0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

М- да, догато лелката я няма все има някаква надежда Пих една бира с баща ми, това дали може да се отрази по някакъв начин на теста? :oops:???
Не ,не мисля че  се отразява.
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ей любобоика,правилно ли го изписах?!Виждам че си на диета, споде ли с мен каква е колко си свалила и колко искаш да свалиш още, колко трябва да станеш?!А после аз ще споделя колко бях преди да забременея, колко станах и как свалих за 6 месеца- невярвах че е възможно! 8O 8)
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
А роузи здрасти видях че си ми отговорила значи си на линия, какво правиш мила?Как е настроението?
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Lisko,а някое желанийце не ти ли се сбъдна .Ако ходя някой път в София ще я посетя ,да си пусна и моето листче с едно желание :bori_020: :D


Роузи, на мен скоро ми се очертава едно ходене пак до София. И обезателно ще включа бандата с едно пожелание!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Бях 72кг,сега съм 65 а трябва да стана 55..Ходя на диетолог и той ми прави диетите..Трудно ми е защото съм възможно най големия чревоугодник ,дето се е раждал на тази земя...  :lol:Гинеколозите ме посъветваха да поотслабна,ако искам да родя един ден здраво бебе..
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
преди да забременея бях 48 кг, след това когато разбрах че съм бремена почнах да гледам на храната по друг начин,мъж ми замина в Атина на Олимпиядата и го нямаше 1 месец през които месец качих 10 кг, когато се прибра не ме позна- не каза нищо и така до края а накрая в лекарския кабинет ме претеглиха 100кг, а аз съм висока 1,58, а това е големина Родих здраво и прекрасно бебе 1 месец по рано, защото така ми бяха изчислили термина специалистите,но ако бях родила когато трябва сигурно щеше да се пръсна Аз родих 3,500 а беше дълга 53 см,много за момиче После много мин вода на седмица по 7-8 туби от по 10 л и само плодове и месо но всичко печено,по малки порции по почесто, сега съм пак 48!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
 8)Във вторник съм на работа искате ли да отида в обедната почивка и да напиша едно общо желание предполаг че всички искаме едно общо нещо :bori_008: :bfp:които иска да си даде името и във вторник в 12,45 всеки да си насочи мисълта към църквата и това лисче, аз давам дума да ви впиша всички и да го пусна там където трябва, като преди това ще ви изредя и всички в църквата, искате ли ако е да- даите си имената
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Днес сутринта си направих тест, беше отрицателен, незнам дали да му вярвам, понеже, са минали 5 дена от предполагаемото оплождане, а до М ми остават още 10 дена. Дали е възможно да  отчете положителен резултат след 5 дни или е много рано още, обаче не се стърпях да чакам толкова много. Иначе и аз утре отивам в Руската църква, незнаех за тезли листчета. Пожелавам на всяка една от вас успех и вяра!


*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Simoni прекрасна идея:)
благодаря ти предварително и вторник мислено ще съм  в Руската църква с теб:)
аз съм Петина:)
а това за килограмите...наистина не е за вярване, но след моя тест на 13 ако нищо не се е получило този път смятам да си сменя лентичката:)и да сваля 10:)

Аника според мен е много рано Мила за някакъв реаултат.
Симони,само да знаеш как се радвам ,че ще отидеш в тази църква и ще се помолиш за всички ,благодаря ти,да знаеш че Господ ще те възнагради за добрините ти.Аз съм Роси,не забравяй да ме впишеш моля те :oops:
Имаш воля ,да отслабнеш толкова хич не е лесно ,малко хора биха успели. :balk_47:
Anika85,наистина е рано.Изчакай си датата на м.Ако си засякла ову ,правиш теста 14 дена след установено ову.
lubaboiko,ама и ти добре се справяш с килцата :D,браво само така :crossfingers:
Lisko,а някое желанийце не ти ли се сбъдна .Ако ходя някой път в София ще я посетя ,да си пусна и моето листче с едно желание :bori_020: :D


Роузи, на мен скоро ми се очертава едно ходене пак до София. И обезателно ще включа бандата с едно пожелание!
Да мила ,много ще съм ти благодарна.Страхотна идея .
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
 :Dдобре за сега сме три аз Роси Петина, до вторник има още време дано да сме повече, така си мисля че силата на мисълта ще е много по- силна..... :grouphug2:
О,да и аз съм сигурна ,че след като насочим мисълта си всички на едно място и се помолим за едно и също нещо ,няма начин Господ да не откликне на молбите ни.Симони,как е малката принцеса,казв ли какъв подарък иска за р.д.?
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
тя постоянно иска нещо,много говори не спира понякога толкова много че наистина ми се надува главата!За подарък още не може да си каже защото не го разбира както трябва, но вече много се вълнува че ще има торта и на яслата и вкъщи!Миналата година с баща и бяхме окрасили цялата къща с балони и разни още неща, сега има много украса за детски тържеста, взехме я от ясла и като се прибла онемя-пак ще го направим.Май няма да мога да съобщя на всички че ще чакат още едно бебе, но дано за другия месец с теб и още момичета сме надули шкембетата!!!За вторник имаите готовност в 12.45 аз ще съм в църквата с вас.... :D
Симони това е страхотна идея.Ако не е много нахално може ли да се включа към списака :oops:Прегръщам ви всички  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Simoni и ние с теб:)
Още веднъж безкрайни благодарности и прегръдки от мен и аз се насочвам кам ТВ и сън:)
Лека нощ момичета:)
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
                   Роси
                   Петина
                  Павлина
                  Мимчето
                  Симона

За сега сме пет!
Охо,ако знаеш до вторник колко дълъг ще стане списъка :D
Айде милички и аз ви пожелавам лека  нощ и :balk_104:,ловуващите да не спинкат  :bed:
*
Момичета включете ме и мен в списъчето за Руската църква - аз съм Таня. Благодаря ви много!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Момичета включете ме и мен в списъчето за Руската църква - аз съм Таня. Благодаря ви много!

може ли и мен да включите момичета :) не съм в България но много бих искала съм ..аз съм Сиси :) мерси