0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Соф,мисля,че даже и да не се пукне фоликула,образува се киста ,която при идването на м се пука.А ако не се пукне незнам,моя приятелка имаше киста ,но си имше и м ,в последствие тя се пукна и по спешност я оперираха.
Симони,Бт е висока след ову до идването на м .Когато дойде м БТ спада .Ако си бременнаБТ се запазва висока до към третия месец.Над 37 градуса е високата БТ
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 19:53:49 pm от rouzi-anna »
*
Върти ми се из главата следния въпрос - ако няма овулация, настъпва ли нормален цикъл? Защото нали ако фоликула не се е пукнал, той образува нещо като киста, или направо киста... е, как тогава идва след това цикъла? Извинявам се за невежия въпрос, но просто тази муха ми я пусна една приятелка, на която обяснявах какво ще правя този месец и тя ме заби тотално като каза "Стига се излага, нали ако нямаш овулация, няма да имаш и мензис?!" До сега не се бях замисляла точно за това, но... още веднъж се извинявам, ако ви се стори тъп въпроса...
Соф все едно си ми прочела терзанията от последните дни. Искренно се надявам някой да ни отговори. Този месец Денис не беше сигурна дали съм имала ову /графиката ми беше много шантава, но цикъла ми дойде дори един ден по- рано. Питам се дали при липса на овулация цикъла си идва нормално или закъснява  :ask:
 :balk_50:момичета пишете ме и мен към ловуващите.   :P ще стискам палци на всички  :bighug:
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
НЕЧАКАЩИ:
Tanita 13 :bfp:
Eagle   :bfp:
vmj_83 :bfp:
Tancheto   2.03. :bfp:
Simoni   4.(5).03 :bfp:
happymery   5.(6).03 :bfp:
Jael        5.(6).03 :bfp:
Lisko       13.03 :bfp:
Kylie       13.03 :bfp:

ЛОВУВАЩИ:
Ladybebi :eggsperm:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Silvi4ka :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska :eggsperm:
Krasiko :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_ :eggsperm:
Sof
:eggsperm:
dianka :eggsperm:
mimcheto_85 :eggsperm:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Аз рядко имам ову, но си имам цикъл. Доколкото знам овулацията зависи от LH,FSH и естрадиола, а самата менструация от спадане нивата на прогестерона. И тъй като рядко съм засичала температура над 37 чак не ми се вярваше , че температурата ми е 37.3-37.4-37.2 седмица след трансфера/защото тогава се сетих да я измеря/. Така се и задържа до ... Така си проверявах и се успокоявах, че всичко с бремеността е наред.
Здравейте момичета:)
sof, благодаря ти мила, че си се сетила за мен:)
Пожелавм успех на всички ловуващи, а на НЕ чакащите стискам палци!
Аз почти нямам време да пиша напоследък и все по-лошо ще става, но както и да е...поне ви чета:)
Хайде при
Oooooops....ама, че глупост:)
Не знам какво натиснах, че го пратих...исках да напиша: Хайде приятна вечер от мен:)
*
Момичета и аз се присъединявам към нечакащите на 8-9 март, макар че съм супер сигурна, че този месец ще си дойде по график, но все пак има мъничка надежда  :(
Но стискам палци на всички ви, а на sof специални благодарности за списъчето, че наистина много се обърквам да следя кой кога ловува, кой кога нечака и т.н.
Хубава вечер на всички ви и утре сутринта да се събудим с някой  :bfp: за Баба Марта.

 :bighug: :bighug: :bighug:
 
И аз се присъединявам към списъка на ловуващите  :D
Мели 81 , какво става с теб повтори ли тестчето ?
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
С две думи , голям купон се заформя  :lol:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ей сега ще направя новите допълнения! :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Re: В очакване на ++++++ резултати ! - Две чертички ра&#
« Отговор #871 -: Февруари 29, 2008, 21:46:36 pm »
Ей сега ще направя новите допълнения! :lol:

Много добре става така с графика, мерси много. 
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 21:51:33 pm от Meggy »
 
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
НЕЧАКАЩИ:
Tanita 13 :bfp:
Eagle   :bfp:
vmj_83 :bfp:
Tancheto   2.03. :bfp:
Simoni   4.(5).03 :bfp:
happymery   5.(6).03 :bfp:
Jael        5.(6).03 :bfp:
Meggy       8.(9).03 :bfp:
Lisko       13.03 :bfp:
Kylie       13.03 :bfp:
Silvi4ka    13.03 :bfp:

ЛОВУВАЩИ:
Ladybebi :eggsperm:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska :eggsperm:
Krasiko :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_ :eggsperm:
Sof
:eggsperm:
dianka :eggsperm:
mimcheto_85 :eggsperm:
prettily :eggsperm:

Много станахте за 13.03. НЕчакащите - май тогава ще има  :grouphug2: the big party time

Хайде, мацки, лека вечер, че милото напира за компютъра! :wink:
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 22:42:30 pm от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Мерси, sof, за бързата корекция. Много ми е лесно така да се ориентирам.
 
Да страхотно се получава така ,благодаря Соф,ама се чудя дали ще можеш все така да правиш корекции,доста трудничко ще ти е сигурно.Виждам че ловуващите сме повече от нечакащите :Dама накрая ще видим коя групичка ще води с повече :bfp:Успех момичета,утре е баба марта и нека ни изненада с много положителни тестчета :crossfingers:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Ехааа...как само се множим:))))
дано накрая всички да се прехвърлим и в "дочакали":))))

Лека вечер и нощ на всички:)
*
Лека и от мен и утре много  :bfp:
 
Ей,Соф, много яко си го измислила  :balk_47:.Мен можеш да ме прехвърляш вече в групичката на чакащите +++.Каквото сме направили до снощи това е, теста ми за ову е отрицателен вече.Не чакам лелята на 13.03.
Преди малко гледах по БиТиВи-то за едно изоставено бебенце в някакъв влак.Толкова миличко беше, много хубаво бебче, толкова плаках...Как е възможна подобна жестокост!? :balk_160: Да го носиш 9 месеца, да го родиш, да чуеш първия му плач, първото му вдишване, да го поемеш в ръцете си, толкова беззащитно, крехко, жадуващо за топлина, ласка и обич, и накрая да го захвърлиш...Е, не мога, и не мога да го проумея  :balk_149:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Да страхотно се получава така ,благодаря Соф,ама се чудя дали ще можеш все така да правиш корекции,доста трудничко ще ти е сигурно.....:
Миличка, всеки може да прави корекциите, нали така! А и най-накрая се вижда кой, кога и какво чака! Иначе, докато прочетем всичко и решим да отговорим, изскача все нова информация и започваме да се объркваме!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
МОМИЧЕТА, МОЯ МЪЖ ИМА РОЖДЕН ДЕН!!!!
Малко късно се сетих, ама...Става на 7 години (нали е високосна година) :D
По случая да ви почеря...

Соф, много благодаря че съм в списъка и то на първо място.Суеверна съм и вярвам че ще съм първа и в другия :wink: Вече мисля да ме водите от НЕ чакащите :D
Страхотни сте :bighug: