0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #320 -: Април 15, 2008, 08:15:18 am »
Добро утро и от мен!
Да ви се отчета и да бягам на работа. Тестът е  :bfn: ,както и очаквах, но не съм се отказала още, докато не дойде лелището.
Успешен и положителен ден днес ви пожелавам.
Целувки на всички.
 
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #321 -: Април 15, 2008, 08:57:11 am »
Джина съжалявам миличка, предполагам как се чувстваш, но не спирай да се надяваш  :bighug:
Меги направи утре втори тест и не бързай да се отчайваш.  :crossfingers:
*

    lawyer

Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #322 -: Април 15, 2008, 10:09:49 am »
Meggy май наистина трябва да направиш още едно тестче... като чета тази темичка, така ми се иска да има само усмихнати жълти човечета. Dgina  :hug2: ако случайно не е станало сега, ще стане следващия път, трябва да стане, защото всички ние тук го заслужаваме.

А аз искам да ви питам нещо, ще кажа накратко мойто положение:
цикълът ми е сравнително кратък – 25 дни, овулацията ми е също доста рано - 10-11 ден от цикъла, лигавицата ми е по-тънка, но се включва в минимумите на нормалното (поне така каза доки);
инсеминацията ми беше на 07.04 към 14.00ч., на 08.04 фоликулът вече се беше спукал и пия дуфастон 2х1 на ден(заради лигавицата);
доки каза да пия дуфастона 10 дни и след тях два дни да не пия, като на втория ден без дуфастон сутринта да направя тест... и въпросът е дали не е малко рано да правя тест на 20.04 при овулация на 07-08.04, въпреки че цикълът ми е кратък? Има ли шанс този тест да отчете нещо?
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #323 -: Април 15, 2008, 11:22:27 am »
Lawyer мисля че на 12 ден е рано за уринен, по-добре си пусни един кръвен.Уринния може и нищо да не отчете, ако ще го правиш него, изчакай поне до 14 ден. Меги направи си утре още 1 тестче , може пък резултата да е друг :crossfingers:
« Последна редакция: Април 15, 2008, 11:26:25 am от tanj74 »
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #324 -: Април 15, 2008, 16:33:51 pm »
днес пуснах кръвен тест.....отрицателен е ..пак...7 път .....
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #325 -: Април 15, 2008, 18:38:18 pm »
Тити съжелявам миличка  :bighug: . Аз да се отчета-преди малко запачна да ми маже,въпрос на часове е да ми дойде. Така че второто ми инсе е неуспешно,този път даже с един ден ми подрани М. Ще се явавам на поправка след 2 седмици.Бисерче поне ти ни зарадвай утре !
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #326 -: Април 16, 2008, 14:40:43 pm »
Май и аз няма да ви зарадвам, днес ми падна малко БТ и до довечера може да "цъфна". Нямам усещане за нищо, но вчера си направих тест и е "-".
Меги, продължавам да ти стискам палци!!!
Тити, съжалявам и те разбирам, но борбата продължава.
Вярата е много силна, а надеждата - безкрайна!
Тани, още нищо не е загубено, докато не дойде лелището, надежда има ...
Обичам ви и ви прегръщам!!!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #327 -: Април 16, 2008, 16:42:59 pm »
Май и аз няма да ви зарадвам, днес ми падна малко БТ и до довечера може да "цъфна". Нямам усещане за нищо, но вчера си направих тест и е "-".
Меги, продължавам да ти стискам палци!!!
Тити, съжалявам и те разбирам, но борбата продължава.
Вярата е много силна, а надеждата - безкрайна!
Тани, още нищо не е загубено, докато не дойде лелището, надежда има ...
Обичам ви и ви прегръщам!!!
Хей,какви са тези черни мисли!БТ ти е още висока,това не е признак за лелката.На мене ми падна рязко с 0,5-ето това е падане на БТ.Така че още имаш шанс миличка!Стискам ти силно палци!Дано поне двете с Меги да сте бременни,че вече започвам да се отчайвам от тези инсета! :(
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #328 -: Април 16, 2008, 18:57:05 pm »
Бисерче: никакво отчаяние, мила, темературата ти е ОК все още, така че стискам палци, нали знаеш. Пък и като гледам твоята по-хубава и от моята, но я ме виж, не съм се предала  :D

Да ви кажа аз за мен, че направо съм възмутена. Правих днес кръвен, но в нашия хубав град резултатите излизат след два дни, защото пращали в София. Толкова ме е яд, че трябва да чакам още, ама нищо, никакво отказване и отчаяние, докато не дойде червената гостенка продължаваме да се надяваме  :D
« Последна редакция: Април 16, 2008, 19:03:48 pm от Meggy »
 
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #329 -: Април 16, 2008, 19:08:39 pm »
Ех Меги,два дена са нищо в сравнение със седмица и отгоре.На мене толкова ми казаха,че ще чакам за да излезе резултата и аз се отказах естествено.И това в областен град 8OПращали и получавали веднъж месечно,понеже нямало почти желаещи за такъв вид услуга :ask:Направо съм възмутена.....
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #330 -: Април 16, 2008, 19:59:39 pm »
Джина: не знам откъде си, аз съм от Русе, не сме палко паплач, 5-6 град сме по големина и да не правят изследване, нямам думи. Но на мен ми казаха след като ми взеха кръвта иначе сигурно щях да се замисля, но няма значение, ще изчакам още малко. Успех :-)
 
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #331 -: Април 16, 2008, 20:47:19 pm »
Джина, Меги - Много ви благодаря за надеждата, която ми вдъхвате, при мен досега винаги като падне на 36,9 БТ и до вечерта "цъфтя", ама днес няма още нищо ... :lol: Може да е от дуфастона, знам ли???
Меги а ти как се чувстваш? Продължаваме да стискаме палци за теб /и на крачетата  :lol:/. Не се ядосвай за теста, нали ще е +++  :lol: ДАНО,ДАНО,ДАНО

Джина  :bighug:

Игълче, какво правиш? Хайде действайте по нормалният начин, пък може да не се наложи през май да правите инсе  :blowingdust:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #332 -: Април 16, 2008, 20:52:37 pm »
 Зравейте и от мен, Меги, Бисерче ,Джина стискам палци и силно вярвам , че ще ни зарадвате, има още наджеда за успех :bighug:
 И да се отчета и аз: въпреки стимулацията резултатът е един фоликул :( :( А аз такова напрежение имам и в двата яйчника, че все едно са десет, на всичко отгоре е пораснал доста бързо и инсето ще е в петък на 16-ия ден. До сега не ми се е случвало да имам овулация преди 20-21 ви ден. Може би влияние е оказала стимулацията миналия месец :ask: :ask: :ask:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #333 -: Април 16, 2008, 20:56:54 pm »
Добре съм, Бисерче, малко ме наболява яйчника, малко ми е лошо и ред други подобни симптоми, като изключим че не ме болят гърдите, обичайното като за наближаваща лелка. Но не си гледам много тези симптоми, оставила съм се на течението и си чакам, гледам да не мисля за това и така ми е добре, еееее, малко съм нетърпелива, но и това ще мине   :D. А пък ти за твоята БТ не бързай още, докато не кажеш, че е дошла ... ще ти стискам палци да не ти идва поне до Нова година  :D
 
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #334 -: Април 16, 2008, 22:08:23 pm »
Меги, аз имам някакви ПМС, често пишкам /ама то може да е от нетърпение да проверявам какво става  :lol:/ и леко се задъхвам като ходя или правя нещо с усилие.И мен не ме болят гърдите като друг път, ама то аз съм имала всички симптоми дето се сещаш за бременни /без да съм била/ и затова сега ми е все тая за "симптомите".
   Иначе все още вярвам в успеха на трите ни този месец - ти, Джина и аз работихме за "бебе на 2009" и можем да се "класираме". Приемам с удоволствие пожеланието и смятам да си имам приятната ви компания в родилното по новогодишните празници!!!
Тинам ще ти стискаме в петък всички възможни палци и ще чакаме да дадеш отчет тук после.  :goodluck:
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #335 -: Април 16, 2008, 23:27:46 pm »
Здравей те на всички и успех на всички,ние вчера направихме 4-та си инсеминация с жена ми но пиша днес че вчера нямаше връска с сървъра.Исеминацията беще в клиника Щерев при докор Андреева както всикчи досега и дано сега да е успешна,докторката каза че фоликула току що се е спукал и всичко трябва да е наред,дано да е така както казва тя,след исеминацията на жена ми и изписаха urogestan-вагинално,neoxid,aspirin:protect и proluton-анпули мускулно. :)


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #336 -: Април 17, 2008, 08:19:45 am »
Даката: успех на вас с жена ви, много ще се радвам най-накрая да се получи. Стискам ви палжи.
Бисерче: и аз съм минала през всички тези бременни симптоми и също вече много  много не им хващам вяра. Все още се надявам да не ти дойде, мила.
 
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #337 -: Април 17, 2008, 09:00:31 am »
Ей какъв е този песимизъм, който лъха от вас милички! Горе главите!!
Бисерчегледах ти графиката и ми се струва, че ти е рано да се отчайваш. А пък ти казах веднъж, че имам предчувствие за теб, аз не греша, дано това не е първият път, в който шестото ми чувство греши.
Тинами Дакатаи Меги стискам ви силно палци.
Моля ви се нека някой се похвали. Толкова искам да прочета, че поне един от вас напуска тази тема.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #338 -: Април 17, 2008, 09:09:13 am »
Игълче, какво правиш? Хайде действайте по нормалният начин, пък може да не се наложи през май да правите инсе  :blowingdust:
[/quote]От твоята уста в Божиите уши  :D Почнах да си пия дуфастона и си чакам лелката за Великден. Нямам търпение, защото ще почнем тогава второто инсе и силно се надявам да е успешно този път.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #339 -: Април 17, 2008, 09:44:45 am »
eagle дано не стигнете до второ инсе а видиш двете чертички за Великден.