0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
нормадерм?
« -: Февруари 13, 2008, 11:55:43 am »
някой има ли представа дали кремът "Нормадерм" на Виши е хубав?
Re: нормадерм?
« Отговор #1 -: Февруари 13, 2008, 12:13:08 pm »
Това е серията за проблемна кожа. Не е лош, хубаво е да го съчетаеш и с измиващото от същата серия. Но определено на korf кремът за проблемна и мазна кожа ми допада повече от този.
*
Re: нормадерм?
« Отговор #2 -: Февруари 13, 2008, 22:49:16 pm »
Наистина е хубав, и е за проблемна кожа.Най -добър е резултата ако ползваш и двата крема. Нощния и дневния. Евентуално ако можеш да си вземеш и др.продукти от серията ще е супер.Действа докато го ползваш. :)
*
Re: нормадерм?
« Отговор #3 -: Февруари 14, 2008, 13:33:11 pm »
благодаря ви за отговорите! :bighug: а какъв е този крем на КОПФ? май за първи път го чувам :ask:
Re: нормадерм?
« Отговор #4 -: Февруари 19, 2008, 16:07:32 pm »
някой има ли представа дали кремът "Нормадерм" на Виши е хубав?
Най - добре ще е да си вземеш тестер от някоя аптека. Така ще разбереш дали е подходящ точно за твоята кожа! :wink:
Re: нормадерм?
« Отговор #5 -: Февруари 26, 2008, 22:45:38 pm »
За пръв път си купих серията преди 5 години от Италия. Тогава останах доволна, след време купих пак вече от България и сякаш не останах толкова впечатлена. Рзбира се, може да е от факта, че кожата като привикне към даден тип козметика вече не и се отразава така добре.
В момента ползвам серията за проблемна кожа на Авен.
*
Re: нормадерм?
« Отговор #6 -: Февруари 27, 2008, 16:34:55 pm »
предполагам че качеството на серията от Италия ще е друго в сравнение със серията в българия - обикновено има разлика във всичко което се купи от чужбина... а нещо повече можеш ли да ми кажеш за Авен?
Re: нормадерм?
« Отговор #7 -: Март 04, 2008, 11:13:05 am »
 За Авен мога да кажа , че е най - добрата козметика , която съм използвала. Много съм доволна от хидратиращия дневен крем за нормална към смесена кожа , фактор 15 и термалната вода , която предлагат.Кремът попива лесно и бързо , вида на кожата ми се промени много към по - добро откакто го използвам.Имат и фон дьо тен, който също е много хвален , но него още не съм използвала.Вземи си тестер , пробвай  и сама ще се убедиш! :wink:
*
Re: нормадерм?
« Отговор #8 -: Март 04, 2008, 11:36:05 am »
ще започна с термалната вода , защото сега си купих пак крем на гарние пюр! благодаря ти за информацията! :D