0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #80 -: Март 13, 2008, 10:58:47 am »
 Добър ден и от мен :), макар и мрачно и студено /поне тук в София/ и днес да си пожелаем мноооого хубави новини из всички темички :goodluck:
 Аз си отглеждам яйчицата да станат по привлекателни за опашатковците и да се харесат най накрая :eggsperm:
Утре ще видим докъде съм го докарала откъм размери
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #81 -: Март 13, 2008, 21:09:12 pm »
Tinam,отгледай ги хубави, здрави, пълни с ДНК и нормални на големина, пък тогава да видим какво гонене ще паднеее  :lol: :lol: :lol:
Наистина ми е готино настроението, защото ходих днес на ски и съм се заредила с най-чудесните емоции.
 :bighug: и успешни процедури !!!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #82 -: Март 14, 2008, 08:33:41 am »
Вчера -15 ден след инсеминацията, си направих кръвен тест, резултатът отново не е очаквания :( - 1.4. Бях се настроила предварително да не очаквам много, за да не се разочаровам, но въпреки това се разстроих и си поплаках.Обаче сега съм добре и с гледам напред към следващия месец. Успех на всички,които сега започват с процедурите.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #83 -: Март 14, 2008, 08:45:57 am »
Вчера -15 ден след инсеминацията, си направих кръвен тест, резултатът отново не е очаквания :( - 1.4. Бях се настроила предварително да не очаквам много, за да не се разочаровам, но въпреки това се разстроих и си поплаках.Обаче сега съм добре и с гледам напред към следващия месец. Успех на всички,които сега започват с процедурите.
:Много съжалявам миличка :bighug:Хубаво е,че продължаваш да се бориш!Успех,следващия месец да е твой!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #84 -: Март 14, 2008, 11:29:06 am »
Mercy,няма да се разтройваш, нищо не е загубено,само ако имаш предписани прогестеронови препарати - не спирай да ги пиеш докато не дойде лелището, дотогава има надежда. Понякога и лабораториите грешат.
Освен това обикновено дават малък процент успеваемост на инсе-то, така че човек по принцип не трябва да очаква максимум още при първи опит. Ще стане, скоро,само няма да се поддаваш на отрицателните емоции.
 :bighug: :balk_21:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #85 -: Март 14, 2008, 13:50:27 pm »
Аз започвам да се настройвам , че и този път няма да се получи нищо  :(
Сега пък някакъв грип, ходих при личния лекар, препоръча ми да меря редовно температурата и да вземам парацетамол,за да стои ниска. Тантум верде за гърлото и повече почивка също така ми препоръча.
Дали е достатъчно?
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #86 -: Март 14, 2008, 17:11:57 pm »
Момичета да се отчета и аз. Днес ми е 16 ден от инсето и 3 ден  закъснение, и теста ми е  :bfn:. Днес спирам утрогестана и с нетърпение чакам М. След това ще се явя на поправителен. Успех на всички !
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #87 -: Март 14, 2008, 17:57:23 pm »
tanj74, не спирай лекарствата, докато не ти дойде! Уринният тест не е достатъчна причина.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #88 -: Март 14, 2008, 21:31:38 pm »
Stanley_78 ще те послушам.Накарах мъжа ми да ми купи още утрогестан, иначе днес ми се падаше последната доза, затова и теста го направих днес.Обаче ме притеснява че това закъснение може да е от лекарствата. Дано да не е,незнам вече. :(
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #89 -: Март 14, 2008, 21:57:55 pm »
Тани, наистина не спирай утрогестана, то ако няма нищо ще си ти дойде и без да си го спряла, но ако има е добре да го пиеш. На мен си ми дойде, въпреки че пиех прогестерона. Хайде имаш от мен :crossfingers: , има надежда още.

Попчо, това за грипа е достатъчно /като лекарства/, но пий много течности /чай или компотчета/ и витамини, и мед с лимони. БЪРЗО ОЗДРАВЯВАНЕ и мисли само положително!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #90 -: Март 15, 2008, 13:37:39 pm »
Благодаря ти Бисерче ! Сега си чакам. Все нещо ще излезе.Ако до понеделник не ми дойде пак ще направя тест, но нямам кой знае какви надежди.
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #91 -: Март 15, 2008, 15:55:50 pm »
Здравейте, виждам че, съм ви развеселил. Дано да има много положителни поводи в най-скоро време да се веселим всички. Ние с жена ми оставаме с чакането. Успех на всички.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*

    stanley_78

  • ***
  • 408
  • Твоите деца не са твои деца, те са рожба на копнеж
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #92 -: Март 15, 2008, 19:42:31 pm »
Тани, споко,не чакай, няма да ти идва скоро, пий си утрогестана и се радвай на пролетта навън. Чудесен сезон за забременяване. :crossfingers: preggo
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #93 -: Март 15, 2008, 21:52:52 pm »
 :thankyousign: за подкрепата момичета !
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #94 -: Март 16, 2008, 08:29:33 am »
Благодаря ти Бисерче ! Сега си чакам. Все нещо ще излезе.Ако до понеделник не ми дойде пак ще направя тест, но нямам кой знае какви надежди.
Късмет утре! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #95 -: Март 16, 2008, 14:44:38 pm »
Тани и от мен късмет и утре да ни зарадваш с  :bfp: !!!
Попчо, какво става, оздравя ли?
Ние ще се стягаме май за ново инсе, че ми е време за лелището, ама ще видим, засега съм залостила вратата  :lol:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #96 -: Март 16, 2008, 19:44:04 pm »
  tanj74, успех и много силно  :crossfingers: :crossfingers: за утре!
А утре и аз ще имам нужда от вашата подкрепа, момичета... В събота ми сложиха прегнила и утре е инсе-то ми, второ по ред и дано последно...
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #97 -: Март 16, 2008, 20:15:35 pm »
Успех на всички момочета ,които са в очакване на най-хубавата новина
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #98 -: Март 16, 2008, 20:31:57 pm »
Благодаря ви! Утре ще ви пиша. Tinam успех утре ! Дано да е последното ти инсе. :crossfingers:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #99 -: Март 16, 2008, 23:10:23 pm »
  tanj74, успех и много силно  :crossfingers: :crossfingers: за утре!
А утре и аз ще имам нужда от вашата подкрепа, момичета... В събота ми сложиха прегнила и утре е инсе-то ми, второ по ред и дано последно...
Тими,много силно ще ти стискам палци за утре и после чакам да разкажеш,как е минало!Успех мила!