0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #780 -: Май 27, 2009, 10:55:22 am »
Ан, щом си 11 ден то ЕТ вече може да пуснеш кръвен тест, ако искаш !
Стискам палци
Re: След трансфер?
« Отговор #781 -: Май 27, 2009, 22:55:04 pm »
an_manisto пускай тест, както  Black_rose казва.  :D Нямам търпение да чуя новината  :bfp1: !!!

Аз ще правя тест на 10-ти ден от трансфера, но има доста време до тогава - още 6 дни.  :cloud:
Re: След трансфер?
« Отговор #782 -: Май 28, 2009, 10:06:56 am »
 Чакайте ,че съм голяма патка
ет ми беше на 19.,оня ден не знам какво съм смятала и написала ,значи днес ми е 9ден,извинете момичета ,но ще се наложи да почакам още малко
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: След трансфер?
« Отговор #783 -: Май 28, 2009, 20:16:06 pm »
Нищо, an_manisto още малко ще почакаш до Голямата новина  :D  :crossfingers:.
Аз си мислех днес: едни болки в гърдите ме гонят тези дни, дали това не е от естрофема? :ask: Само това е по-различно този път, а предния не ме боляха хич, но ми дойде на девети ден от ЕТ. След една от четирите ми инсета миналата година имах болки в гърдите и уголемяване сякаш. Тогавашния ми тест за бременност (ранен уринарен, една седмица след инсето), показа много бледа втора чертичка, но после ми дойде мц. Решихме, че е от прегнила остатък, но при другите инсета нямаше такава черта при същите условия. При цикъл никога не ме болят гърдите... :ask:
Re: След трансфер?
« Отговор #784 -: Май 28, 2009, 20:50:36 pm »
harmony,много е рано за каквито и да е симптоми.Възможно е да е и от лекарствата.Успокой се,всичко ще бъде наред.С теб сме и стискаме палци! :crossfingers:
« Последна редакция: Май 28, 2009, 21:02:02 pm от мерилин »
Re: След трансфер?
« Отговор #785 -: Юни 01, 2009, 00:21:22 am »
an_manisto имаш ли вече резултат?  :crossfingers: :bfp1:
мерилин благодаря ти! Те вече болките в гърдите изчезнаха. После се появи малко повишена телеста температура - 37,2, стигаща до 37,4. Така се подплаших... :D Но мъжът се обади на док, та разбрахме, че до 38 градуса бива. И така си ходя с температурата вече три дни. Прочетух тук по темата, че може да е от утрогестана, ама май си беше настинка?!?! Та остават двата най-дълги дни до вторник  :D и тогава ще има тест!
Re: След трансфер?
« Отговор #786 -: Юни 01, 2009, 09:41:37 am »
Аз сега ще пишкам,а пък утре и без това трябва да ходя до Плевен и там ще направя кръвния....Миналия път като правих пишкащи толкова често само се изнервях,този път го давам "малко по-споко".
Ама harmony и ти ще научиш новината в вторник като мен.
Сега отивам до аптеката...до после
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: След трансфер?
« Отговор #787 -: Юни 01, 2009, 11:37:41 am »
Резултатът е-бледа втора черта,но в упътването пише,че Прегнила влияе на резултата,а аз сложих поредната инжекция вчера...И така чакаме до утре да видим кръвния.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: След трансфер?
« Отговор #788 -: Юни 01, 2009, 12:10:02 pm »
Дали да не направя и аз един уринарен? Да съм по-подготвена утре... А той кръвния за колко време става? Че аз не съм правила до сега? Не бия прегнил, но не е ли много рано за уринарен?
Re: След трансфер?
« Отговор #789 -: Юни 01, 2009, 12:11:01 pm »
Дали да не направя и аз един уринарен? Да съм по-подготвена утре... А той кръвния за колко време става? Че аз не съм правила до сега? Не бия прегнил, но не е ли много рано за уринарен?
Горе долу за час и малко е готов кръвния.
Молете се за нещата,които желаете,но работете за нещата,от които имате нужда.
Re: След трансфер?
« Отговор #790 -: Юни 01, 2009, 13:09:26 pm »
an_manisto, а за какво ти изписват прегнила след трансфер?  :sorry: за невежеството
Re: След трансфер?
« Отговор #791 -: Юни 01, 2009, 14:15:54 pm »
Привет момичета! днес ми е 13-ти ден от трансфера, а от 2-3 дена започва да ме боли все повече. Миналият път ме боляха яйчниците, и цикълът ми дойде, но този път болката е ниско долу в средата или пък някъде из корема, освен яйчниците. Взех да се притеснявам, по препоръка на док почнах да си пия нош-па :((, но ми е странна тази работа. Някой имал ли е такива "симптоми"?
Иначе не издържах и си направих уринарен тест на 10-ти ден, с бледа 2ра черта, но беше 5 дена след прегнил....С две думи, започват да ме налягат тъмни мисли  :rain:
*

    Pesheck

  • *
  • 5861
  • Туй аз няма да го търпя и толкоз!
Re: След трансфер?
« Отговор #792 -: Юни 01, 2009, 14:17:48 pm »
Повечето от нас са ги имали не се безпокой. Ниско долу в корема и кръста. Пробождания и придърпвания разни... дано да са на добро :wink:
Re: След трансфер?
« Отговор #793 -: Юни 01, 2009, 14:18:03 pm »
На мен ми звучат добре симптомите ти, доста обнадеждаващо. Можеш вече да пуснеш и кръвен, той трябва да покаже. Желая ти успех!


Re: След трансфер?
« Отговор #794 -: Юни 01, 2009, 14:28:13 pm »
оооох, благодаря ви Pesheck и krassita, дано да е така, ще си търпя и аз тогава. Колкото повече наближава часът на истината, толкова повече се шашкам от какво ли не :(
Чета за кръвните тестове, може би така е най-добре. Днес се обадих на информационния тел от теста за бременност и там ми отговориха, че около 2 седмици след прегнил организма се нормализирал, т.е. благодаря, ама до тогава ще съм разбрала и без този тест :(
дали могат да се пускат във всяка лаборатория или трябва да е в клиниката? Извинявам се предварително, ако някъде вече е обсъждан този въпрос.  :oops:
Re: След трансфер?
« Отговор #795 -: Юни 01, 2009, 14:33:42 pm »
Не е задължително да е в клиниката. Може да го пуснеш във всяка лаборатория, в която правят бета ЧХГ. Ако си в София, примерно Цибалаб е добър избор, както и всяка клиника по стерилитет. Стискам палци!


Re: След трансфер?
« Отговор #796 -: Юни 01, 2009, 14:50:15 pm »
 :bighug: благодаря, krassita. Виждам, че Цибалаб даже имат приемна в близост до моя квартал. Много мерси!
Re: След трансфер?
« Отговор #797 -: Юни 01, 2009, 15:00:26 pm »
Да, и там е много удобно, защото ти дават картонче с потребителско име и парола и си проверяваш резултата онлайн, и са много бързи! Чакаме хубавата новина!


Re: След трансфер?
« Отговор #798 -: Юни 01, 2009, 15:09:06 pm »
 :balk_144: Аз все пак направих уринарен тест току-що и е отрицателен.  :sinking:
Но може и да греши...утре ще направя кръвен. Надявам се той да е положителен!
Re: След трансфер?
« Отговор #799 -: Юни 01, 2009, 16:18:25 pm »
Да, и там е много удобно, защото ти дават картонче с потребителско име и парола и си проверяваш резултата онлайн, и са много бързи! Чакаме хубавата новина!

Наистина е голямо улеснение! Еех, надеждата ми пак се надига :) 

.........................................................................

harmony, горе главата! нали знаеш, че понякога тези тестове не показват резултати толкова рано, колкото на нас ни се иска. Стискам ти много палци!! yahoo_17



Можеш да редактираш свой пост до 2 часа от публикуването му, моля използвай тази опция!
« Последна редакция: Юни 01, 2009, 17:36:06 pm от Pesheck »