0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Честита Баба Марта, момичета! Пожелавам много здраве, късмет и усмивки на бъдещи бебчета. Два дни не съм влизала и не мога да изчета любимата темичка.Честито на Мели, лека бременност.
simoni  и аз се включвам за вторник :balk_101:. Съжалявам за теста   :crossfingers: за следващия.
Аз вече не съм ловуваща и Нечакам на 12-13 март.
  :crossfingers: на мен и всички момичета този да е месеца с  :bfp: :bfp: :bfp:.
     :balk_5:  Лека нощ!
*
simoni личи си че си силна в списъците... като ходиш на Руската църква можеш ли и мен да ме включиш в списъка  :oops: Веселина  Благодаря ти предварително
направо ме разби как си отслабнала толкова много  8O.... браво на теб 
Лека нощ на всички .... а на ловуващите да се захващат за работа  :00001754:

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Добро утро:)

Честит празник на всички.Да се чувствате свободни и окрилени винаги:)

Ама момичета, какъв хубав вторник се заформя:)
Симони, после ще те водим на обяд:))))))

Да изтегля списъчето напред за днешния ден:)

                  Роси
                  Петина
                  Павлина
                  Мимчето
                  Симона
                  Таня
                  Сиси
                  Елфита
                  Веселина

Да се събудите доволни (особено ловджийките) и денят ви да е слънчев:)
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
добро утро, ей лиско много си раннобудна! :DНавън се очертава хубав ден, благодаря че сте ми помогнали със списъка, страхотно ще ме улесните като ми помагате да не изпусна някоя девоика :wink: :PБаба ми е рожденничка днес и към 9.30 ще се отлепя от компютъра, моля ви следете дали се присъединяват и други мамчета да ги записваме а аз като се върна ще си ги прериша за утрешната мисия.Мисля, че ще има положителен ефект-тази цяла положителна енергия, с която ще бъда в църквата, Вашите мислии, енергия и желание!Страхотно!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Ами то не че искам да съм ама преднизолона е виновен:)

Да нащипеш на бабка бузите за рожденния и ден:)Да е жива и здрава.На колко години става?

И не се тревожи изобщо за организационната работа около списъка...я ни виж колко пчелички сме:)
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Бабка ми става на 71 години!Наистина да е жива и здрава, защото като всяка баба много заслужава, ние с малката излизаме даже сега, да отида да и помогна че в 12.30 ще се появят всички роднини на обяд- тя ще се оправи добре и сама много е чевръста но друго е когато внучката и правнучката са там!Май за съжаление лелката ще се покаже, усещам напрежение в кръста и др., болки за които си мислех че може и да е друго!Е, мъж ми ще е малко доволен от факта, че март месец го чака СЕКС-МЕСЕЦ.Ще го хвана от по- рано и ще го караме по- дълго... :oops:опа, моите секс историики от рано сутрин.... :oops:До следобед ние тръгваме... :wink:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро и от мен! Включете ме и мен към списъчето за Руската църква, казвам се София! Аз също вярвам, че има нещо особено в нея и се сбъдват желанията от онези листчета  :D Симони, прекрасна идея! Да поздравиш баба си и да и пожелаеш крепко здраве и още дълги години живот!
Сега ще идтегля Нечакащото списъче напред!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
НЕЧАКАЩИ:
Eagle :bfp1: stork-boy 
vmj_83  :bfp1: stork-boy
Tancheto   2.03. :bfp1: stork-boy
Simoni   4.(5).03 :bfp: stork-boy
happymery   5.(6).03  :bfp1: stork-boy
Jael        5.(6).03  :bfp1: stork-boy
Meggy       8.(9).03  :bfp1: stork-boy
Lisko       13.03  :bfp1: stork-boy
Kylie       13.03 :bfp1: stork-boy
Silvi4ka    13.03  :bfp1: stork-boy
_Elfita_  12.(13)03 :bfp: stork-boy
Ladybebi    14.03
:bfp1: stork-boy

 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

ЛОВУВАЩИ:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska  :eggsperm:
Krasiko  :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
Sof  :eggsperm:
dianka  :eggsperm:
mimcheto_85  :eggsperm:
prettily  :eggsperm:
radost_I
:eggsperm:
galichka :eggsperm:

ПРЕДСТАРТОВА ПОЗИЦИЯ
Tanita 13 

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Да преработя и това списъче, и отивам да мия чинии, че снощи имахме гости, понапихме си и оставих снощната работа за днес  :oops:

                  Роси
                  Петина
                  Павлина
                  Мимчето
                  Симона
                  Таня
                  Сиси
                  Елфита
                  Веселина
                  София


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Цитат
Във вторник съм на работа искате ли да отида в обедната почивка и да напиша едно общо желание предполаг че всички искаме едно общо нещо :bori_008: bfpкоито иска да си даде името и във вторник в 12,45 всеки да си насочи мисълта към църквата и това лисче, аз давам дума да ви впиша всички и да го пусна там където трябва, като преди това ще ви изредя и всички в църквата, искате ли ако е да- даите си именат
страхотна идея, поздравления. Е, вклю4и ме и мен
Привет, момичета!Много се кефя какви сме организирани и сплотени  :grouphug2:.Излиза ,че тук,във виртуалното пространство, човек намира повече приятели отколкото в хората около теб в живота.Симони, мила, страхотна идея за църквата, аз лично съм атеистка и няма да се включа, но уважавам религиозната принадлежност на всички, макар че аз много често съм била бичувана за това, че не вярвам. :occasion13: на баба ти, да е жива и здрава, а на теб  :crossfingers: да нямаш червена гадна гостенка, залоствай вратите здраво :lol:
Желая хубав ден на всички!
здравейте момичета :D!как сте?
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  :D
гледам списъчето и стискам палци на всички НЕчакащи да не им идва гадината му с гадина..а на ловуващите-работете здраво,времето е готино..тъй че очакваме резултати след две семици най-късно :wink:
аз два дни прекарах на витоша и се чуствам много добре,чистия въздух ми се отрази перфектно :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Момичета, едно бързо въпросче, знам че не е за тук, ама и в другата тема не намерих отговор  :?. Какво да направя, за да ми се виждат и двете  лентички отдолу- тази с графиката и другата от запознанството с мъжа ми? Соф, може би ти ще ми помогнеш, при тебе излизат така . Thanks!
*
Re: В очакване на ++++++ резултати ! - Две чертички ра&#
« Отговор #993 -: Март 03, 2008, 10:25:26 am »
Честит празник на всички!!!
silvi4ka  Създаване на лентички за форумите

         Овулационният календар предоставя възможност да си генерирате код, който да поставяте в подписа (сигнатурата) си във форумите, които посещавате. Това представляват добилите напоследък популярност "лентички" - картинка, която представлява линк към Вашата текуща графика.
         За да си направите лентичка, първо се уверете, че сте маркирали в профила си, че позволявате графиките Ви да бъдат видими за другите потребители. В противен случай линкът към Вашата графика ще води до съобщение за грешка. Отидете в ляво и от навигационноте меню изберете линка "лентички". Ще ви се отвори галерията с лентички, с които разполага календара. Изберете своята лентичка, като кликнете с мишката върху нея. Ще ви се зареди нова страница, на която ще е изобразена избраната от Вас лентичка, а под нея в текстово поле календара ще ви генерира код, кйто трябва да копирате и поставите в подписа (сигнатурата) на форумите, които посещавате. Така Вашата графика ще може да бъде разгледана от другите участници във форума.
sof  :occasion13: на баба ти да е жива и здрава
« Последна редакция: Март 03, 2008, 10:32:26 am от vmj_ »

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Силвичка, успех с лентичката Мила, а на хората, които немогат да приемат че имаш различно светоусещане и мнение от тяхното не обръщай внимание:)

Соф, довечера никакво разсейване с пиене и ядене:)Гладни,жадни и на работа:))))))))))))

Неши, добавена си:)

                  Роси
                  Петина
                  Павлина
                  Мимчето
                  Симона
                  Таня
                  Сиси
                  Елфита
                  Веселина
                  София
                  Неши
Добро утро и от мен сладурани.Да се включа и аз към обновяването на супер списъчето,ама сега видях,че Lisko ме изпревари  :wink: аз се надявам снощния лов да е бил успешен най-накрая  :bighug: На всички ви пожелавам лек ден. Simoni да поздравиш бабка си и скоро да я зарадваш с още едно внуче  :bighug:

                 
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Ха здравейте и от мен,аз чак сега се излюпвам от леглото.. Симони браво душа за килцата и да поздравиш баба си за рожденния ден и от мен.. Включвам се в списъка за църквата ,името ми е Люба.. А за списъка на ловуващите не знам какво става..Тестовете са ми все отрицателни незнам какво се случва...Имам чувството че изпуснахме този месец...  :(Лек ден момичета и Честит 3-ти март на всички Българи....   
*
sof извиняваи много  :oops: обърках не твоята баба има РД ,а на simoni  :oops: и не знам как да го променя
симони  :occasion13: на баба ти да е жива и здрава
приятен ден на всички

Добро утро момичета.Честит ни  национален празник! :party:
Ч.р.д на бабата на Симони!Да ви е жива и здрава още дълги години :hbirth:
silvi4ka,тя vmj_ ти е казала за лентичката,ама аз по просто да го кажа.Вече знаеш как да сложиш графиката си в подписа,и просто след адреса на лентичката (която вече ти е в подписа)слагаш img-тата и м/у тях пействаш адреса на графиката
lubaboiko,добвена си ,може да е още рано за +ову тест.
                  Роси
                  Петина
                  Павлина
                  Мимчето
                  Симона
                  Таня
                  Сиси
                  Елфита
                  Веселина
                  София
                  Неши
                  Люба