0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Re: След трансфер?
« Отговор #720 -: Март 29, 2009, 16:59:40 pm »
На мен вчера ми биха Прегнил 5000 и неразбрах дали след една седмица пак трябва да си силожа,защото ми даде още две ампули но можеби ще му се обадя утре тъй като толкова бях стесирана че той говори аз чула недочула.
Най-добре му звънни, за да си сигурна как да процедираш.  :D
*
Re: След трансфер?
« Отговор #721 -: Април 03, 2009, 11:37:26 am »
Момичета днес е 5 ти ден от трансфера и снощи имах сърцебиене . Чудя се да звъня ли на доктора или е нормално .
Re: След трансфер?
« Отговор #722 -: Април 03, 2009, 13:10:19 pm »
Незнам за сърцебиене няма логика .И аз съм 6-ти ден нещо чустваш ли болки , гадне , незнам ? при мен няма симптоми до вчера някак се чуствах по дискомфортно но днес нищо ми няма и се притеснявам че нищо не е станало . ти как си ???
« Последна редакция: Април 03, 2009, 13:15:00 pm от kari_13 »
*
Re: След трансфер?
« Отговор #723 -: Април 03, 2009, 13:21:36 pm »
Кари и аз  май по същия начин.Дискомфорта почти изчезна.Няма да си внушаваме сега че не е станало нищо , ще се надяваме да сме успели.Спокойно.Нито ми се гади нито ми се повръща нищо ми няма  супер  съм.Само  от  време на време имам  много леки болки това е .Това ми е първия опит .
Re: След трансфер?
« Отговор #724 -: Април 03, 2009, 13:49:19 pm »
и аз имам лаки болки и предърпване от време на време , но пия но-шпа 3*1 доки ми каза да го вземам отпуска мусколатурата на матката и спомага да не се изхвърли плода . и на мен ми е за първи път . два дни ходих на работа днес почивка . ти лежиш ли ?
*
Re: След трансфер?
« Отговор #725 -: Април 03, 2009, 13:59:11 pm »
Не лежа.Не е много добре да се лежи постоянно.И аз пия но шпа.И куп други лекарства .
Re: След трансфер?
« Отговор #726 -: Април 04, 2009, 12:58:14 pm »
kari_13,mari_29-явно се движим заедно!Аз съм на 6 ден след ЕТ.Притеснява ме една постоянна болка вдясно и придърпване пак там :(Даже доста ме опъва-при ставане и като се засмея.Дали е нормално?!...
*
Re: След трансфер?
« Отговор #727 -: Април 04, 2009, 22:37:57 pm »
lonely  то в нащо положение не се знае кое е нормално .и аз имах  придърпване ама 2-3 ден .Моята докторка ми каза да и звъня за всичко което ме притеснява , звънни на твоя доктор/ка и питай по добре да те успокоят те .
Re: След трансфер?
« Отговор #728 -: Април 05, 2009, 00:05:30 am »
Здравейте момичета мен също ме предърпва и леко ме наболява,като постоя малко повече права или като се движа , пия но-шпа и ме отпуска други симптоми нямам, ходя на работа гледам да не се натоварвам но така немисля и ми минава времето много бързо. Пишете ако има нещо ново при вас.
Re: След трансфер?
« Отговор #729 -: Април 06, 2009, 14:22:51 pm »
Здравейте момичета.Аз съм нова и четъ за признаците на всяка една от вас.Ще споделя и мойте.На мен ми е втори опит.Трансфера ми беше на 28.03.09 при др.Николов-др.Табакова.Върнаха ми два ембрион единият на 10 дел.-другият на 8 дел.До четвъртия ден имах болки дърпане ниско долу и болки в кръста.Направих си тест и ми отчете две черти.На пети ден нямах никакжи болки нищо и мн.се притесних и пак направих тест две черти като едната е бледо розова.Откачих от притеснение.На 6-ти ден си направих пак тест показа отрицателен.Страхотно разочерование рев нерви не ми се живей.Днес ми е 10-ти ден и незнам какво да си мисля сега гърдите ми са много надути и напрегнати болката пак почна.И незнам какво да си мисля смятам в сряда да си направя кръвен тест.Но до тогава ще се лудна.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #730 -: Април 06, 2009, 14:32:31 pm »
Меги...неможе на 4 ден след трансфер да ти отчете положителен тест.
Прекалено рано и неразумно е да правиш такъв.
Най - рано на 10-11 ден може да ти покаже реален резултат и то кръвен тест. Уринен можеш да направиш на 15-17 ден.
Предполагам са ти върнали ембрионите на 5 ден? Така ли е?
А имаш ли прегнил след трансфера?

Не е необходимо да се побъркваш а да запазиш спокойствие. Така ще си помогнеш повече.
Пожелавам ти успех
Re: След трансфер?
« Отговор #731 -: Април 06, 2009, 14:48:22 pm »
 Здравей Lisko.В денят на трансфера ми сложиха OVITRELLE 6500IU -на 03.04:09.04 също трябва да си бия в корема.А за теста си показа две черти.Ако и този път нестани незнам какво ще правя вече съм разорена.Но твърдо съм решила в сряда да правя кръвен тест.
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Re: След трансфер?
« Отговор #732 -: Април 06, 2009, 15:12:02 pm »
Здравей Lisko.В денят на трансфера ми сложиха OVITRELLE 6500IU -на 03.04:09.04 също трябва да си бия в корема.А за теста си показа две черти.Ако и този път нестани незнам какво ще правя вече съм разорена.Но твърдо съм решила в сряда да правя кръвен тест.

Аз нямах предвид, че лъжеш за двете черти а, единствено, че те са най-вероятно от прегнила или в случая при теб от овитрела.
Това са препарати, които съдържат хормон известен като човешки хоркогонадотропин или така нареченото ЧХГ. На организма ти му трябва време да се изчисти от него за да отчете реален резултат.
Не се поддавай на паника и продължавай да вярваш.В сряда може да се окаже, че напразно си се тревожила.
« Последна редакция: Април 06, 2009, 15:27:16 pm от Lisko »
Re: След трансфер?
« Отговор #733 -: Април 06, 2009, 15:23:47 pm »
Благодаря ти.Но толкова е трудно всичко.А ембрионите ги върнаха на трети ден след пункцията.Аз имам високо FSH и е доста трудно при мен поне така казват докторите.И ако сега нямам късмет незнам какво ще правя аи дано поне да има инвитро центрове в Варна да се занимават с проблем като моя.Че София ми е вече доста далечко и незнам към кои да се обърна вече.Маи откачам вече.Като знам как преживях първия неуспех не ми се мисли .
*
Re: След трансфер?
« Отговор #734 -: Април 06, 2009, 15:35:16 pm »
Благодаря ти.Но толкова е трудно всичко.А ембрионите ги върнаха на трети ден след пункцията.Аз имам високо FSH и е доста трудно при мен поне така казват докторите.И ако сега нямам късмет незнам какво ще правя аи дано поне да има инвитро центрове в Варна да се занимават с проблем като моя.Че София ми е вече доста далечко и незнам към кои да се обърна вече.Маи откачам вече.Като знам как преживях първия неуспех не ми се мисли .

Споко, Меги, както Лиско ти е писала, твърде рано е за тестове каквито и да било, а 2-те чертички засега са от овитрела. Изчакай малко и се поуспокой. Знам, че е трудно и знам какво тие е, но засега само това трябва да правиш. А кръвен най-рано на 10-11 ден и то след като е минало известно време след последния Прегнил / Овитрел.
 
Re: След трансфер?
« Отговор #735 -: Април 06, 2009, 16:34:55 pm »
Много е трудно да се запази спокойствие колкото повече време минава толкова е по голямо притеснението , незнам как се чуствате но аз като съм на работа не го мисля и се чуствам по спокойна , аз съм на прегнил днес сложих последната инжекция  и след няколко дни ще направя теста . моя трансфер също беше н 28.03 и доки каза даго правя кръвния тест на 9.04.незнам дали ще е реален след прегнила .
Re: След трансфер?
« Отговор #736 -: Април 06, 2009, 20:05:38 pm »
kari_13 стискам ти палци дано е положителн теста.Аз на 8.04 смятам да направя.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #737 -: Април 06, 2009, 20:15:41 pm »
Как сте момичета ? Аз твърдо съм решила да чакам 17 ден и направо кръвен тест.Според мен ако тестовете отчитаха правилно преди 17 ден докторите щяха да ни кажат.Чакането не е за да ни е гадно а да е макс.точен резултата.Много се притеснявам и аз  но ще стискам до 17 ден.
Re: След трансфер?
« Отговор #738 -: Април 08, 2009, 14:13:46 pm »
Здравейте момичета.Днес направих ЧХГ 30.2.Казаха че е мн.ниско няма бременност.Какво да праея вече незнам
Re: След трансфер?
« Отговор #739 -: Април 08, 2009, 14:27:21 pm »
Здравейте момичета.Днес направих ЧХГ 30.2.Казаха че е мн.ниско няма бременност.Какво да праея вече незнам
Кой ден от трансфера ти е днес ?
 Не губи надежда! Повтори теста след 48 часа. Стискам палци за удвоен резултат!