0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Тихичко честито на Мели  и от мен!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
« Последна редакция: Март 02, 2008, 15:46:11 pm от krasiko »
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ДА СЕГА ИЗлИЗАм С мАлКАТА И мИСлЯ ДА СИ ВЗЕмА ЕДИН ТЕСТ!и ПОСлЕ ОбЕЗАТЕлНО ЩЕ ВИ КАЖА-ДАНО ДА Е ОКИ!иСКА мИ СЕ В ПЕТЪК КАТ СЪбЕрА цЯлАТА рОДА ЗА рОЖДЕНИЯ ДЕН НА мАлКАТА-ПрАВИ ТрИ- ДА Им КАЖА мЕ чАКАТ ОЩ ЕДНО ВНУчЕ :D мНОГО мИ СЕ ИСКА!иСКАТЕ лИ ДА ВИ СПОДЕлЯ ЕДНА ТАЙНАы НЕ СЪм Я КАЗВАлА НА НИКОГОы А ИмЕННОы чЕ ХОДИХ ДО рУСКАТА цЪрКВА И ТАм СИ НАПИСАХ НЯКОИ НЕЩАы КАЗВАТ чЕ СЕ СбЪДВАТ НЕЩАТА КОИТО СИ НАПИШЕШ И ГИ ПУСНЕШ ВКУТИЯТАыТАКА НАПрАВИХ И ПЪрВИЯ ПЪТ КОГАТО ИСКАХмЕ бЕбЕ И ТО СТАНА!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
simoni ,чакаме да ни зарадваш  :flower:
Симони :crossfingers:чакаме с нетърпение един :bfp:Каква е тази руска църква :ask:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Симони, стискам палци:)

Роузи, това е църквата до Военния клуб на Цар Освободител.Много си я обичах докато бях в София и много съм писала листчета:)
Lisko,а някое желанийце не ти ли се сбъдна .Ако ходя някой път в София ще я посетя ,да си пусна и моето листче с едно желание :bori_020: :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Едно ми се сбъдна със сигурност.Аз живеех много близо до църквата и всяка сутрин отивайки на работа влизах и палех свеш и пишех листче.И мечтата ми се сбъдна.Незнам дали е от листчетата или от силното ми желание, но стана.
Отиди...6те ти хареса:)
Lisko,стискам ти много силно палци за  :bfp:Пази се и почивай много :bighug:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
рОУЗИ НАЙ- ХУбАВАТА цЪрКВА В сОФИЯ ЗА мЕН Е ТАЗИы НАИСТИНА ВИЕ НЕ мИ ЗНЕТЕ ИСТОрИЯТА, НО на мен лекарка специалист на 23 год ми каза категорично че аз деца няма да мога да имам!Бах много разстроена и обезверена и тогава приятиля ми, които в момента ми е мъж и баща на детето ми ми каза _Я стига, да видиш ти какво дете ще си направим и на  4 месец от наште опити аз бях бремена, но аз ходих в тази църква всеки ден- с едно и също желание с една и съща в болка в сърцето!Много я обичам тази църква а и аз вярвам!Както и сега,още не съм направила теста- сега отивам- Боже ако е отрицателен дали това е окончателно или да чакам все пак да ми закъснее????
*
Симони,хайде,че ме държиш в напрежениеее...  :crossfingers: :balk_81: :balk_81:
simoni,хайде още ли не си го направила.Разбира се че какъвто и да е резултата след 4-5 дни пак ще направиш отново  :crossfingers:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Симони, какъвто и да е теста докато не видиш червената бабичка никакво отказване.(пу да не я видиш 9 месеца )
успех и стискам палци:)

Роузи, почивам си, та чак дупето ме заболява вече.А котката ми се опитва да си махне мартеницата и ми потекоха сълзи от смях:)

Прегръщам ви момичета и се моля за още много бременни:)
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Айде де simoni , не ни дръж в напрежение , а казвай резултата :grouphug2:
« Последна редакция: Март 02, 2008, 20:23:34 pm от krasiko »
*
Тя сега нарочно ни измъчва...  :oops: :lol:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
мацки- НЕ няма никакви надежди да се види втора лента!Колкото и да не е верен вече съмнезнам ако ми закъснее чак тогава ще пробвам още един тест ако ли не-нападам мъж ми :oops: :Pжалко но  горе главата, нали????успех на всички други айде кои е следващ!ОХХХХ гадно ми е!
*
Не унивай,ако ти закъснее пак направи.. Целувам те по челцето...
simoni,споко мила,им надежда,докато няма лелка .Така че няма страшно  :bighug:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
М- да, догато лелката я няма все има някаква надежда Пих една бира с баща ми, това дали може да се отрази по някакъв начин на теста? :oops:???