0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    tancheto

  • ***
  • 199
  • Всичко е възможно!
Тихичко честито на Мели :D
И Честита Баба Марта на всички момичета!!!(НЕчакащи и ЛОВуващи)
Здрави, весели и засмени лица от тук нататък!!!
Успех! :bighug:

Мили момичета,
Честита Баба Марта!
Бъдете румени, засмени, с крепко здраве придружени!

     :bighug:     :bighug:

*
Честита Баба Марта!
Много ++++++ резултати :bfp:
Мели,честито и леки :cloud9:
*
мели честито и от мен леки  :cloud9: и накрая едно хубаво  :bori_002: или  :bori_008:
дано си повлечеш краката и до края на месеца всички да се похвалят с  :bfp:

честита баба марта момичета  :D!цял ден бях на витоша и затова пиша чак сега..едва изчетох всиките ви писания.. :lol:,днес не сте бездействали явно :wink:
мели,честит ти  :bfp: ,щъркела си е свършил работата при теб,дори и по-рано,дано и нас ни посети съвсем скоро!
лека нощ ..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Мен можете да ме свалите от списъка с чакащите  :bfp:, защото лелката се изтърси на вратата ми. Засега е слабичко, ама до утре очаквам да си е класическо. Утре заминавам са София и от вторник пак се започва с изследвания. И мъжо и той ще идва в четвъртък, че да видим какво да правим с неговата Астенозооспермия. Естествено, ще ви пиша за кога да ме вкарате в списъка с гонещите яйцето!  :D
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Добро утро...хайде поспалани, ставайте:)

Танита, съжелявам мила, но ми харесва, 4е си усмихната и само напред:)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро ви утро! Тука времето е едно такова духливо - уууу, събуди ме гадния вятър!
Мели_81 - още веднъж ЧЕСТИТО! За преглед при доки мисля, че трябва да изчакаш малко да ти закъснее, но пък от друга страна, на теб ти отчете  :bfp: раничко, така че може и на датата на М да отидеш да те види.  :crossfingers: всичко да е както трябва и където трябва! От теб очакваме яко да провлачиш крачетата!
Танита13, съжалявам, мила!  :bighug: Това, което не ни убива, ни прави по-силни!
Хубав ден ви желая на всички !

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
тази сутрин направих пак тест и се появи :bfp1: не е ярка колкото първата, но втората черта  е видима, но все още не мога да повярвам и не  ми е спокойно
Браво Мели!!тихичко честито, а като идеш и док потвърди, вече ще е официално :)
Само бъди спокойна, моля те - всичко ще е наред, ще видиш!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Благодаря на всички  :bighug: :bighug: Опитвам се да съм спокойна поне се опитвам де  :), докато док не потвърди няма да съм спокойна напълно.Мисля след седмица да ида на доки, ще ви пиша момичета, обичам ви.


*
Здравейте
Аз вчера бях на сватба и неможах да ви честитя баба марта, затова честита на патерици.
Мели, честито мила, леки 9 месеца
Соф пиши ме към  :eggsperm: на 7 и 8.03
 :bighug:
 

simoni,благодаря ти за милите думи :bighug:аз малко късно се включвам,ама не се бой а си карай почивката спокойно,хич не го мисли,то ако е станало няма да избяга,пожелавам ти го от сърце,и на всички вас нечакащи.
Lisko,може и да не ти се наложи близките  :cloud9: :crossfingers:да ходиш на вилата :D
Tanita13,съжалявам мила за гадната лелка.Успех с изследванията  да ни държиш в течение.
meli_81,тихичко честито.И да пращаш щъркела насам към Зачатие,че много работа го чака :lol:да не се ослушва,има вързопчета  stork-boy ylinfantза разнасяне .

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
От твойте уста на щъркела в клюна rouzi-anna:)
аз преди малко се засилих да ми бият втория прегнил обаче в тоалетната видях едно кафявичко и слузесто и си полегнах отново:))))))))

6те поизчакам 3-4 4аса и по късно ще изляза.:)
Мели...аз още не смея ама да ти прошепна ...успех и стискам много палци док да потвърди радостната новина:)

НЕЧАКАЩИ:
Tanita 13  :bfp1: stork-boy
Eagle :bfp1: stork-boy 
vmj_83  :bfp1: stork-boy
Tancheto   2.03. :bfp1: stork-boy
Simoni   4.(5).03 :bfp: stork-boy
happymery   5.(6).03  :bfp1: stork-boy
Jael        5.(6).03  :bfp1: stork-boy
Meggy       8.(9).03  :bfp1: stork-boy
Lisko       13.03  :bfp1: stork-boy
Kylie       13.03 :bfp1: stork-boy
Silvi4ka    13.03  :bfp1: stork-boy
Ladybebi    14.03
:bfp1: stork-boy

 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

ЛОВУВАЩИ:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska  :eggsperm:
Krasiko  :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_  :eggsperm:
Sof  :eggsperm:
dianka  :eggsperm:
mimcheto_85
prettily  :eggsperm:
radost_I
:eggsperm:
galichka :eggsperm:




Издърпвам списъка,че много изостана назад.
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!

аз съм пак на линия! :DМъж ми го привикаха на работа,ей мили честито и да повлечеш кръче!!!!ЕЙ, незнам да ви се похвалвам да се жалвам, но си имам аз някакви страни усещания и то скоро ще се види или ще ми дойде(О ДАНО НЕ ДОЙДЕШ ТИ чЕрВЕНА лЕлКЕ :D)или е другото,стискайте ми палци!
Честито и от мен Мели  :bighug: Дано си повлечеш крачетата и поставиш началото на серии от  :bfp:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
мОмИчЕТА ДАлИ мОГА ДА СИ НАПрАВЯ ЕДИН ТЕСТ- ОВУл мИ бЕШЕ НА 24ы АКО НАПрАВЯ ДНЕС ТЕСТ КАКВИ СА ШАНСОВЕТЕ ДА ХВАНЕ НЕЩО АКО ИмА?????/b]
simoni,ако те гложди много направи си тест ,но ми се струва че е рано и може един не дотам истински резултат да те разочарова.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
мОмИчЕТА ДАлИ мОГА ДА СИ НАПрАВЯ ЕДИН ТЕСТ- ОВУл мИ бЕШЕ НА 24ы АКО НАПрАВЯ ДНЕС ТЕСТ КАКВИ СА ШАНСОВЕТЕ ДА ХВАНЕ НЕЩО АКО ИмА?????/b]
Ами направи си пък един тест! Виж на мели_81 как й отчете още седмица преди датата на М - може и при теб да е така!  :crossfingers: и после веднага тука!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
И аз мисля,че ако има нещо ще отчете  :balk_602: хайде бягай до аптекатаи после тук да ни зарадваш
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]