0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #200 -: Март 30, 2008, 19:52:49 pm »
Честито на всички,ние с женами още продължаваме да чакаме положителен резултат след 3-та инсеминация.


Силно вярвам, че и нашите мечти ще станат реалност.
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #201 -: Март 30, 2008, 20:04:14 pm »
Честито на всички,ние с женами още продължаваме да чакаме положителен резултат след 3-та инсеминация.
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 Упех ви желая!
 Хрисиел , сигурна съм , че на Богоявление е станало чудото! :goodluck:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #202 -: Март 30, 2008, 20:54:36 pm »
FIFILOTA, честито!
На всички чакащи успех!  :D
С все повече добри новини да ни се пълни темичката!
Ние с мъжа ми решихме този цикъл да починем, че втория неуспех ми подейства много подтискащо. Но следващия месец с нови сили продължаваме борбата! yahoo_17
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #203 -: Март 30, 2008, 21:02:01 pm »
Честито на всички,ние с женами още продължаваме да чакаме положителен резултат след 3-та инсеминация.
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 Упех ви желая!
 Хрисиел , сигурна съм , че на Богоявление е станало чудото! :goodluck:
Как Богоявление не е ли Благовещение :wink:
« Последна редакция: Март 30, 2008, 21:03:32 pm от mpia »
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #204 -: Март 30, 2008, 22:12:50 pm »
Хриси, Богоявление е т.нар. Йорданов ден, който се празнува на 6-ти януари, а Благовещение е денят на мама - 25-ти март. Тогава Дева Мария е получила "благата вест", че ще роди Христос и Той се ражда в Коледната нощ - точно 9 месеца след вестта.
Това е малко отклонение, по-важното е да вярваш, че чудото е станало, а Бог и Дева Мария те закрилят и винаги са до теб!!!
Недей да мислиш, че знаеш какви са "бременните" и "небременните" симптоми, всяка бременност е различна и симптомите са различни, така че се зареди с търпение и реализъм. Ние ще стискаме палци за теб много силно!!!

  Аз днес пак бях при доки, пораснало е едно фоликулче и във вторник съм на инсе /второ/, стискайте и на мен палци.
Много ме е страх, че пак ще ме боли, но ...., трябва да издържа ...

Даката, вие с жена ти трябва скоро да се похвалите с  :bfp:
Глори, разпускай ти, че другият месец пак ще падне "усилен труд"  :lol: :lol:
Меги, аз мисля, че не би трябвало да има проблем с това, че сте правили процедурата на естествен цикъл, доки го е преценил, значи спокойно. Чети само леки развлекателни романи само с хубав край!
Хайде слънчева седмица, изпълнена с успешни процедури, а на чакащите пожелавам подобно чакане - :garden: , а после  :bfp:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #205 -: Март 30, 2008, 22:22:33 pm »
Меги, аз мисля, че не би трябвало да има проблем с това, че сте правили процедурата на естествен цикъл, доки го е преценил, значи спокойно. Чети само леки развлекателни романи само с хубав край!

Много ми хареса това с романите, ще наблеган и на подобни филмчета :-)
А на теб и в другата темичка писах  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #206 -: Март 30, 2008, 23:56:43 pm »
Успех мили момичета! Пожелавям темата ви да се напълни с безброй положителни тестове!


Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън
*

    hrisiel

  • **
  • 79
  • non ho persso la fiducia!!!!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #207 -: Март 31, 2008, 00:13:42 am »
Сажалявам  за допусната грешка, но  в бързината писане  и приготвяне  за  работа,  дори  не  сам  обърнала  внимание и се извинявам на  всички,   :balk_144: :balk_132: :balk_133:
Мили момичета  Балгодаря  ви  за  топлите думи така  окуражителни и  невинни  мн мн мн  ви  :balk_24: :balk_21: :balk_21:   И МН МН МН успехи с  отлични  ризултати    :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 с мн мн мн  preggo preggo preggo и  :babyflips: :babyflips: :babyflips: :babyflips:
за  вас :balk_5:
« Последна редакция: Март 31, 2008, 00:16:14 am от hrisiel »

 
*

    hrisiel

  • **
  • 79
  • non ho persso la fiducia!!!!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #208 -: Март 31, 2008, 00:23:17 am »
Успех мили момичета! Пожелавям темата ви да се напълни с безброй положителни тестове!
ДАНО! дано  този   пролетен  щъркел да ни носи  мн мн мн  пролетни усмивки  на  щастливи момичета и  вече  preggo :kickgirl: :sbabygirl:  с    :babyboy: :sbabygirl:
УСПЕХ  ОТ :heartbeat:

 
*

    hrisiel

  • **
  • 79
  • non ho persso la fiducia!!!!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #209 -: Март 31, 2008, 00:27:56 am »
ДАНО почука  на  всяка  врата, абе  да влиза  без  да  чука  на  нас  вратата  е  винаги  е  отворена   :balk_600:, нали   ,УСПЕХ  МИЛИЧКИ :balk_21: :bighug:


[/quote]

 
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #210 -: Март 31, 2008, 08:47:50 am »
Честито, Fifilota!
Лека и безпроблемна бременност!
Прекрасни бременни месеци ти желая! :D



Hrisiel
, стискам палци този път да е успешен и скоро да те споходи голямата радост!

На всички момичета в процедури желая много късмет и търпение! Дано дните на чакането да отлитат неусетно и накрая донесат много  :bfp:

« Последна редакция: Март 31, 2008, 08:49:33 am от elma »
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #211 -: Март 31, 2008, 09:10:47 am »
Успех Джина, Тутинка, Танче, Меги   :crossfingers:Дано това е нашият месец.
Бисерчеднес хубаво да се наспиш и да си починеш, че утре е голям ден за теб. Много, ама много  :crossfingers: :crossfingers: :bighug:
dakatabg :goodluck: Време е да се похвалите с женати.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #212 -: Март 31, 2008, 09:32:31 am »
Fifilotaчестито и мисли само за хубави неща - за слънцето, за зелените дървета и за идващия нов живот, другото ще се нареди.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #213 -: Март 31, 2008, 09:36:44 am »
Сажалявам  за допусната грешка, но  в бързината писане  и приготвяне  за  работа,  дори  не  сам  обърнала  внимание и се извинявам на  всички,   :balk_144: :balk_132: :balk_133:
Ти затова не мисли, а се концентрирай върху това да си спокойна и весела :wink:, за да е успешно третоти Икси. Стискаме ти палци
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #214 -: Март 31, 2008, 09:41:56 am »
Честито на всички,ние с женами още продължаваме да чакаме положителен резултат след 3-та инсеминация.
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 Упех ви желая!
 Хрисиел , сигурна съм , че на Богоявление е станало чудото! :goodluck:
А с теб как вървят нещата миличка. Надявам се, че вече си по-спокойна, доколкото е възможно, и възстановена от миседа и сега се настройваш за хубави неща с нови сили
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #215 -: Март 31, 2008, 09:53:55 am »
Здравейте милички :bighug:Не съм писала ,защото вкъщи нямам нет :x
Моето инсе пропадна :(изпуснахме фоликула,понякога се чудя дали изобщо някога ще осъществя мечтата си винаги нещо непредвидено се случва :x
Джина,Танче, Меги , Biserche с вас е цялото ми сърце, моля се и вярвам че това е вашият месец :crossfingers: :crossfingers:
FIFILOTA честитоооооо , много се радвам за теб,желая една изпълнена с приятни емоции бременност :bighug:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #216 -: Март 31, 2008, 13:30:24 pm »
 Здравейте, момичета, заформи се добра група за този месец :) Успех на всички !!
Аз ще се включа в гупата за месец май за трето инсе  :balk_146:  днес ми е 15-ия ден и теста е отрицателен....На 11-ия ден си пусках кръвен и резултатът беше 2,11 IU/L и не мога да го разбера, защото е в мерни еденици за които не мога да намеря граници. Днес като за последно пак пуснах кръвен и утре ще видим какво ще излезе. Имам малка надежада все още.....
*

    hrisiel

  • **
  • 79
  • non ho persso la fiducia!!!!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #217 -: Март 31, 2008, 13:51:13 pm »
ЗДАРВЕЙТЕ  И  ОТ  МЕН В  ТОЗИ СЛЪНЧЕВ ДЕН
Честито  на Фифилота  лека и  безпроблемна :cloud9: preggo
Титинка  не  се  отчайваи, ще  имаш и  друга  възможност,  само  не  разбирам  как  така  изпуснахте  фуликола, ако  не   бъркам  дори  да  се  спукал   по-рано ,яйцеклетката има живот   от 12 часа  до 48ч., ако  е  така процедурата е  можело  да  се  извърше, не  сажалявай , мисли  за  следващато  инсе, въпреки   че стресът  е  голям,Бъди   силна :bighug: :bighug: :bighug:
Елма, eagleБЛАГОДАРИЯ  ЗА  ТОПЛИТЕ  ДУМИ ОТ :heartbeat:Аз  сам  още    на  никаде,    чакам  денят за  :bfn1: :bfp1: пия  си  аспирина,multicenrum materna т.с. ф. к-на и  прогестерон  свищички,  малко  доста  съм  изнервена  след  седмица   си  тръгваме   за  2bg  ,с  малко  напрежение  на  раб.  място , и така нали   разбирате!МН МН  Мн  успехи   на  вси4ки момичета  споменати  И  неспоменати от мен,в  НАЧИНАНИЕТО  ИНСЕ,  стискам  ви   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
за  вс.  ВАС :balk_5: :balk_5: :balk_5: :balk_21:
« Последна редакция: Март 31, 2008, 13:59:32 pm от hrisiel »

 
*

    hrisiel

  • **
  • 79
  • non ho persso la fiducia!!!!
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #218 -: Март 31, 2008, 14:03:04 pm »
Цитат на: tinam link=topic=26376.msg387053#msg387053 date=1206 Имам малка надежада все още.....
[/quote

И  не  я  ГУБИ, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :bighug:

 
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #219 -: Март 31, 2008, 14:07:09 pm »
Здравейте! :D
Я да се разпиша и тук :wink:Утре е моето второ инсе.Фолекул 16 мм.,лигавица на 10 ден 11мм./супер според доки/Ха дано този месец да ми донесе успех! :crossfingers:
Титинка,не се отчайвай мила,може пък да е станало :wink:
Тинам,докато не ти дойде нищо не се знае :)
Бисерче,успех утре!
На Хриси,Таня и всички в процедури пожелавам много късмет!
Прегръщам ви !