0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #60 -: Март 11, 2008, 13:09:22 pm »
Здравейте,момичета. И аз да се включа към чакащите. Моето инсе (първо) беше на 28.02 и чакам със сетни усилия резултата.Нямам много добри предчуствия, чувствам се нормално както всеки друг път преди да ми дойде. Днес ме поняболява корема.Но надеждата ми не умира- температурата ми още е висока. Самата процедура беше нова за мен и малко се притеснявах, но сега съм убедена, че ще повторя и потретя, ако се наложи. Желая успех на всички, а аз ще ви уведомя за резултата.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #61 -: Март 11, 2008, 16:21:06 pm »
mercy защо не направиш тест, струва ми се, че вече ти е време. Късмет
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #62 -: Март 11, 2008, 19:42:53 pm »
Здравейте,
Много благодаря за успокоителните думи...., то и мойто мило се пробва и аз направо го изяждам с парцалите, ама Вие някак си успявате....действате ми като валидолче.
Хайде сега Ви прегръщам, целувам и стискам палци и на краката.
Как мислите, дали на 13 - 14 ден от инсето е подходящо да се прави кръвен тест.
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #63 -: Март 11, 2008, 22:05:59 pm »
Успех и от нас на всички ние днес правихме инсеинация за трети път,надявам се този път да е успешна и най накрая да си имаме бебчо.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #64 -: Март 11, 2008, 22:19:52 pm »
Успех на всички момичета и техните момчета!  :ballons:

Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #65 -: Март 11, 2008, 22:59:24 pm »
mercy, FIFILOTA, Glory - дано скоро да ни зарадвате с  preggo
Май не ви е много рано за тестове, кръвните отчитат след 10-11 ден, но за уринните - на мен доки ми каза да го правя на 17-18 ден. Имаше предвид и хапчетата дето ги пием /утрогестан или дуфастон/, от които закъснява обикновено МЦ.
Надявам се да сте спокойни и да не се "пренавивате", аз си очаквах неуспех и нито се изненадах, нито се разочаровах.
 dakatabg, дано да сте изловили яйчицето и да се захване зиготката за коремчето ти!!

Ние ще се включим следващият месец тук /ако трябва/, сега сме на естествен цикъл и без АРТ, пък ще видим.
УСПЕХ и  :bighug:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #66 -: Март 12, 2008, 08:52:23 am »
Здравейте,
Много благодаря за успокоителните думи...., то и мойто мило се пробва и аз направо го изяждам с парцалите, ама Вие някак си успявате....действате ми като валидолче.
Хайде сега Ви прегръщам, целувам и стискам палци и на краката.
Как мислите, дали на 13 - 14 ден от инсето е подходящо да се прави кръвен тест.

Не бързай с тестовете, аз така направих на 14 и 16-я ден и до днешен съжалявам. Все си мисля, че ако не бях избързала, нямаше да спра лекарствата в толкова ранен етап и може би щях да съм по-сигурна дали е имало нещо.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #67 -: Март 12, 2008, 08:54:15 am »
Успех и от нас на всички ние днес правихме инсеинация за трети път,надявам се този път да е успешна и най накрая да си имаме бебчо.
Успех и ще чакаме с нетърпение да се похвалиш
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #68 -: Март 12, 2008, 10:41:39 am »
 Ето новини и от мен :), вчера бях при док. да видим резултатът от стимулацията. Както и очаквах само в ляво имаше фоликулчета две, десният яйчник пак е изпаднал в летаргия и упорства. Винаги съм си имала проблеми с десния :( Странното е, че усещам напрежение и от двете страни, все едно, че и в дясно има фоликули :ask:  Сигурно в неделя или понеделник ще е инсе-то, и вече започвам да се изнервям много. До вчера бях заредена с мноого оптимизъм и надежда, но днес като, че ли всичко се е завъртяло на 180 градуса....Лошото е, че си го изкарвам на хората около мен :( :(

datakatabg, fifilota,Glory, mercy,  успех ви желая, да ни зарадвате тия дни, че скоро тук не е имало  :bfp:
игълче, ти как си, подготвяте ли се за следващо инсе или ще си починете този месец?
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #69 -: Март 12, 2008, 10:51:07 am »
dakatabg, дано да сте изловили яйчицето и да се захване зиготката за коремчето ти!!
Бисерче мила ,dakatabg  е мъж. :lol: :lol:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #70 -: Март 12, 2008, 12:10:55 pm »
ако позволите да се запиша и аз тук в тази тема  :)
втората ми инсеминация беше на 9.03, сега си чакам
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #71 -: Март 12, 2008, 18:17:40 pm »
 Здравей, pop4o, добре дошла сред нас и дано бързо се преместиш от тук в бременната тема :) Успех, стискам палци  :crossfingers: :crossfingers: и след две седмици да ни се похвалиш с положително тестче !
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #72 -: Март 12, 2008, 18:32:59 pm »
dakatabg, дано да сте изловили яйчицето и да се захване зиготката за коремчето ти!!
Бисерче мила ,dakatabg  е мъж. :lol: :lol:

Ми то да не му пише на челото,че е мъж  :lol:, аз от къде да знам  :lol: :lol: :lol:
Има фантастики, в които и мъжете бременеят - еййй, колко ли ще им е гадно  :lol:

Ми тогава да се захване за коремчето на жена ти dakatabg  :lol: :lol:, ама ти сигурен ли си че изпрати "ордите"?  :lol:
*

    eganeva

  • *****
  • 4584
  • И утре е ден, но друг....
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #73 -: Март 12, 2008, 19:26:12 pm »
dakatabg, дано да сте изловили яйчицето и да се захване зиготката за коремчето ти!!
Бисерче мила ,dakatabg  е мъж. :lol: :lol:
Ми то да не му пише на челото,че е мъж  :lol:, аз от къде да знам  :lol: :lol: :lol:


Ей, сладурки!!! 


 :jump12:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #74 -: Март 12, 2008, 21:44:44 pm »
Бисерче направо ще се пръсна от смях! :lol: :lol:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #75 -: Март 12, 2008, 22:28:24 pm »
тук стана много интересно.Ама и аз не знаех,че си имаме и мъж...много готино
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #76 -: Март 13, 2008, 08:22:56 am »
dakatabg, дано да сте изловили яйчицето и да се захване зиготката за коремчето ти!!
Бисерче мила ,dakatabg  е мъж. :lol: :lol:

Ми то да не му пише на челото,че е мъж  :lol:, аз от къде да знам  :lol: :lol: :lol:
Има фантастики, в които и мъжете бременеят - еййй, колко ли ще им е гадно  :lol:

Ми тогава да се захване за коремчето на жена ти dakatabg  :lol: :lol:, ама ти сигурен ли си че изпрати "ордите"?  :lol:
:lol: :lol: :lol: :lol: Пък ако ги качат и на магарето, да видят какво е
« Последна редакция: Март 13, 2008, 08:26:16 am от eagle »
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #77 -: Март 13, 2008, 08:25:28 am »
Как сте момичета! Виждам , че настроението е на макс, сигурно заради готиното време.
Аз да ви кажа, незнам дали на някой се е случвало, но така да се каже, истинският ми М. продължи само три дена, като последният ден слабо  :ask:. Абе много се разстрои работата този месец след инсето. Ще отида на преглед да видя що така стана.
« Последна редакция: Март 13, 2008, 08:27:31 am от eagle »
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #78 -: Март 13, 2008, 08:30:37 am »
thinam не се тревожи, то понякога и един спукан фоликул и едно сперматозоидче са достатъчни, само да се харесат и да се намерят :)Аз като имах 4-ри спукани, кво от това, не харесаха "пичовете". Ами, какво искам, то аз каквато съм капризна по отношение на мъжете, то и фоликулите ми няма на кой да се метнат :lol:
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #79 -: Март 13, 2008, 10:05:45 am »
tinam,pop4o-късмет  момичета и да не забравите да се похвалите ;) Игълче добро утро от мен :)
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю