0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Aubergine

Re: След трансфер?
« Отговор #600 -: Декември 01, 2008, 10:21:03 am »
Рано е Лора, потърпи още поне 2 дни. :crossfingers:
Сигурна съм, че ще имаш :bfp:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #601 -: Декември 01, 2008, 10:46:59 am »
Лорче, не знам дали е случайност или не, но е факт, че първия път нямах зацапване и съответно цикъл преди да спра лекарствата (тестът беше отрицателен), а втория имах зацапване на 10 ден след трансфера и 3 дена по-късно високо ЧХГ.

Потърпи още малко! :bighug:

*
Re: След трансфер?
« Отговор #602 -: Декември 01, 2008, 11:44:28 am »
Лора, теста ти ще е положителен :D.  И аз имах такова зацапване на 8 ден след трансфера.

Re: След трансфер?
« Отговор #603 -: Декември 01, 2008, 12:02:13 pm »
Често се случва да има зацапване, дори и кървене -това става от хормоните по някакъв начин.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: След трансфер?
« Отговор #604 -: Декември 01, 2008, 12:07:15 pm »
ох момичета дано,наистина имам големи надежди че съм бременна,дано :D :D :D :D :D :D :D :D,сега ако си взема уринален тест дали ще отчете нещо,леле много съм нетърпелива.
Има ли някоя от васкоято е правила тест на 8 ден и тои да отчете :bfp:
ОБИЧКАМ ВИ И СТИСКАМ ПАЛЦИ НА ВСИЧКИ,КОИТО ЖЕЛАЯТ ЕДИН ДЕН ДА ГУШНАТ СВОЕТО СЛАНЧИЦЕ :wink:
Re: След трансфер?
« Отговор #605 -: Декември 01, 2008, 12:11:23 pm »
Само кръвен тест си пускай той винаги показва, стига да е поне 11-12ти ден след ЕТ, не се доверявай на уринните тестове и успех!


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: След трансфер?
« Отговор #606 -: Декември 01, 2008, 12:12:32 pm »
На 8-ми ден уринен тест не би отчел. Само ще се объркаш! По-добре изчакай още 2-3 дни и пусни кръвен.
Зная какво е да чакаш, но е за добро!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #607 -: Декември 01, 2008, 12:23:15 pm »
Лорче,изчакай още 2,3 дни,не бързай.няма смисъл да се заблуждаваш,рано е.
стискам силно палци :crossfingers: :flower:
*
Re: След трансфер?
« Отговор #608 -: Декември 01, 2008, 12:41:31 pm »
е да мисля че сте прави,но аз съм си инат и туко що направих теста,е  отрицателен е но това не ме отчаива знам че е още раничко мерси че сте с мен момичета ,вие сте моята подкрепа в сяка една минутка,обичкам ви :wink:
Re: След трансфер?
« Отговор #609 -: Декември 01, 2008, 14:06:04 pm »
Ако е уринен-няма как да покаже толкова рано , той показва когато ЧХГ-то е над 80-100 единици, колкото и ранен да го водят. А кръвния може да покаже и малко отклонение над 3-5, което е някакво отклонение и може да покаже поне първоначална инплантация ако е имало. При някои жени понякога нарастването на ЧХГ-то е по-бавно , а при други е обратното. Аз си правя тест обикновено още преди официалните, обявени от клиниките и обикновено на 12-ти ден винаги ми е показвало какво е положението. Така, че според мен е ти е рано да се каже как са при теб нещата, особено без кръвен тест.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: След трансфер?
« Отговор #610 -: Декември 01, 2008, 21:17:51 pm »
:bighug:благодаря ви момичета,това кафеникаво течение изчезна още снощи,беще много малко ,но наистина ме отчая,сега някък си имам по големи надежди,днес ми е 8 ден от трансфера и съвсем скоро ще разбера резултата,днес мислех да си взема едно тестче,но мисля че е раничко,ох още няколко дни търпение,и дано всичко завърши добре.
направи си уринарен тест ако не ползваш Прегнил, при мен показа + резултат на 8 ден. Успех.


благодаря Ви д-р Александров
*
Re: След трансфер?
« Отговор #611 -: Декември 01, 2008, 22:43:38 pm »
Лорче, стискам ти палци и ти желая много късмет и най-положителния тест!!!
Недей да се измъчваш с тези уринарни тестове. Изчакай спокойно кръвния. Има много момичета, при които уринарният не е отчел толкова рано, но след това кръвният е бил положителен. Пък и това зацапване............ имам добро предчувствие..........
  :blowingdust2:
Re: След трансфер?
« Отговор #612 -: Декември 02, 2008, 11:49:42 am »
....Има много момичета, при които уринарният не е отчел толкова рано, но след това кръвният е бил положителен. Пък и това зацапване............ имам добро предчувствие..........

Много съм съгласна - аз лично имам 2 такива случеи, в които на кръвния си показа "+"тест и покачване на ЧХГ-то , а на уриннииа абсолютно нищо. Ако е поставян прегнил се прави "бета ЧХГ" за да отчете вярно.


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
Re: След трансфер?
« Отговор #613 -: Декември 02, 2008, 12:12:09 pm »
Здравейте и от мен момичета!
Аз не съм писала до сега, но за сметка на това изчетох цялата темичка от край до край.
Днес ми е 6- ти ден от трансфера и всичко изглеждаше нормално, но снощи се събудих от адска болка ниско под пъпа. Кървене няма, но имах чувството, че някой ме ража с нож.
Болката отшумя след десетина минути, но аз не знам какво да си мисля, Дали това е повод за притеснение или не.
Re: След трансфер?
« Отговор #614 -: Декември 02, 2008, 12:16:06 pm »
Има вероятност да е от яйчниците, които са били стимулирани и те болят от време на време по този начин. Мисля че нямаш причини да се притесняваш. Болките са съпътстваща част при инвитрото. Успех и да се похвалиш с "+" тест!


Когато искаш, намираш начин, когато не искаш, намираш оправдание
*
Re: След трансфер?
« Отговор #615 -: Декември 02, 2008, 21:52:17 pm »
утре ми е 10 ден дали да не направя един оринален тест :?,или да изчакам още 4 дни,момичета има ли някоя от вас която е правила тест ,на 10,11 ден и тои да е отчел :bfp:,имам и друго въпросче ,възможно ли е утрогестана да е причина ,за отрицателен тест
« Последна редакция: Декември 02, 2008, 21:57:32 pm от lora20 »
Re: След трансфер?
« Отговор #616 -: Декември 02, 2008, 22:01:22 pm »
Има и момичета при които уринарните тестове отчитат на 10 ден от трансфера. Можеш да направиш един, но ако резултатът е отрицателен да не го приемаш като достоверен. Аз бих направила тест.
Re: След трансфер?
« Отговор #617 -: Декември 02, 2008, 22:17:32 pm »
Аз правя рано, но кръвни тестове. Ако имаш възможност, по-добре направи кръвен, не уринен толкова рано.
*
Re: След трансфер?
« Отговор #618 -: Декември 02, 2008, 22:29:07 pm »
Аз правя рано, но кръвни тестове. Ако имаш възможност, по-добре направи кръвен, не уринен толкова рано.
и аз така :D

*
Re: След трансфер?
« Отговор #619 -: Декември 03, 2008, 08:10:47 am »
Лоре,пусни днес или утре един кръвен.За уринарен е много рано.
Не мисля,че утрогестана влияе по някакъв начин върху резултата.
 :goodluck: