0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Д-р. Заимов Пловдив
« -: Февруари 28, 2008, 14:53:17 pm »
Някои ходил ли е при доктор Заимов?Тьйкато не сьм от Пловдив докторката при която ходя след като доста време ме мотае само да пия хапчета без иследвания ми препорача др.Заимов за стерилитет,има ли някои които е ходил при него?
http:
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #1 -: Февруари 28, 2008, 17:06:21 pm »
да преди няколко години много добър специалист е ще останеш доволна на мен лично не ми помогна но аз съм на 39 вече и сеориентирах към д-р Владимиров но д-р Заимов ми направи цв.снимка и др.изследвания и много подготви нещата кабинета му е оборудван много добре.Желая ти успех
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #2 -: Февруари 28, 2008, 17:18:34 pm »
Да кажа само че не работи със Здр.каса но цените са добри при него може да направите и спермограма
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #3 -: Февруари 28, 2008, 18:19:18 pm »
За спермограма не е много подходящ.Не са достоверни спермограмите направени при него!
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #4 -: Февруари 28, 2008, 19:22:06 pm »
Да кажа само че не работи със Здр.каса но цените са добри при него може да направите и спермограма
за читава спермограма в Пловдив препоръчвам само д-р Даскалова!!!Хубаво е да се направи разширена спермограма по крюгер а не обикновенна спермограма!
Нейните спермограми ги признават и реномирани лекари по срерилитет!
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #5 -: Февруари 29, 2008, 09:50:51 am »
Значи все пак мога да му се доверя така ли? Разбрах че е помогнал на някои двоики за бебе,но исках да чуя и вашето мнение
http:
*

    adi

  • *****
  • 7710
  • УСМИХНИ СЕ И СВЕТА ЩЕ СТАНЕ ПО-КРАСИВ
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #6 -: Февруари 29, 2008, 16:23:32 pm »
Значи все пак мога да му се доверя така ли? Разбрах че е помогнал на някои двоики за бебе,но исках да чуя и вашето мнение
лично аз немога да гарантирам,не го познавам като лекар.
В Пловдив си правих изследвания при д-р Даскаков и съм доволна! :D
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #7 -: Март 01, 2008, 14:15:00 pm »
 :ask:
Честита Баба Марта и успех на всички чакащи  :bfp:
http:
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #8 -: Март 18, 2008, 15:52:35 pm »
anjela80 и не забравяй да пишеш как е минало с какво е започнал.Успех
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #9 -: Март 31, 2008, 18:17:14 pm »
anjela80, пиша ти и тук за да те подкрепя в твоя избор. Ако си избрала д-р Заимов, дано ти помогне да имаш това за което най-много мечтаеш
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #10 -: Април 04, 2008, 14:34:32 pm »
anjela80, пиша ти и тук за да те подкрепя в твоя избор. Ако си избрала д-р Заимов, дано ти помогне да имаш това за което най-много мечтаеш
Благодаря ти много QnaT,за подкрепата.
Но все още не сьм ходила,защото се обьркаха работите,като го посетя ще пиша какво е станало..
http:
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #11 -: Април 05, 2008, 20:22:26 pm »
Да кажа само че не работи със Здр.каса но цените са добри при него може да направите и спермограма
за читава спермограма в Пловдив препоръчвам само д-р Даскалова!!!Хубаво е да се направи разширена спермограма по крюгер а не обикновенна спермограма!
Нейните спермограми ги признават и реномирани лекари по срерилитет!
Може да ми се изсмеете, но да ме посъветвате как трябва да е "подготвен" съпругът ми за спермограма? :oops:
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #12 -: Април 07, 2008, 10:26:31 am »
Няма нищо смешно,не се претиснявай!
Трябва да има вьздьржание от 3-5 дни,да не е пил алкохол през това време и антибиотик.Това е няма нищо сложно.
http:
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #13 -: Април 07, 2008, 22:38:21 pm »
Благодаря ти, anjela 80
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #14 -: Април 07, 2008, 23:06:04 pm »
Момичета, аз не съм била пациентка на д-р Заимов, но си позволявам да ви пиша, защото съм от Пловдив и от доста време се боря със стерилитета. Този доктор дори не съм го чувала, не е спецоалист по стерилитет. Дори и да е добър гинеколог, това не е достатъчно за жените с проблемно забременяване. Моят личен съвет е, да не се оставяте някой да се "учи" на ваш гръб, търсете специалисти с опит и най-вече, лекари, които се отнасят индивидуално към проблемите на всеки и търсят отговори на въпросите. В Пловдив единствения, за който има само положителни отзиви от всички пациенти (за лечение на стерилитет), има за д-р Даскалов. В момента работи в "Медикус алфа". Ако решиш да отидеш до София, горещо ти препоръчвам д-р Стаменов. Само потърси отзиви за него и ще видиш - хиляди жени го боготворят:)
Това е от мен, успех на всички!
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #15 -: Април 10, 2008, 09:58:40 am »

Момичета, аз не съм била пациентка на д-р Заимов, но си позволявам да ви пиша, защото съм от Пловдив и от доста време се боря със стерилитета. Този доктор дори не съм го чувала, не е спецоалист по стерилитет.
Eti76, обръщам се към теб, защото ме смути това, което си написала.Знам, че всеки има право на лично мнение и го уважавам. Нямам намерение да ставам адвокат на този или друг лекар, но ми се струва, че след като не си чувала за този доктор няма как да оцениш дали е специалист или не.
Искрено ти пожелавам успех в твоята борба и сбъдване на мечтата ти.
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #16 -: Април 10, 2008, 10:49:38 am »
Qnat, извинявам се, ако съм засегнала някой с изразяването на мнението си. Да, категорично звучи, но то идва точно от дългогодишната ми борба и ходене от лекар на лекар(в Пловдив, а после и в София). Просто се опитах да предпазя още някоя жена от лутането и губенето на време. Пак казвам, че гинеколог и специалист по стерилитет, (а да не говорим за специалист по репродуктивна медицина), са съвсем различни неща. Това е, не съм искала да обидя никого, извинявам се, ако така се е получило. Просто в Пловдив няма традиции в борбата със стерилитета, ние до скоро дори клиника по стерилитет нямахме. За това говоря, зависи проблема до колко е сериозен на всеки пациент. И какъв е - един гинеколог специализира в наблюдаване на бременности, дриг е добър оператор(хирург), трети разбира от рак, четвърти от друго. Не говоря за хората, които имат "бяло течение" или нещо сравнително безобидно, говоря за хората, които имат стерилитет и усложнения, свързани с него... И всичко това, от личен опит в Пловдив. Нали си чувала, колко често потърпевши се оплакват, че лекарите са "ги объркали". Е, аз не искам да се получава така, затова.... Просто случаите са много индивидуални, но ако нещата са сериозни - София и Варна са местата с традиции в борбата със стерилитета и съответно там можеш да намериш опитен специалист. Друг е въпроса, че някои "опитни", си карат по една схема от 10г. и това е, но това е друга тема и няма да я започвам сега, че много място ще отнеме.
Успех на всички:)
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)
*
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #17 -: Април 22, 2008, 13:31:09 pm »
Анжела, Д- р Заимов работи в отделение по стелилитет от години.
Намира се в Окр. болница.
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #18 -: Май 05, 2008, 23:21:25 pm »
Здрасти .Горещо ти препоръчвам в никакъв случай да не ходиш при Зимов.Толкова е далече от стерилитета че нямо повече накъде.Мен лично ме е оперирал и ме докара до сигурно инвитро като искам да подчертая че това не е просто мое мнение а то се потвърди от клиника Щерев и др Владимиров.Повече няма смисъл да ти обеснявам че този човек не би ти помогнал за  това за което се бориш  а най много да те обърка.Отиди при специалист такива в Пловдив са Матеев или Селена но аз лично ходя в София.Успех.
*

    Eti76

  • ***
  • 158
  • Координатор на Фондация Искам бебе за Пловдив
Re: Д-р. Заимов Пловдив
« Отговор #19 -: Май 07, 2008, 23:40:52 pm »
С риск отново да възбудя страстите ще кажа, че не ти препоръчвам Матеев в никакъв случай, а в Селена се учат все още. За Матеев имам и лични впечатления, а и много отзиви от жени от Пловдив. Примерите са много, но да речем два - на едно момиче е направил вече 10 инсиминации, при положение, че след 5-тата е трябвало да се насочи към ин-витро, а на друго е правил инсеминация около 4 дни след спукването на фоликула!!! Повече не искам да говоря за него, вие си преценете.
Минев е добър гинеколог, ама за стерилитет и ин-витро още трупа опит.
Не губете ВЯРА, НАДЕЖДА винаги има, докато е жива ЛЮБОВТА:)