0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #640 -: Декември 06, 2008, 17:49:21 pm »
Здравейте момичета,днес ми е 8ден след трансфера пия си всички хапчета гледам да го давам малко по леко,....обаче ако знаете от утрогестана как ми се спи сутрин ставам към 8 и в 10ч вече съм заспала на дивана за час-два ще кажеш че цяла нощ съм копала..... има ли други  бъдещи спящи мами
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #641 -: Декември 06, 2008, 19:59:27 pm »
благодаря ви момичета,дано повлеча краче, и всички ние да сме едни щастливи мами на финала :D
Re: След трансфер?
« Отговор #642 -: Декември 06, 2008, 21:32:53 pm »
Здравейте момичета,днес ми е 8ден след трансфера пия си всички хапчета гледам да го давам малко по леко,....обаче ако знаете от утрогестана как ми се спи сутрин ставам към 8 и в 10ч вече съм заспала на дивана за час-два ще кажеш че цяла нощ съм копала..... има ли други  бъдещи спящи мами
Така действа Утрогестана, но като се наложи да го взимаш до към 12 г.с......се свиква :wink: :)
*
Re: След трансфер?
« Отговор #643 -: Януари 11, 2009, 20:31:54 pm »
здравейте момичета писах нова тема а съм такава блеика то тук имало вече извинявам се за това и искам да ви попитам може ли уринарните тестове да не могат да отчетат бременост и на 22ден от трансвера и ако не спреш лекарствата може ли да имаш цикал аз съм невежа малко защото за първи път правя инвитро
Re: След трансфер?
« Отговор #644 -: Февруари 11, 2009, 17:04:15 pm »
Здравейте,
налага ми се да задам този въпрос, защото странното усещане напира с все по-голяма сила и не ми дава мира. Вече съм шести ден след ЕТ и получавам от няколко дни леки болки в гърдите и най-притеснителното-имам странното усещане за някакво дърпане долу в ляво. От какво би могло да се получава то? Трябва ли да се притеснявам?
Re: След трансфер?
« Отговор #645 -: Февруари 11, 2009, 17:07:08 pm »
Придърпване, бодежи, болки в областта на яйчниците, болки в гърдите, запек, нощно потене, поддуване на корема - това са все неща които съм имала след ЕТ.
« Последна редакция: Февруари 11, 2009, 17:09:31 pm от Zvezdichka »
Re: След трансфер?
« Отговор #646 -: Февруари 11, 2009, 17:10:02 pm »
Прочетох почти всичко, което е публикувано в сайта, но нали знаеш, твоята болка или усещане е по-различна и търсиш сродни с теб, за да определиш в какво състояние си в момента
Re: След трансфер?
« Отговор #647 -: Февруари 11, 2009, 17:14:07 pm »
изобщо има ли някакво по-специално усещане, което да подсказва, че нещата се движат в правилната посока. Естествено всеки организъм е самостоятелен за себе си и има своите индивидуални реакции, но все пак, може би има някакви общи белези, които показвак как се движиш в момента
Re: След трансфер?
« Отговор #648 -: Февруари 11, 2009, 17:15:18 pm »
Няма доктор, който да ти каже в какво състояние си в момента, т.е. дали си бременна или не. Все още е много рано.
Притеснително е ако имаш симптомите на хиперстимулация.
Re: След трансфер?
« Отговор #649 -: Февруари 11, 2009, 17:19:26 pm »
Момичета, като че ли не видях никъде да обсъждате мъжете си и какво правят те за вас в такъв момент :) . Дайте да видим кой хубавец какво прави и достатъчно грижовен ли е? :) , няма само ние да бъдем в центъра на събитията. Да обменим малко идеи отностно "мъжката си половинка" :)
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #650 -: Февруари 11, 2009, 17:23:03 pm »
Момичета, като че ли не видях никъде да обсъждате мъжете си и какво правят те за вас в такъв момент :) . Дайте да видим кой хубавец какво прави и достатъчно грижовен ли е? :) , няма само ние да бъдем в центъра на събитията. Да обменим малко идеи отностно "мъжката си половинка" :)

Само моля, не в тази тема.
Можеш да погледнеш тук и да прецениш къде искаш да споделиш и пишеш.
http://www.zachatie.org/forum/index.php?board=13.0
Re: След трансфер?
« Отговор #651 -: Февруари 11, 2009, 17:27:52 pm »
О да, коментара е за друга тема, съжалявам.
Re: След трансфер?
« Отговор #652 -: Февруари 12, 2009, 16:09:25 pm »
Здравейте и от мен,

Вчера - 15-ти ден след трансфер направих уринарен и кръвен тест, за съжаление и двата отрицателни..... Цикъл обаче нямам, няма и помен от зацапване или симптоми или каквото и да било друго. Спрях лекарствата от вчера. На ясно съм, че е много индивидуално, но моля ви кажете ми колко дни приблизително след спиране на естрофем и утрогестан ще имам цикъл?
Днес ми е 31 ден от предхосния ми цикъл, а обикновенно съм като часовник на 28 дни...
Благодаря на всички предварително за мненията и пожелавам искрено успех на всички  :blowingdust:
Re: След трансфер?
« Отговор #653 -: Февруари 12, 2009, 16:25:52 pm »
Здравейте и от мен,

Вчера - 15-ти ден след трансфер направих уринарен и кръвен тест, за съжаление и двата отрицателни..... Цикъл обаче нямам, няма и помен от зацапване или симптоми или каквото и да било друго. Спрях лекарствата от вчера. На ясно съм, че е много индивидуално, но моля ви кажете ми колко дни приблизително след спиране на естрофем и утрогестан ще имам цикъл?
Днес ми е 31 ден от предхосния ми цикъл, а обикновенно съм като часовник на 28 дни...
Благодаря на всички предварително за мненията и пожелавам искрено успех на всички  :blowingdust:
До 3-4 дни би трябвало да ти дойде.
Re: След трансфер?
« Отговор #654 -: Февруари 12, 2009, 17:18:01 pm »
при мен до 5 дена от спиране на лекарствата ми е идвало.
Re: След трансфер?
« Отговор #655 -: Февруари 12, 2009, 23:45:29 pm »
Благодаря ви за отговорите....дано следващия път на всички, които не сме успели ни дойде чак след 9 месеца ;-)  :blowingdust:
Re: След трансфер?
« Отговор #656 -: Февруари 16, 2009, 11:09:40 am »
Здравейте,аз сам 7ден след трансфер на ец при док Стаменов.трансфер на 1ембрион на 3 ден.нова съм във форума но ви чета редовно.ОТ 6г се боря със стерипитета а 2г.съм при док Стаменов на когото имам голямо доверие.Успех на всички стискам силно палци.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #657 -: Февруари 16, 2009, 11:31:42 am »
Късмет, Radosst!
На мен днес ми е 8-ми ден от ЕТ, пак при Стаменов :).
Как се чувстваш?
Re: След трансфер?
« Отговор #658 -: Февруари 16, 2009, 16:06:44 pm »

На мен днес ми е 8-ми ден от ЕТ, пак при Стаменов :).

И аз така :)
Аз почти нищо нечувствам с изключение на леки тъпи болки като преди цикъл снощи и по-миналата вечер,друго нищо-не ми е подут корема нито гърдите са по-различни от обичайното състояние.
Кремче,Радост как се чувствате,кога мислите да правите тест?

*
Re: След трансфер?
« Отговор #659 -: Февруари 16, 2009, 17:46:51 pm »
Мъжът ми не ще и да чуе за тест по-рано от определената дата :?... Аз обаче се изкушавам да си направя уринарен, но поне към 15-ти ден след ЕТ. А кръвен ще направя точно на 17-я ден.

И аз имам болки като преди цикъл... Обаче изобщо не го чакам, да посмее само да дойде :wink:...

Някой да знае дали в Русе има лаборатория, където правят кръвен тест за същия ден?