0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

ladybebi,да ти е честит рожденника и много да те слушка :D,да е жив и здрав.И да го зарадваш с най-прекрасния подарък макар и с закъснение.Ама и тортата си я бива :lol:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Аз като гледам, май хич не си забравила!  :wink: Честито ти рожденик! хич не си губи времето тук, ами бегай да вършиш ритуала от тортата! Сигурно стой човека отстрани и се облизва  :wink: Приятна вечер и на двамата и да уловите  :eggsperm:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Честита Баба Марта момичета.Да сте весели и засмяни ,бели и червени.Нека Баба Марта ни донесе много :bfp: :bfp: :bfp:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Ей, Роузи тук май ме изпревари!  :wink:

Честита Баба Марта!
С Марта идва пролетта, а с пролетта- щъркелите, а с щъркелите и бебетата! Летеееете и елате при нас!



ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Честита Баба НАрта, момичета!!!
Да сте здрави, румени и засмени!
Нека пролетта и най вече щъркела :) посети всяка една от вас с едно малко пакетче!
Хубав ден!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
хей,хей ,хей честита баба Чарта- аз го на правих в стил Дядо Коледа, но да знаете че исках да ви честетя баба Марта!Да сме живи и здрави  и по едно хубаво и здраво бебче! :sunshine:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
:):):)хо,хо,хо - ами те може с Дядо Коледа да са приятелчета:)
Честита Баба Марта и от мен на всички.И да не се оттървете от здраве и щъркели с гнезда.
Усмихвайте се днес и се наслаждавайте на деня си:)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
"БАБА МАРТА БЪРЗАЛА, МАРТЕНИЧКИ ВЪРЗАЛА!
ДА СМЕ БЕЛИ И ЧЕРВЕНИ, РУМЕНИ, ЗАСМЕНИ!"

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Честита Баба Марта! Нека на всеки баба Марта да донесе о ендо ylinfant

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
ЕТО И ДНЕШНИТЕ РЕЗУЛТАТИ!!!
НЕЧАКАЩИ:
Tanita 13 :bfp:
Eagle   :bfp:
vmj_83 :bfp:
Tancheto   2.03. :bfp: stork-boy
Simoni   4.(5).03 :bfp: stork-boy
happymery   5.(6).03 :bfp: stork-boy
Jael        5.(6).03 :bfp: stork-boy
Meggy       8.(9).03 :bfp: stork-boy
Lisko       13.03 :bfp: stork-boy
Kylie       13.03 :bfp: stork-boy
Silvi4ka    13.03 :bfp: stork-boy
Ladybebi    14.03 :bfp: stork-boy

 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17 yahoo_17

ЛОВУВАЩИ:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska :eggsperm:
Krasiko :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_ :eggsperm:
Sof
:eggsperm:
dianka :eggsperm:
mimcheto_85 :eggsperm:
prettily :eggsperm:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА НА ВСИЧКИ !!!
ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО ЗДРАВЕ И ПЛОДОРОДИЕ И МНОООГО ПРОЛЕТНИ ЕМОЦИИ...

Списъка си го бива  и аз въобще не преполагах че има тоолкова много нечакащи..Искам всички ,ама всички да са с +++ резултати ,пък ние в края на месеца ще се реваншираме..  :lol: :bighug: :crossfingers: :crossfingers:

Ей че хубав ден!!!
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА[/color]
Пожелавам на всички пладороден месец.
Благодаря на момичетата за пожеланията :bighug:
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА !!! Пожелавам ви много здраве , късмет и много растящи коремчета :bighug:
*

    maggi4ka

  • ***
  • 440
  • Няма невъзможни мечти....
Милички, ЧЕСТИТА БАБА МАРТА и от мен. Може и да сте ме позабравили вече, ама аз си ви наблюдавам ежедневно и си броя дните до ГОЛЕМИЯ СТАРТ!!! Хората казват, че с пролетта, природата се ражда наново. Ако е вярно, дано тази година с пролетта да изпратим всичко лошо което ни се случва и оттук нантатък да не можем да се оттървем от щастие и усмивки - дано с тази пролет да започне новият живот на всяка от нас.

*
...дано с тази пролет да започне новият живот на всяка от нас.
и бих добавила ВЪВ ВСЯКА от нас!!! брей, колко голям списък!!Соф, златна си, да знаеш!! Стискам плаци на всички ловуващи и НЕчакащи!! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА  и от мен момичета! Нека ви донесе много пролетно настроение, лично щастие и красиво бебчеееее!  :bori_007: :bori_004: Който каквото си го иска, а може и две!  :D Да им е по-забавно!!!!
Соф, по въпроса за О-та и М-та, кажи на твоята приятелка първо да почете малко и после да прави такива заключения.  :wink: Всяка жена в годината има по един или два ановулаторни цикала, но това не пречи да си има М. М няма или закъснява когато има хорманални проблеми. Но това вече е друг въпрос. Кистите се пукат от само себе си, когато дойде М, както са писали и другите момичета.
Разбира се има различни варианти на задържане на кисти, понякога се налага оперативно да бъдат отсранени, но в този случай има набор от хормонални смущения и не се случва на всеки втори човек! Както не всеки страда от бъбреци, така и не всеки прави кисти! Много образно го обясних, обаче се нервя малко когато човек без да знае прави такива заключения! Ние и без това сме си шашнати, нужно ли е да ни шашкат още! Но пък понякога нашите приятели не знаят какво говорят.... и не го правят нарочно!
Е, поолях се!  :oops:
Успех на всички нечакащи и още веднъй ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!!!!
Честита Баба Марта, мили момичета - кокичета!!! Искам днес всички да сте усмихнати, слънчеви и да изкарате деня в компанията на любимия човек   Хайде, щъркелите са тръгнали вече насам и нали знаете, какво ще ни донесат?
Хубав ден ви желая и много положителни емоции
Don't worry, be hippy
Честита Баба Марта и от мен, сладуранки.Нека този месец ни донесе много здраве,щастие и много  :bfp1:  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Честита Баба Марта , мили момичета! Да сте бели и червени, румени , засмени. И най-вече  в "нашия женски месец" да се похвалим с най-желания подарък   :bfp1: и на зима с малки пухкави и здрави бебчета! Желая го от сърце за всички ни!
За протокола и аз съм от ловуващите. Около 6 март трябва да ми е ОВУ. Съвпада с рождения ден на мъжа ми. Дано това съвпадеие ни донесе и така мечтаното бебе!

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Честита Баба Марта и от мен!Да сте бели и червени и винаги засмени!Много бебчета ви пожелавам.Мен М ме повали с всички сили и едва си стоя на краката.Но поне кистата се е махнала и всичко е наред сега ще чакам да мине и след това да гоним пак яйцето и дано стане този път!Късмет на всички и дано в най-женския месец всички си честитим много  :bfp: preggo :bori_003: :bori_010: Успех момичета!