0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

любопитка,наистина имаш мъж мечта :Dи аз понякога давам на моя да чете тук с мен ,за да задоволя любопитството му какво толкова много пиша  :wink:А вчера една приятелка така ме изнерви,вика ми ,ама ти с тоя форум се вманиачаваш и така само за това мислиш(за бебе),не е ли тъпо изказването,ама от къде да знае че точно този форум ми помогна да осъзная ,че трябва да посещавам клиника по стерилитет а не квартални гинеколози.
*
любопитка,наистина имаш мъж мечта :Dи аз понякога давам на моя да чете тук с мен ,за да задоволя любопитството му какво толкова много пиша  :wink:А вчера една приятелка така ме изнерви,вика ми ,ама ти с тоя форум се вманиачаваш и така само за това мислиш(за бебе),не е ли тъпо изказването,ама от къде да знае че точно този форум ми помогна да осъзная ,че трябва да посещавам клиника по стерилитет а не квартални гинеколози.

А така де и на мен така колежките(бременните) викат ама стига вече ти ще се побъркаш...

Кате мъжа до теб,има си хас да не е съкровище..и хоро ще играе ,ти заслужаваш и повече даже.. :bighug:
*
Tais syvalqwam.. :bighug: горе главата!
Lisko тая твоя свекърва неможеш ли да я виждаш по-рядко...твърде често те ядосва.. :(
Simoni и аз мисля,че трябва да изчакаш още 2 дни за тест  :crossfingers:
що се отнася до питането...мъжът ми се чудеше ужасно много какво толкова пиша с часове...и ме заплашваше,че ще спре интернета  :lol:,но миналата седмица прочете няколко теми/избрах му по-емоционални  :wink:/ и тогава разбра..кза,че не е предполагал колко сме огорчени понякога и колко имаме нужда от подкрепа и разбиране,което немогат явно да ни дадат хора,които не чустват нещата като нас.. :D!оттогава нито веднъж не ми е казал"стига вече с тоя форум" ..даже си купи лаптоп,за да като се прибере ако съм на компа да не се налага да ме чака или пък аз да трябва да спирам да пиша..каза -"за да си доволна и да си се ровиш колкото искаш в нета,щом това те успокоява,без да се съобразяваш с мен" ..не е ли съкровище!

Да цункаш от нас тоя твой мъж, че той е за пример  :wink:

 

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Тайс съжелявам мила, но ще стане, сама ще се убедиш някой ден.

Любопитка, аз ако зависи от мен няма да я видя до края на живота и или на моя, но тя живее на 100 метра от нас и е по цял ден на прозореца.На моменти чак се крия като излизам за да не я виждам, но след днес вече и това не ме тревожи защото и казах, че за мен тя вече не съществува като човек и не искам да ме притеснява , особено пък когато синът и го няма и с мен няма абсолютно никаква работа.
Извинете момичета за оклонението.
Ще си разкажа в "отровните роднини" след около час:)

Симони...стискам палци много:)
Симони, бях с теб в 12.45 и се молих за всички момичета във форума. Аз вярвам, че молбата ни ще бъде чута и скоро всяка от нас ще дочака своето чудо. А за момичетата, които са забравили за часа, не се притеснявайте, сигурна съм че и вие като мен мислите само за това, така че то се знае какво е съкровеното желание на всяка една от нас!
Таис, съжалявам, мила  :balk_104:
Симони,  :bighug: стискам палци след 2 дена да видиш  :bfp1:.
Лиско, хубаво си й го казала! Няма право да ти се бърка в живота!
Кате,радвам се, че имаш такова съкровище до себе си, което те разбира и подкрепя! И аз съм щастлива с едно такова ангелче :D
Аз може и да се вманиачавам във форума, но без него щях да съм загубена, без всички вас. Благодаря ви  :grouphug2:!
Don't worry, be hippy
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Милички, имам питане! Сигурно вече е задаван този въпрос, ама нещо не мога да открия отговор из темите... или пък не търся качествено! Та - с колко нараства фоликула на ден? Този месец тестовете ги започнах рано-рано, доки вчера каза, че евентуално утре, или в другиден ще се пукне, ама на мен вече ми омръзна да гледам бледа втора чертичка на О-теста... Сигурно ще ми се смеете, знам, че утре съм пак на ФМ, ама... като искам да съм информирана :oops:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Привет момичета  :balk_64:
Имам едно въпросче :) Този месец работихме за бебче. Овуто ми беше на 28.02. На 06.03 обаче имам час за профилактичен преглед и се притеснявам ако нещо е станало, този преглед да не е проблем. Вие какво ще кажете ...?
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Ей, Влади ами ти къде се изгуби? Откога си мисля за теб, знаеш ли? Как си?

От бързане да не те изтърва нахвърлих 2-3 въпроса и сега ридактирам! Чакам те да се запишеш тук с  :bfp:

Кате, браво на мъжлето ти! Е това се казва любов! И моя уж ме оставя ама не изтърва да ми го напомня когато плаща сметката за нета.

Симони, миличка! Ти си народен човек! Благодаря ти за всеодайността и топлотата с която стори тази обща добрина! Вярвай, че скоро ще се случи твойто чудо, защото всяка една от нас е била с теб мислено в храма и назовайки общата молитва сме се моли ли и за теб миличка.

Тайс, не се отчайвай. Ти само гледай какво тепърва предстои!

Момичета- , ужасно много ми се иска да ви прегърна!
« Последна редакция: Март 04, 2008, 17:32:02 pm от everything_possible »
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Здравейтееее! Пише ви една съвсем здрава Таня!  :D Днес ми бяха хормоналните изследвания, д-р Андреева каза, че са идеални. Останалите, които ми правиха преди това - антифосфолипидни антитела, биопсия и колпоскопия също са прекрасни. В събота ще ми махнат с лазер досадната раничка на шийката на матката и съм 6. Обаче мъжо ще трябва да се постарае. В петък има нова спермограма с микробиология, да видят какво му има, дали има разни бактерийки. Ако има, ще пие малко лекарства и следващия месец сме на инсеминация. Охххх, олекна ми! А и за мъжа ми не се притеснявам, защото ще направи каквото му каже докторката, без протести. Много си ми е послушен той!  :D
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
зачудих се защо за подсилване на думата "много" се използват думи като "страшно" или пък "ужасно"? Че кое му е тук ужасното или страшното, ама уви не се сещам за нещо по-добро 
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
зачудих се защо за подсилване на думата "много" се използват думи като "страшно" или пък "ужасно"? Че кое му е тук ужасното или страшното, ама уви не се сещам за нещо по-добро 
Ма много се чудиш :) И аз непрекъснато го използвам ,спокойно. Слава Богу, малко хора говорят на литературен български и почти никой не обръща внимание на такива лапсуси  :D
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Sof не се притеснявай за бледата втора черта.Аз също никога не съм виждала наситена втора,а при преглед се установява,че съм имала ову,след бледа черта.Аз приемам този резултат за положителен.
Kylie отиди спокойно на преглед и просто обясни на лекаря си,че работите за бебе и само с апарат да те гледа.Да се надяваме,че всичко ще бъде наред.успех на всички и аз изпращам лелката и дано 9 месеца да не ни посещава,че вече ми омръзна от нейното нагло посещение.
*
Хайде и аз да се запиша в групичката на чакащите :bfp:този месец.Днес мина моето инсе и след 15 дни ще чакаме резултат/много силно си пожелавам да е +/.
Пожелавам на всички само положителни тестове и емоции! :D
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Джина, успех! Това ще е твоят миг! Вярвай силно и дори за секунда не си позволявай да се усъмниш, и ще стане!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: вече да си  preggo
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
НЕЧАКАЩИ:

Eagle :bfp1: stork-boy 
vmj_83  :bfp1: stork-boy
Tancheto   2.03. :bfp1: stork-boy
Simoni   4.(5).03  :bfp1: stork-boy
happymery   5.(6).03  :bfp1: stork-boy
Jael        5.(6).03  :bfp1: stork-boy
Meggy       8.(9).03  :bfp1: stork-boy
Lisko       13.03  :bfp1: stork-boy
Kylie       13.03 :bfp1: stork-boy
Silvi4ka    13.03  :bfp1: stork-boy
Ladybebi    14.03 :bfp1: stork-boy
dianka      16.(17).03   :bfp1: stork-boy
dgina       19.03   :bfp1: stork-boy


yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17


ЛОВУВАЩИ:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska  :eggsperm:
Krasiko  :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_  :eggsperm:
Sof  :eggsperm:
mimcheto_85
prettily  :eggsperm:
radost_I
:eggsperm:
galichka :eggsperm:


Май изтървах сметката на кой НЕчака, кой ловува, ама ако пропускам някой - допълвайте се! :balk_122:
« Последна редакция: Март 04, 2008, 18:10:42 pm от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
ааааа, и аз вече не ловувам!!!! НЕочаквам М към 16-17.03
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
ааааа, и аз вече не ловувам!!!! НЕочаквам М към 16-17.03
Прехвърлих те нагоре! :balk_62:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Симони, БЛАГОДАРЯ ти от сърце за благородната постъпка. Дано молитвите ти и на вси4ки нас бъдат 4ути. :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :balk_21:
 :balk_64: успех на всички нечакащи,ловуващи и после да се похвалите с положителни резултати  :crossfingers: на всички.
<a
*
Здравейте момичета. И аз днес нямах ет и неможах да се включа. Симони благодаря ти миличка. Дай боже се сбъдне нашето съкровенно желание да станем майки! Аз тази вечер съм много тъжна. Преди малко направих Ову тестче и само една чертичка. Довчера бяха две едната доста по-бледа от другата. А днес нито една. Много ми е тъпо. А овулацията ми трябва да е четвъртък. Явно този месец съвсем съм объркала нещата. А и БТ ми е толкова странно направо да полудее човек. Ох стига толкова оплаках се едно хубаво сега ще бягам да готвя. Момичета голяма сте ми опора. Благодрая ви!

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!