0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eloiz

  • ***
  • 167
  • Чакам те бебчо...
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #20 -: Март 05, 2008, 20:39:34 pm »
Успех на всички,на които им предстоят процедури!
Джина късмет!Дано се похвалиш с две чертички!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #21 -: Март 05, 2008, 20:49:35 pm »
Успех на всички!
В къщи обсъщаме варианта инсеминация и искам да ви попитам-може на някои да им се стори тъп въпрос но как преминаха при вас стимулациите и с какви препарати ви стимулираха.
Предварително ви благодаря!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #22 -: Март 05, 2008, 21:44:27 pm »
Пими,при мен първата стимулация беше с Клостилбегит от 5ти до 9ти ден 2х1,но фоликулите ми бяха много мънички и инсе не се получи.Втората стимулация беше с Меногон/инжекции/2 сухи вещества с разтворител подкожно в корема.Образува се само един фоликул,но затова пък достатъчно голям и направихме инсето.
Но стимулацията по принцип при всеки е строго индивидуална,така че лекаря ти ще прецени.Успех ти желая! :bighug:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #23 -: Март 06, 2008, 21:19:45 pm »
Пими,при мен първата стимулация беше с Клостилбегит от 5ти до 9ти ден 2х1,но фоликулите ми бяха много мънички и инсе не се получи.Втората стимулация беше с Меногон/инжекции/2 сухи вещества с разтворител подкожно в корема.Образува се само един фоликул,но затова пък достатъчно голям и направихме инсето.
Но стимулацията по принцип при всеки е строго индивидуална,така че лекаря ти ще прецени.Успех ти желая! :bighug:

Благодаря!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #24 -: Март 07, 2008, 09:04:40 am »
Здравейте момичета! Днес ми е 18-ти ден от инсето, още на 16-я ден по препоръка на лекаря спрях утрогестана, но БТ продължава да е висока, М. няма, само онова леко ръждиво зацапване. Колко време продължава това закъснение? Взех да се притеснявам. Да не би уринения тест да е сгрешил и да е било рано да спирам лекарствата - знам, че всичко е индивидуално.Може би пак търся онази сламка на удавника, за която да се хвана :(
« Последна редакция: Март 07, 2008, 09:06:12 am от eagle »
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #25 -: Март 07, 2008, 09:09:57 am »
Здравейте момичета! Днес ми е 18-ти ден от инсето, още на 16-я ден по препоръка на лекаря спрях утрогестана, но БТ продължава да е висока, М. няма, само онова леко ръждиво зацапване. Колко време продължава това закъснение? Взех да се притеснявам. Да не би уринения тест да е сгрешил и да е било рано да спирам лекарствата - знам, че всичко е индивидуално.Може би пак търся онази сламка на удавника, за която да се хвана :(
Нямаш ли възможност да направиш кръвен тест?С тази висока температура и аз мисля,че е сгрешил уринарния тест.Не се притеснявай,каквото е писано ще стане.Успех мила! :bighug:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #26 -: Март 07, 2008, 09:13:46 am »
Записвам се и в тази тема. Утре ще правим второ инсе.
Еagle, на мене ми дойде на 4-тия ден след спиране на утрогестана, но от сърце ти желая да не ти идва. Стискам палци!  :crossfingers:
На всички момичета пожелавам успех с инсетата.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #27 -: Март 07, 2008, 09:15:47 am »
Глори,успех ти желая утре! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #28 -: Март 07, 2008, 09:16:34 am »
Благодаря за куража dgina. Чудя се дали да звънна на лекаря,ако продължава така. Просто се интересувах, или се надявах някой със същия проблем и после да се окаже, че има бременност. Може да звучи за някой нереалистично, но предполагам, че вие ме разбирате. :grouphug2:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #29 -: Март 07, 2008, 09:20:16 am »
Glory късмет утре и дано уловът е успешен :00001754:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #30 -: Март 07, 2008, 09:30:23 am »
Здравейте момичета! Днес ми е 18-ти ден от инсето, още на 16-я ден по препоръка на лекаря спрях утрогестана, но БТ продължава да е висока, М. няма, само онова леко ръждиво зацапване. Колко време продължава това закъснение? Взех да се притеснявам. Да не би уринения тест да е сгрешил и да е било рано да спирам лекарствата - знам, че всичко е индивидуално.Може би пак търся онази сламка на удавника, за която да се хвана :(
Хайде пусни еднин кръвен тест-резултата излиза за 40 мин.
А ние тук ще  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #31 -: Март 07, 2008, 11:55:08 am »
Записвам се и в тази тема. Утре ще правим второ инсе. 
  Успешна процедура Глори!
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #32 -: Март 07, 2008, 12:00:59 pm »
Glory ти направо ме върна към реалността, но аз трябваше да разбера и това, за да не живея в заблуждение. То са минали само два дни, откакто спрях утрогестана, така че може би ще дойде.
Благодаря ти mpiaза палците, но е прекалено хубаво да е истина. 
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #33 -: Март 07, 2008, 12:10:52 pm »
eagle, и аз съм за кръвния. Не е невъзможно уринният да греши.  :crossfingers:

*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #34 -: Март 07, 2008, 15:53:10 pm »
Благодаря ви момичета!  :bighug:
Игълче, направи си кръвен тест!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #35 -: Март 07, 2008, 21:18:25 pm »
Glory, късмет утре!  :crossfingers:

Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #36 -: Март 07, 2008, 21:39:25 pm »
Игълче и аз ти стискам палци. Имай предвид, че на мен си ми дойде лелището дори и пиейки дуфастон /утрогестан не ми понесе/ и то точно на деня. Може при теб да се е получило и щом ти е висока БТ да имаш повод скоро да почерпиш, ДАНО, ДАНО ... много се моля за теб ...
Ние този месец пропускаме инсето, защото ову-то ми беше точно през почивните празнични  дни. Обаче "работихме" :lol: усилено, гонихме го това яйчице /усетих кога се пукна фоликулчето/, но на "разбора" ще се разбере как сме се представили  :lol:
Аз този месец /по препоръка на доки/ си следих ову-то с тестове и с фоликулометрия, но никаква температура не меря и не се тормозя с броене, смятане на дни и т.н. Каквото ще да става, само наблягаме на "гушшшши - гушшшш" :lol:
Глори, дано да ти е успешна процедурката и скоро да се похвалиш с +++
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #37 -: Март 07, 2008, 22:04:08 pm »
Бисерче дано сте успели, без не толкова приятната процедура на инсето.В повечето случаи става точно, когато най-малко очакваш и не следиш стриктно дни и БТ - искренно стискам палци.
А пък аз ще видя утре какво ще е положението с БТ. То каквото е писано, ще стане. Отчаях се за един кратък миг, но трябва да продъжим напред и отново се зареждам с положителна енергия - нужно е. Трябва да се правят бебета, няма как :lol: :lol:
« Последна редакция: Март 07, 2008, 22:09:57 pm от eagle »
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #38 -: Март 08, 2008, 11:22:43 am »
Честит 8 март! Желая ви много късмет ,здраве и щастие и успешни процедури този месец!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #39 -: Март 08, 2008, 15:45:49 pm »
Честит 8-ми март момичета! С пожелание на следващия 8-ми март вече да сме майки, а който не успее да е с много дебел корем! :cheerleader: :balk_16:
Второто ми инсе мина днес, имах два фоликула от ляво, които се спукаха през нощта (усетих по болката в корема), мъжленцето също е герой 42млн. с 90% подвижност.
Хубав и слънчев ден ви желая!!! Обичайте и бъдете обичани!  :bighug: :balk_16: :balk_5: