0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Re: След трансфер?
« Отговор #540 -: Юни 18, 2008, 08:58:39 am »
Аз още нямам опит с високи стойности на ЧХГ  :(

Но се надявам в понеделник на 23.06 да ги видя. Днес съм 4-ти ден след трансфер и съм в очакване дните да минат бързо. Вече ходя и на работа и мисля, че така времето ще ми минава по-бързо.

Успех на всички!

Нелката, успех от мен  :crossfingers: :goodluck:

Мерси Мини :bighug:

Раяна ЧЕСТИТО!
Re: След трансфер?
« Отговор #541 -: Юни 18, 2008, 16:40:39 pm »
Здравейте мили момочета!
Re: След трансфер?
« Отговор #542 -: Юни 18, 2008, 16:51:38 pm »
Пиша в рози форум само когато съм съкрушена от мъка. И само когато споделям с вас, се чувствам истински разбрана. Днес ми е 16 ден след трансфер и още нямам цикъл....
На 11 ден получих признаци за цистит и пуснах микробиология, която потвърди моите съмнения. На 14 ден си направих урин тест, който беше отрицателен.... Викам си, "сигурно е неверен, дай да си пусна аз един кръвен та да е сигурна работата"  И...... ТРАГЕДИЯ На 14 ден ЧХГ 1.85. Плаках цяла вечер. Само вие разбирате болката ми. Всичко си губи смисъла не ще и не ще ..... Звъннах на доки и той ми каза,че най-вероятно бактериите от цистита са убили ембриончетата..., но все пак да не спирам лекарствата докато не ми дойде.... Аз все се питам какъв е смисълът да го бутам 3 пъти на ден тоя утрогестан.....
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: След трансфер?
« Отговор #543 -: Юни 18, 2008, 17:05:29 pm »
mark,  :hug2:

Борбата продължава..., ще тъгуваш..., ще мине малко време и ще разбереш че си по-готова да продължиш от когато и да е!

С теб сме!

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*
Re: След трансфер?
« Отговор #544 -: Юни 18, 2008, 17:08:32 pm »
Мark, мила, повярвяй ми - знам как се чувстваш! Съжалявам много! Аз нямах цикъл до 19-тия ден след трансфера. На 8-ми ден имах тест 8,52 и положителен уринен тест, а на 12-ти ден кръвния тест отччете вече 3,72... :( В един от дните след трансфера имах висока температура и вероятно това оказа влияние, но продължих с лекарствата до като не започна цикълът... Какво да ти кажа - щом нямаш цикъл, продължавай с лекарствата и с надеждата! Стискам ти палци!

Re: След трансфер?
« Отговор #545 -: Юни 18, 2008, 20:30:47 pm »
Mark,не падай духом,нищо не се знае.Продължавай с утрогестана щом докторът така ти е казал.Дно късметът да е на твоя страна-пожелавам ти го от все сърце.
Re: След трансфер?
« Отговор #546 -: Юни 19, 2008, 08:14:12 am »
Марк, аз нямах цикъл до 23 ден от трансфера. Не спирай лекарствата, както ти е казал док и другите момичета тук.Надежда винаги има, докато го няма цикъла.
Re: След трансфер?
« Отговор #547 -: Юни 19, 2008, 17:20:17 pm »
Много ви благодаря момичета за подкрепата. Почти ми дойде и така последната ми надежда умря. Но днес вече се чувствам значително по-добре. Животит продължава :)
Re: След трансфер?
« Отговор #548 -: Юни 19, 2008, 18:22:29 pm »
Марк, много съжалявам.
Много тъжна тема се заформи :(
Re: След трансфер?
« Отговор #549 -: Юни 23, 2008, 21:05:53 pm »
ехо момичета,
Да се разпишща и аз в тази темичка,днес ми беше трансфера,започва голямото чакане,дано господ е с мен и всичко завърши добре.
хубава вечер и много положителни тестове за всички.
*

    evro

  • *****
  • 5167
  • Мъдростта се побира в две думи Търпение и Надежда!
Re: След трансфер?
« Отговор #550 -: Юни 23, 2008, 22:22:13 pm »
ехо момичета,
Да се разпишща и аз в тази темичка,днес ми беше трансфера,започва голямото чакане,дано господ е с мен и всичко завърши добре.
хубава вечер и много положителни тестове за всички.
Късмет!  yahoo_17

Те осмислят живота ни!

Ако опитът ми е от ползва поне за един човек - това е смисъла на присъствието ми (отново и понякога) evro_angelova@yahoo.com
*

    mini

  • *
  • 8160
  • purple addicted
Re: След трансфер?
« Отговор #551 -: Юни 24, 2008, 08:22:06 am »
Нелката, наблюдавам ти графиката  :wink: и продължавам да стискам палци
успех, мила
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."
"Прекалено много хора харчат пари, които не са спечелили, за да си купят неща, които не им трябват, за да впечатлят хора, които не харесват" Уил Смит
Re: След трансфер?
« Отговор #552 -: Юни 24, 2008, 10:55:42 am »
Ех, Mini!

Благодаря за подкрепата, усещам че този път ще имам успех до края, но все още е много рано. От вчера вече нямам зацапване и се надявам утре кръвния тест да покаже между 20 и 50, пък може и повече ... :)

Карамелка, успех!
*
Re: След трансфер?
« Отговор #553 -: Юни 24, 2008, 14:31:23 pm »
Нелка,стискам ти палци :crossfingers:Преди време,на Пуканка ЧХГ-то тругна бавно и тя така се притесняваше,но после нещата се оправиха(предполагам момичетата се сещат за случая)Аз сега си чакам втория резултат от ЧХГ-то,надявам се за една седмица да се е утроил :goodluck:

Re: След трансфер?
« Отговор #554 -: Юни 24, 2008, 16:34:28 pm »
тини78,дано всичко е наред с твоето ЧХГ :crossfingers:

НЕЛКАТА,МНОГО МЕ ЗАРАДВА С ПОЛОЖИТЕЛНАТА СИ НАГЛАСА,давай така и ще се радваш на позитивни резултати.Стискам ти палци втория тест да те направи още по усмихната и щастлива.
Аз за съжаление няма да мога да проследя движението в темата,защото се качвам за някоко дни на витоша на чист въздух и хубава храна,но ще ви мисля и ще стискам палци. :crossfingers: :bighug:
Re: След трансфер?
« Отговор #555 -: Юни 24, 2008, 20:46:25 pm »
Аз за съжаление няма да мога да проследя движението в темата,защото се качвам за някоко дни на витоша на чист въздух и хубава храна,но ще ви мисля и ще стискам палци.
Поздравления! Ето това е най-хубавото, което може да се направи след трансфера, а не да седим пред компа и да се ровим за симптоми :lol:
Наслаждавай се на почивката и хич не го мисли :D


Re: След трансфер?
« Отговор #556 -: Юни 24, 2008, 21:16:34 pm »
Тини, желая ти успех!

Карамелка, браво, много добро решение!

МОТО НА ВСИЧКИ В ОЧАКВАНЕ НА РЕЗУЛТАТИ:

ПОЛОЖИТЕЛНА НАГЛАСА, СПОКОЙСТВИЕ И ПОЛЕЗНА ТОПЛА ХРАНА!!!
Re: След трансфер?
« Отговор #557 -: Юни 25, 2008, 11:47:51 am »
Стиснати палци и успех и от мен, мацки!

Нещо да знаете по въпроса за болки в яйчниците или корема след трансфер? След първото ин витро нямах никакви болки, а сега не ме пускат. Не че не се издържа, не, но може би малко ме притеснява..
Препятствията са онези страховити неща, които виждаш, щом отклониш поглед от целта си.

Хенри Форд
Re: След трансфер?
« Отговор #558 -: Юни 25, 2008, 12:05:06 pm »
Стиснати палци и успех и от мен, мацки!

Нещо да знаете по въпроса за болки в яйчниците или корема след трансфер? След първото ин витро нямах никакви болки, а сега не ме пускат. Не че не се издържа, не, но може би малко ме притеснява..
И двата пъти след трансферите имах болки , пиех но шпа за болката и повече полежавах. Успех ти пожелавам.
*

    deep

  • *
  • 2887
  • believe in YOU
Re: След трансфер?
« Отговор #559 -: Юни 25, 2008, 12:11:16 pm »
Стиснати палци и успех и от мен, мацки!

Нещо да знаете по въпроса за болки в яйчниците или корема след трансфер? След първото ин витро нямах никакви болки, а сега не ме пускат. Не че не се издържа, не, но може би малко ме притеснява..

Да, знаем.... имах такива при положителен тест.

Дано са добър признак!

Хиляди гори са скрити в един малък жълъд. Р.У. Емерсън