0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #100 -: Март 17, 2008, 09:07:18 am »
tinam :crossfingers:Знам, че повечето успешни инсета са вторите, така че се надявам и ти да докажеш това :goodluck:
tanj74аз бях като теб,  :bfn: на 16-я ден. Докторът ме накара да спра утрогестана, за да ми дойде и още съжалявам, защото не бях правила кръвен, а пък съм с едно убеждение, вътрешно чувство, че се е получило, а пък аз съм прекъснала всичко. То това малко звучи като мазохизъм, от което сега нямам полза. Така че не спирай лекарствата, изчакай, за да си напълно убедена, че нищо не се е получило и дано видиш двете чертички. :crossfingers: :crossfingers:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #101 -: Март 17, 2008, 10:25:51 am »
Момичета за съжеление теста пак е  :bfn:. Всъщото време не ми идва, а аз съм с доста редовна М. Днес ми е 6 ден закъснение, все си мисля че ако има нещо теста би трябвало вече да отчете. Аз си оставам с чакането. Успех на всички!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #102 -: Март 17, 2008, 11:58:39 am »
Тинам, tanj74,Тими и всички други в процедура  желая ви късмет.Стискам големи палци :goodluck: И после едни сладички   :babbycarrage:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #103 -: Март 17, 2008, 16:06:57 pm »
Да се отчета и аз набързо  :)
Почти преборих грипа, остана ми само лека и досадна хрема.
Предния път ми казаха да направя тест на 16 ден, отрицателен беше, след това имах 6 дни закъснение. Този път мисля да не бързам и да почакам повече.
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #104 -: Март 17, 2008, 18:29:05 pm »
Успех на всички момичета в процедури.Накрая едни хубави бебоци. :bori_007: :bori_004: :bori_012:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #105 -: Март 17, 2008, 20:11:37 pm »
 Здравейте, момичета, да се отчета и аз :) След едно дъъъългоооооо чакане пред кабинета днес, мина инсето късно след обед. Единия фоликул се беше спукал , а другия не . Сега наред са коремните преси, е не прекалено количество  :lol: и горещия душ, че да го накарам да се пукне инатът. И сега следва чакането, а се страхувам да не се случи същото като миналия месец и да прокървя още преди да съм стигнала до теста...

 Благодаря ви за подкрепата  :bighug: :bighug:  дано да има с какво да се похваля след две седмици
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #106 -: Март 17, 2008, 20:57:57 pm »
tinam, успех! Както и на всички останали момичета!  :crossfingers: :crossfingers: stork-boy stork-boy
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #107 -: Март 18, 2008, 00:26:08 am »
Днеска за първи път почнах стимулация от 3-8 ден.
 Но (нали всичко трябва да е сложно)понеже миналия месец карах цистит със ешерихия коли а и все ми излизат някакви бактерии поисках си преди инсето да ми вземе МБ на мен и посявка на еякулат на мъжът ми. Подобре поне да не го мисля.
 Успех на всички
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #108 -: Март 18, 2008, 09:47:26 am »
tinamстискам палци за успешно инсе.
Biljanaдано МБ е чиста, за да може да направите инсето.
Стискам ви палци момичета.
tanja74не го мисли, каквото е писано ще стане.
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #109 -: Март 18, 2008, 21:43:32 pm »
tinamстискам палци за успешно инсе.
Biljanaдано МБ е чиста, за да може да направите инсето.
Стискам ви палци момичета.
tanja74не го мисли, каквото е писано ще стане.

И аз ви стискам палци.
Игълче ти докъде я докара?
Аз започвам от утре трета стимулация и евентуално втори опит с инсе.
 :bighug:
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #110 -: Март 18, 2008, 23:08:16 pm »
бисерче, успех!
тинам, биляна, и на вас късмет, момичета!

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #111 -: Март 19, 2008, 13:11:35 pm »
tinamстискам палци за успешно инсе.
Biljanaдано МБ е чиста, за да може да направите инсето.
Стискам ви палци момичета.
tanja74не го мисли, каквото е писано ще стане.

И аз ви стискам палци.
Игълче ти докъде я докара?
Аз започвам от утре трета стимулация и евентуално втори опит с инсе.
 :bighug:
Аз сега си почивам, изпратих мъжа в командировка, работя основно върху себе си :).Този месец реших да не се занимавам с клиники, но април смятаме да правим второ инсе. Първо ще мина преглед да видим как са нещата, но още не съм отишла. Ако знаете колко добре се чувствам без лекари, ако имаше как да ги избегна.... ама няма как. Действителността е друга за съжаление.
Бисерче стискам палци вторият опит да е успешен
« Последна редакция: Март 19, 2008, 13:13:27 pm от eagle »
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #112 -: Март 19, 2008, 22:51:40 pm »
Момичета искам да ви попитам, вчера ми зацапа едно такова черно,буквално 2 капки и до днес следобяд нищо, след това малко повече и пак е едно черно,  нормално ли е след инсе така да е тъмно и да неможе да ми тече повече и с нормален червен цвят? Аз снощи като видях си помислех че е въпрос на часове да прокървя както трябва и си спрях лекарствата,обаче не съм познала и сега незнам как да го броя това като М. или като зацапване ? Никога така не ми се е случвало затова ви питам.Ако е М. то аз на 5 ден трябва да почна клостил и сега незнам как да го броя. :?  Извинете ме за подробностите ,обаче нямаше как по друг начин да го опиша. :oops:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #113 -: Март 20, 2008, 08:52:55 am »
Тане спря ли лекарствата? Значи като спрях утрогестана ми дойд с 4 дена закъснение - едно тъмно, на парцали и беше около 2 дена. А моят М. е нормален 5- дневен.
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #114 -: Март 20, 2008, 09:23:43 am »
 Здрасти, Таня, и при мен М беше с много тъмен цвят и много обилен първите 3 дни. Като цяло продължи с ден повече. Мисля, че не трябва да ги броиш за първи ден тези няколко капчици,но все пак е добре да се обадиш на своя док. и да питаш. 
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #115 -: Март 20, 2008, 10:06:00 am »
Игълче спрях лекарствата преди ден и половина, защото помислих че ми идва.А всъшност чак тази сутрин ми протече горе долу нормално и това ме успокои. Но все пак мисля да звъна на док както Тинам ме посъветва за да съм по сигорна.При мен вече е ясно - след 2 седмици съм на поправка. Дано да е за последно. Успех на всички !
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #116 -: Март 20, 2008, 10:07:55 am »
Игълче спрях лекарствата преди ден и половина, защото помислих че ми идва.А всъшност чак тази сутрин ми протече горе долу нормално и това ме успокои. Но все пак мисля да звъна на док както Тинам ме посъветва за да съм по сигорна.При мен вече е ясно - след 2 седмици съм на поправка. Дано да е за последно. Успех на всички !
Девойки, няма ли най-сетне да се научите?  :x Лекарства се спират само!!! след консултация с лекар, не своеволно!!! :x

Лекарства след процедура се спират само след изрична консултация с лекуващия лекар!!!
*

    elma

  • *****
  • 1289
  • Само преживяното е истински разбрано
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #117 -: Март 20, 2008, 13:06:05 pm »
Мисля, че след днешния преглед мога да го напиша  :D :D :D
Бременна съм  :D
Само накратко да припомня какво се случи. Цикъл със стимулация с клостилбегит, 14-и ден прегнил 10 000ед. и инсеминация на 15-и ден на неспукан фоликул. Фоликула беше един огромен в левия яйчник. На 17-и ден фоликулът беше започнал да търпи обратно развитие, което беше доказано с изследване на прогестерона.
Чудо е, необяснимо е, но аз и не искам обяснение. В клиниката казаха, че понякога медицината е неспособна да обясни някои нелогични явления като това  :D
Благодаря от сърце на д-р Владимиров и д-р Димитрова. Именно тя направи инсеминацията  :D Днес й припомних, че тя направи инсе-то, беше безкрайно щастлива. Тя първа видя и плодния сак, днес към 11ч беше около 5мм  :D
Ами сега искам да кажа на всички момичета, никога да не се отчайват така, както бях се отчаяла аз преди 3 седмици. Толкова сълзи и нерви излях, за предстоящото ин витро, за което щяхме да се подготвяме от началото на този цикъл...
Никога не съм била така обезверена както след изследването и обезмислянето на ре-инсе...
Желая много късмет и успех на всички поели трудния път към това начинание!
Желая ви от все сърце мечтите ви да се сбъднат много скоро!
Благодаря за съветите и куража, за безрезервните вложени вдъхнати сили да продължа!
*
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #118 -: Март 20, 2008, 13:19:32 pm »
Рали аз съм ги спряла след седмица закъснение и все отрицателни тестове.Док ми беше изписал за по малко дни отколкото съм ги приемала. Както и да е.                                                                               ЕЛМА честито миличка ! Лека бременост и здраво бебче на финала ти желая от цялото си сърце !  yahoo_17                         
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Re: Успех на всички с инсеминации през март и април!
« Отговор #119 -: Март 20, 2008, 13:20:39 pm »
Игълче спрях лекарствата преди ден и половина, защото помислих че ми идва.А всъшност чак тази сутрин ми протече горе долу нормално и това ме успокои. Но все пак мисля да звъна на док както Тинам ме посъветва за да съм по сигорна.При мен вече е ясно - след 2 седмици съм на поправка. Дано да е за последно. Успех на всички !
Девойки, няма ли най-сетне да се научите?  :x Лекарства се спират само!!! след консултация с лекар, не своеволно!!! :x
Аз също спрях моите след като докторът ми каза да го направя, но все пак съжалявам, че не изчаках