0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

НЕЧАКАЩИ:
Tanita 13  :bfp1: stork-boy
Eagle :bfp1: stork-boy 
vmj_83  :bfp1: stork-boy
Tancheto   2.03. :bfp1: stork-boy
Simoni   4.(5).03 :bfp: stork-boy
happymery   5.(6).03  :bfp1: stork-boy
Jael        5.(6).03  :bfp1: stork-boy
Meggy       8.(9).03  :bfp1: stork-boy
Lisko       13.03  :bfp1: stork-boy
Kylie       13.03 :bfp1: stork-boy
Silvi4ka    13.03  :bfp1: stork-boy
Ladybebi    14.03
:bfp1: stork-boy

 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

ЛОВУВАЩИ:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska  :eggsperm:
Krasiko  :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_  :eggsperm:
Sof  :eggsperm:
dianka  :eggsperm:
mimcheto_85
prettily  :eggsperm:
radost_I
:eggsperm:


мОМИЧЕта, позволих си да отменя малко Соф и да добавя Радост в списъчето,дано не се сърдите. :oops:
eveishan,нов месец-нова надежда :bighug:


*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Розичка, благодаря ти за списъчето! То си е наше и всеки има право да променя и добавя каквото си пожелае!
Олимпия, явно не съм се изразила правилно, или ти не си ме разбрала! Аз не съм говорила за О  и М с моята лекарка, такава беше реакцията на моя приятелка, която е запозната с проблема ми! Въклизанието и констатациите бяха на дружката ми, не на доки!  :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
момичета :Dехо!До сета бяхме в парка с моита малка принцеса, която малко повече прилича на принц, в отношение на това какво я вълнува, даже сама казва ,че е чичко или понякога батко- много е смешна! :lol:В парка имаше страшно много бебета- беше толкова готино да гледаш тез малки човечета, които след време растат пред очите ти!Аз още немога да си обясня как мина толкова бързо времето и моето бебе се променя в малко човече- липсва ми това време когато изцяло зависише от мен!Но..,такъв е живота!Дай Боже всеки му да проследи целя цикъл, растежа на стомаха,раждането, вълнението когато поглеждаш най- накрая малкото личице, "музиката", която издава когато плаче....Първият рожден ден, първи крачи.....По- голям номер обувки...ей пожелавам на вас и на мен всичко това :crossfingers: :babyflips:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Честита Баба Марта момичета!! Много +++ резултати, слънчево настроение, любов и хармония
Симони,радвай се на твоят Божи дар,на малката принцеска.Аз не съм изпитвала чувството да бъда майка и няма как да разбера какво е изживването,но сигурно чувството е велико.Ето преди дни моя приятелка ми съобщи че е бременна,да щастлива съм ,радвам се много, обичам я страшно много,но не мога да си обесня чувството което ме е обзело от тогава ,изпадам в някаква дупка.Ох ,айде да не развалям слънчевото настроение,ама само с вас мога да споделям ,никой друг не би ме разбрал.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Роузи напълно те разбираме и вярвай, че един ден това ще се случи на нас. :bighug:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Соф, е така де :) Разбрах, че е приятелка и затова казвам че понякога хората несъзнателно ни ошашкват като правят коментари за неща, от които нищо не разбират! Нооооо както казах и по-горе, често го правят несъзнателно. Надявам се поне ти разбра, че и без О, М си има! :))) Че аз като си го прочетох сегаааааа,стигнах до извода, че можех и по-добре да обясня нещата!  :lol:
Весел weekend на всички! Аз пак се мятам за 2 дена на ски! :)
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
роузи не те познавам в лице, но иначе си ми като близка приятелка- надявам се че не те вкарвам в още по- дълбока депресия.Аз се опитвам да ти вдъхна надежда,като ти предавам от моята положителна енергия с която ме изпълва моята дъщеря, която наистина е изпълнена с енергия- най- искрено се надявам да ти предам всичката енергия която може да ти стигне за да направиш "своето чудо". Искренно се надявам скоро, много скоро да ни споделиш че си  :bfp1:Наистина те чувствам като близка приятелка и да не си написала повече никога че можеш да ми развалиш настроението когато споделяш- напротив исками се да споделяш повече!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Олимпия, и аз така й обяснявах, но тя си има свое мнение, за това реших да питам и тук, да не би аз да съм в заблуда!
Розичка,напълно те разбирам! Аз също имам моменти, когато хем много се радвам за бебетата на приятелките ми, или пък на растящите им кореми, хем ме боли, че аз не мога да изпитам тази радост!


Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
 :oops:пак съм с въпрос които ми трябва бързо, защото тръгваме след малко.Може ли да ми навреди едно пътуване до вилата с кола, което ще продължи около час?Ако съм вързала :bfp: preggo
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
въпрос бърз, че ще тръгвам-може ли да ми навреди едно пътуване с кола около час ако съм бремена
*
Симони ,мисля че няма да ти навреди... Хайде тръгвай вече..  :wink:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
благодаря-мъж ми ще ме изрета със все компютъра,само подвиква-какво правиш, с кого пишеш...........а на мен хич не ми се тръгва!!!!! :sinking: :balk_119:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Симони, и аз мисля, че не би ти навредило а и едва ли ше карате по пътища като на сафари примерно:))))
Наслади се на пътуването и спокойно:)
Приятно вилуване:)
аз 4акам само да минат още 3-4 дни и да си отида и аз на вилата защото до нашата пътя си е цяло приключение та макар и да е само на 14 мин. от вкъши:)
Здравейте, имам проблеми с нета, от половин час се опитвам да пиша, тази сутрин направих пак тест и се появи :bfp1: не е ярка колкото първата, но втората черта  е видима, но все още не мога да повярвам и не  ми е спокойно, утре е датата на М, нямам и закъснение, кога мога да ида на лекар момичета, че ще ми е по-спокойно след като се потвърди и разбера че всичко е наред, благодаря ви  :bighug: :bighug:


*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Здравейте, имам проблеми с нета, от половин час се опитвам да пиша, тази сутрин направих пак тест и се появи :bfp1: не е ярка колкото първата, но втората черта  е видима, но все още не мога да повярвам и не  ми е спокойно, утре е датата на М, нямам и закъснение, кога мога да ида на лекар момичета, че ще ми е по-спокойно след като се потвърди и разбера че всичко е наред, благодаря ви  :bighug: :bighug:
  Браво миличка , а лелката хич и не я чакай , защото вече си preggo
Време беше някой да се похвали  :balk_21:
Честито, Мели! Не се притеснявай, много момичета са имали две чертички още преди закъснението и резултата е  preggo. Така че ти желая лека бременност и дано да отприщиш една поредица от  :bfp:, че застоя беше голям!!!
Don't worry, be hippy
Честита Баба Марта момичета, да сте живи и здрави и да се радвате на тази година на здрави бебета (и аз де:))!
Много усмивки от мен:)
Здравейте, имам проблеми с нета, от половин час се опитвам да пиша, тази сутрин направих пак тест и се появи :bfp1: не е ярка колкото първата, но втората черта  е видима, но все още не мога да повярвам и не  ми е спокойно, утре е датата на М, нямам и закъснение, кога мога да ида на лекар момичета, че ще ми е по-спокойно след като се потвърди и разбера че всичко е наред, благодаря ви  :bighug: :bighug:

Едно тихичко честито и не се притеснявай сега, само това ти липсва. Успокой се, всичко ще е наред:)
Чудесно започва и този месец, дано и свърши чудесно:)
Браво мила, повличаш краченце:)
*
Мелиии,честито мила...,още онзи път като каза бях сигурна че си забременяла ,стискам ти палци всичко да минава гладко и да се наслаждаваш на щастлива бременност и мнооого здраво и хубаво бебоче...  :bighug: :bighug: :bighug: