0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    *слонче*

  • *****
  • 1764
  • вече сме трима и съм най-щастливата жена на света!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #400 -: Април 29, 2008, 11:41:45 am »
pimi, дозата при всеки действа индивидуално. като започнете стимулацията, на прегледите с уз доктора ще преценява дали да увеличава или не. не се притеснявай, важното е да си отгледаш фоликулчета и да стане чудото. успех
никога не отстъпвай на принципите си!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #401 -: Април 29, 2008, 12:17:34 pm »
е да де ама ме вика на преглед на 9 ден не е ли малко късничко
аз си мислех че по-рано ще ме извика
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #402 -: Април 29, 2008, 17:12:51 pm »
Хриси, не тъжи ами взимай решение какво ще правиш понататък, стискам палци скоро да премахнеш всички проблеми и да се похвалиш с +++ !!
Момичета, аз само малко ви наглеждам, отдала съм се на мързел и почивка през празниците без  :bbt: :needleani: :chart: и т.н. Доки сигурно пак ще ми се кара, ама ... Ние през юни минаваме в темата за ин-витро, ще знам повече подробности като ме види доки на 6.05. или на 10.05.
Дотогава - весели празници и си намислете по едно желание, че още е ВЕЛИКДЕН и Бог ги изпълнява  :lol:
Ще ви стискам силно палци за многооо  :bfp: :bfp: :bfp:
 :bighug: и  :goodluck:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #403 -: Април 29, 2008, 18:32:53 pm »
Здравейте момичета.Вие вече сте минали по пътя който на мен ми предстои за това моля разкажете за стимулациите с Меногон.На мен ми е изписан Меногон 75 Е сутрин и вечер по 1 от 6 ден.Преди това от 3 ден Клостилбегит.Как ви се вижда дозата-силна ли е слаба ли е?Има ли раск от хиперстимулация?
pimi, аз вече имам 2 стимулации с меногон,дозите са малки и едва ли има риск от хиперстимулация. при мен беше подобно като при теб, само че ми ги слагаха само вечер по 2, пети, шести и седми ден, и чак на осмия бях на преглед, така че явно се действа по някаква стандартна процедура и не е късно деветия ден за преглед при теб  :)



*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #404 -: Април 29, 2008, 19:07:17 pm »
благодаря ви
аз ще ги слагам 6,7,8 ден и на 9 съм на преглед
само не ми е ясно ако се случи да е събота или неделя как ще стане но с док ще се разберем
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #405 -: Април 29, 2008, 22:36:54 pm »
благодаря ви
аз ще ги слагам 6,7,8 ден и на 9 съм на преглед
само не ми е ясно ако се случи да е събота или неделя как ще стане но с док ще се разберем
Спокойно, той доки си знае работата. Ние ще стискаме палци.

П.П. Не можах да изчета всичко, че сайта беше сбъгнат днес, ама има ли новини от Меги, Джина и Игълчето? Нещо ми се позагубиха ....
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #406 -: Април 30, 2008, 09:29:31 am »
pimi  :crossfingers: :crossfingers: да си отгледаш хубави фоликулчета. Datakatabg какво става с вас? Хайде чакаме добри новини :)
Аз стискам зъби и едва ще дочакам още един ден до теста. Иначе  вчера доста си ме понаболяваше, но днес нищо...
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #407 -: Април 30, 2008, 11:07:29 am »
благодаря ви
аз ще ги слагам 6,7,8 ден и на 9 съм на преглед
само не ми е ясно ако се случи да е събота или неделя как ще стане но с док ще се разберем
Спокойно, той доки си знае работата. Ние ще стискаме палци.

П.П. Не можах да изчета всичко, че сайта беше сбъгнат днес, ама има ли новини от Меги, Джина и Игълчето? Нещо ми се позагубиха ....
Тук съм  :hello: Вече почнахме прегледите за второто инсе. Пия си клостила и ще чакаме деня на срещата  :eggsperm: дано този път се харесат, че ми омръзна само нагласени уговорки да им правя :lol: Пожелавам на себе си и на всички останали, които са в очакване, успех и дано има много  :bfp: :crossfingers:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #408 -: Април 30, 2008, 13:45:54 pm »
успех на всички и ще чакаме да се похвалите само с положителни резултати :crossfingers: :bfp1:
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #409 -: Април 30, 2008, 13:52:18 pm »
Хайде дано завършим темата с хубави новини, та така да тръгне и следващата, в която и аз ще съм от надяващите се :)


Здравейте,и нашето чакане приключи с 4-ти пореден отрицателен тест,4-та поредна неуспешна инсеминация :( вече незнаем какво да правим женами е в страшна депресия.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Здравейте,и нашето чакане приключи с 4-ти пореден отрицателен тест,4-та поредна неуспешна инсеминация :( вече незнаем какво да правим женами е в страшна депресия.

Няма място за отчаяние! Какво обяснение дават докторите? Доколкото знам, трябва да се направят 6 инсеминации /поне/ и тогава да се мисли за по-тежките АРТ-процедури - IVF/ICSI. Дайте си малко почивка. Може пък и вашето бебе да ви изненада и да не се стигне до 5-та инсеминация. Успех!
*
Дакатабг пускали ли сте имунологични и генетични изследвания ? Ако не сте , то не е лошо да ги пуснете. Тинам какво направи с тестчето? Чакаме те да се похвалиш  :bfp: Игалче успех !