакаш.При предишната ми инсеминация двете седмици минаха много бързо,а сега...напрао ще откача, само за това мисля.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #386 -: Април 23, 2008, 23:20:00 pm »
Елена не спирай утрогестана,ако има да ти идва ще ти дойде и с него. :crossfingers:  за :bfp:
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #387 -: Април 24, 2008, 07:25:25 am »
Наистина ли!?Защото си мисля,че високите температури са от него,даже и да няма бременност-при тези отрицателни тестове...и докато не го спра няма да ми дойде.Ще взема да пусна един кръвен тест.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #388 -: Април 24, 2008, 13:48:45 pm »
В никакъв случай не спирай утрогестана!!!!!
*

    hrisiel

  • **
  • 79
  • non ho persso la fiducia!!!!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #389 -: Април 24, 2008, 14:02:19 pm »

   hrisiel - надявам се да се похвалиш с  :bfp:, ти не се вглеждай много в усещанията - те понякога ни заблуждават.
[/quote]

Благодаря  мила biser4e   за   подкрепата,  но  моите  усещания   почти  нокога  не  ме  лъжат  така  е  ЯСНО  провалих се  отново ,  гадно .А и  немога  да  продължа.Имам  др.  проблеми   който  трябва  да   се  лекуват ,  ходих  при  така  добрият  спец.  в БГ д-р Владимиров,и  незнам  вече какво  да  правия  не  задоволи  очакванията ми,  за  сажаление,  разбирам  многото  му   задължения , но.............. мн мн  целувки от  мен :bighug: :bighug:

 
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #390 -: Април 25, 2008, 22:37:38 pm »
Отпишете ме и мен този месец с първата ми неуспешна инсеминация. :(Верно,че и утрогестана не може да го спре...
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #391 -: Април 25, 2008, 23:12:51 pm »
Съжалявам  :balk_146: Не се отчайвай,ще стане някога.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #392 -: Април 26, 2008, 17:04:26 pm »
Отпишете ме и мен този месец с първата ми неуспешна инсеминация. :(Верно,че и утрогестана не може да го спре...
Не спирай Утрогестана докато не видиш чиста кръв!Гледах ти графиката,още има надежда!Стискам ти силно палци и вярвам,че ще стане чудо! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #393 -: Април 26, 2008, 23:34:02 pm »
Елена  :bighug: Джина,а с теб какво става ? Ще продълаваш ли с инсетата ?Аз да се отчета, днес мина 3 ми и последно за мен инсе.Трябваше да е на 24.04,но го отложиха за днес тъй като лигавицата ми бе тънка а и имах огромен фоликул 30 милиметра,който не се  спука от прегнила и днес д-р Владимиров ми го спука с ръка,боля ме малко но нищо,търпимо е.Мъжа ми днес не се представи добре заради по дългото въздържание,но както и да е .:D Общо взето се опитвам да мисля положително,пък каквото стане. Да се надявам че след 2 седмици ще се похваля с  :bfp: Ако пък не, се местя в другата темичка за инвитро.Успех на всички и весели празници ви желая !
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #394 -: Април 27, 2008, 08:54:43 am »
Танче,дано този път да е успешен миличка!Ще ти стискам сииилно палци до края :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз този месец реших да почина,но от следващия продължавам.Още не съм решила дали да е икси или да пробвам с трето/последно/инсе?!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #395 -: Април 27, 2008, 09:48:36 am »
Здравей те на всички днес на женами е 12 ден от инсеминацията,до вчера имаше някакви симптоми като болка долу в дясно,тъмна урина твърди гърди а от днес няма нищо освем подуване да корема както преди цикъл,какво ли означава това,дано да е симтом на бременност :D,след 2 дни ще правим тест дано да е положителен.Успех на всички.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #396 -: Април 27, 2008, 10:58:37 am »
Успех, dakatabg! Предменструалните симптоми и симптомите за бременност са много подобни и почти еднакви, така че съвсем скоро ще разберете със сигурност - до тогава се опитайте да не гадаете... въпреки че и аз го правя, но тестът ще си покаже най-добре. Стискам ви палци!  :goodluck:


Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #397 -: Април 27, 2008, 11:36:26 am »
Момичета,решихме да направим втора инсеминация,но със стимулиране.Шансът бил по-голям.Някой знае ли от кой ден започва стимулирането?Понеже чак след празниците ще се чуя с лекаря.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #398 -: Април 27, 2008, 12:39:03 pm »
Джина отпочини си хубаво и после с нови сили напред към успеха ! Каквото и да решиш ти желая успех и ще ти стискам палци! Дакатабг  :crossfingers: Елена на преглед се ходи от  3 до 5 ден като ти дойде М. Стимулацията е по схема-при мен 3 месеца беше  в различни  дни.Първата ми стимулация беше от 5 до 9,втората от 7 до 11 ден,а  последната от 2 до 6 ден. Момичета и момчета - успех !
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #399 -: Април 29, 2008, 11:31:43 am »
Здравейте момичета.Вие вече сте минали по пътя който на мен ми предстои за това моля разкажете за стимулациите с Меногон.На мен ми е изписан Меногон 75 Е сутрин и вечер по 1 от 6 ден.Преди това от 3 ден Клостилбегит.Как ви се вижда дозата-силна ли е слаба ли е?Има ли раск от хиперстимулация?