0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #41 -: Март 08, 2008, 23:39:07 pm »
Поздравления за мъжлето ти Глори!Дано сте хванали момента и скоро да се похвалиш! :D
Игълче,какво става с тебе мила?
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #42 -: Март 08, 2008, 23:53:35 pm »
Глори, ама вие сте направо отличници! Хайде, късмет на тестчето след 2 седмици!  :bfp:

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #43 -: Март 08, 2008, 23:54:39 pm »
Ами аз съм си с висока БТ, но днес имам вече кафяво зацапване, не мога да го определя като М. Ще видя утре как ще е положението и ако до понеделник не дойде нормално, ще се обадя на Даскалов за преглед и може да пусна и кръвен.
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #44 -: Март 09, 2008, 17:52:16 pm »
Игълче какво става, тръпна в очакване на твоя ++++.
Защо не пуснеш кръвен? С тази висока температура ми "намирисва" на  :bfp: :bfp:
Каквото и да стане - мисли само положително и се зареждай /ако трябва/ за нова битка и правене на бебе  :lol:

Глори, вие с мъжа ти сте шампиони, с тези резултати - ти две яйчица, а той с неговите милиони "орди" - ДАНО са се харесали и да е станало поне едно бебче /може и две/, ама после докато ги изхраните "ще ви изядат ушите"  :lol:!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #45 -: Март 09, 2008, 18:00:30 pm »
Днес вечи си дойде М. с пълна сила, но пак БТ е висока. Ужас!! Ами аз си знаех. Сега да минава, ще отида на преглед, малко почивка този месец и следващия пак на инсе. Дано вторият път е успешен. Но следващият път направо минавам на кръвен тест, никакви уринени тестове.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #46 -: Март 09, 2008, 18:13:39 pm »
Исках да попитам нещо, по принцип при инсеминация получава ли се оплождане и ако не се задържи, ти идва М. Чудех се, защото нали от утрогестана ти закъснява, а днес никога не ми е бил толкова обилен, дори не мога да го определя като кръв, а тъмнокафяви парцали. Извинявам се, ако е тъп въпросът ми :oops:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #47 -: Март 09, 2008, 18:28:02 pm »
Игълче при инсе не е задължително да има оплождане.А това че ти тече много само може да те радва, защото говори за хубава дебела лигавица.   :)
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #48 -: Март 09, 2008, 21:55:05 pm »
Игълче, и аз същото се чудех, когато ми дойде съвсем на 14-ия ден. Беше много тъмна кръв ....и особено на втория и третия ден беше много обилен М. И аз си мисля, че е от по-дебелата лигавица, тъй като при мен на 11 ден беше цели 17мм.Може би е имало оплождане, тъй като никога не е била толкова. Но каквото било , било.. Сега съм наясно, че моят прогестерон е нисък и ще видим този месец какво ще ми каже док. да взимам. Надявам се, че тази седмица като отида на преглед  док. да види поне две фоликулчета :egg: :egg: :)

Glory, страхотно сте се справили и двамата , айде сега всички стискаме палци и след две седмици да имаш хубаво положително тестче !!!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #49 -: Март 09, 2008, 22:04:35 pm »
игълче, и на мен от утрогестана след инсето цикълът ми беше към 7-8 дена и доста обилен (по принцип е по 3-4). Както вече са ти казали tinam и tanj74, това говори, че си направила хубава лигавица.
Не се отчайвай! Другия път ще стане. Хубавото на инсето е, че не е толкова натоварващо като ин витро-то и може да се прави всеки месец (дори и на естествен цикъл, ако имате показатели за това).

Успех!  :bighug:

*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #50 -: Март 09, 2008, 22:34:29 pm »
Исках да попитам нещо, по принцип при инсеминация получава ли се оплождане и ако не се задържи, ти идва М. Чудех се, защото нали от утрогестана ти закъснява, а днес никога не ми е бил толкова обилен, дори не мога да го определя като кръв, а тъмнокафяви парцали. Извинявам се, ако е тъп въпросът ми :oops:
-при инсе може и да има може и да няма оплождане.Божа работа.Просто е много относително,зависи от много неща..................хубаво ме да се прави кръвен тест,понякога точно той помага да се разберат нещата
-лично при мен след неуспешните инсеминации ми идваше на около 2-3 ден след спиране на Дуфастон,БТ ми спадаше след като свърши М
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #51 -: Март 09, 2008, 23:36:42 pm »
Благодаря момичета.  :bighug:Доста неща си разясних сега и определено ще съм по-подготвена за втората инсеминация.
Успех и късмет  :goodluck:
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #52 -: Март 10, 2008, 10:18:07 am »
Игълче, :bighug:, радвам се че си настроена положително. И при мен след инсе-то като дойде МЦ беше много обилен /чак малко се стреснах, да не съм направила кръвоизлив/. Чела съм, че понякога организма се настройва за бременност няколко месеца и през това време дори да има оплождане, не успява да го задържи. Този обилен МЦ и "парцалите" на мен ми говорят, че може да е имало оплождане, но да не е успяло да се захване. Остава ни надеждата организма ни вече да се е подготвил и следващото ембрионче да успее да се закачи!!!
Пожелавам ти го от сърце!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #53 -: Март 10, 2008, 10:25:23 am »
 Възможно е да е имало оплождане и да не е могло да се задържи , Игълче.
 Имаш ли правени имунологични и генетични изследвания?
 Успех ти желая при втората инсе!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #54 -: Март 10, 2008, 14:15:57 pm »
Да правила съм всички изследвания, единствено НК клетките ми са завишени, но заради това преди инсето правих 30 ампули имуновенин, както и пих омега3 и цинк+селен.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #55 -: Март 10, 2008, 20:52:44 pm »
Стискам палци на всички момичета от темичката иииии... :wink: защо ли пък не да си мечтая и аз да се включа в нея другия месец...пък ако не в тази в другата :lol:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #56 -: Март 10, 2008, 23:12:03 pm »
Здравейте мили момичета,
И такаааа..... моето инсе беше на 01.03, и бях решила нито да мисля за това нито пък да влизам във форумите, ама на ... не става. Не знам..., някак си не съм голям оптимист..., гърдите ме болят....яйчниците ме боцкат...подута съм от дуфастона...изпокарах се с милото, абе изобщо.. :(
Общо взето периодите на песимизъм се редуват с периоди на оптимизъм..... лелееее, майка ми в критическата е по-добре от мен. 8O
Сега се чудя кога най -рано да си направя кръвен тест, дали изобщо да правя или като ми свърши дуфастона да си чакам гостите.
Ами сори за този пост, ама само тук мога да си се оплаквам.
Стискам палци на всички момичета..
Стрелец е много хубава зодия... :lol:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #57 -: Март 11, 2008, 08:41:19 am »
Fifilota мисля, че нямаш причина да се притесняваш. То това настроение е валидно и за бременните, което ти го пожелавам от сърце. Стискам палци след 2-3 дена да се похвалиш.  :crossfingers: :goodluck:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #58 -: Март 11, 2008, 08:43:53 am »
хайде, дано...
не бързай с теста.Мисля че при инсето по пътя на логиката трябва да позакъснееш с теста с около 3 дни...нали знаеш че яйцеклетката пътува по тръбите,докато стигне матката.Не е сигурно ,точно в кой момент са те инсеминирали,така че не бързай.При инвитро директно то слагат оплодената яйцеклетка в матката и пак трябва да минат минимум 10дни за кръвен

УСПЕХ
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #59 -: Март 11, 2008, 09:07:52 am »
Здравейте момичета! Благодаря ви за милите думи и подкрепата!  :bighug:
Сега си чакам и се старая много да не мисля, опитвам се да съм спокойна. На всички, които правят инсеминации - успех!