0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

здравейте мацки!
eagle гледам графиката ти и си мисля нещо... :wink:,ама ще почакам до датата :D
 :crossfingers: на всички ви за :bfp:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    _Elfita_

  • ****
  • 673
  • Няма невъзможни неща!
Соф, страхотна си, зареждаш и нас с оптимизъм и добро настроение.Днес на мен ми е малко тъжно, защотото това ловуване нещо ми изопна нервите.Не можах да си изпълня "графика". :crossfingers: на всички, които чакат и на тези дето ловуват :balk_103:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Соф, аз също се присъединявам към групата на чакащите:)
а на 13 март ще разбера къде ще се преместя точно, и дали ще ми давате кърпички или честитки:)

Благодаря на всички и дано от списъка ни (от двата списъка)да няма нито един отпаднал:)
здравейте мацки!
eagle гледам графиката ти и си мисля нещо... :wink:,ама ще почакам до датата :D
 :crossfingers: на всички ви за :bfp:
И на мен eagle,ми харесва графиката ти ,нека е на късмет :crossfingers:
_Elfita_,споко миличка,то ако е писано и без графики ще се е получили.Хайде успех от мен :bighug:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Хапимери, дано с С ТЕБ ДА ТИЧАМЕ ДО АПТЕКАТА :ywoohoo:, но нека после да има с какво да се похвалим и д им повлечем на ловуващите мацки"хубав дивеч"САМО СИ ВИКАМ ДАНО ДАНО!Днес докато се прибирах си мислех дали някоя от вас не се вози в градския транспорт с мен?Познаваме се имаме едни желания, едни мисли, едни терзания, а на практика може дори и заедно да се блъскаме по улицата без да знаем че сме ние.Соф, сори за грешно изписаното твое име :youwoman:Днес следобяд пак имах леки придърпвания от към страната на операцията ми??и също така започвам да изпитвам болки кат пред МЦ,ооо само да не е леля!дано да е от другото!Нали знаете или- или.Ей, мацки никои не ми отговори ако пия по две бири- лошо ли е? И ако повръщам от лекарства може ли да навреди на бебеда се прихване към мен?
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
само да допълня, правих консултация с лекар тези лекарства са безвредни но не го питах за повръщането затова ви питам вас!Или като повръщам незначи че няма да се оплодя, аз си мисля да не направя спонтанен заради повръщането?!незнам...вие какво мислите????????????????????????? 8O :?
*
Здравейте момичета,
Не ми остава много време за писане от многото бач :( но ви чета редовно и стискам палци за всяка от вас за  :bfp:
Lisko с теб дано на 13-ти тичаме до аптеката за тестче  :wink:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
:)дано Kylie.От сърце го пожелавам на всички момичета и преди 13 и след 13:)
Този път ще стискам и няма да и дам да ме навести тази 4ервена бабичка:)е, само си мисля, че може да зависи от мен:))))))
дори, този път няма да отида и до аптеката ами направо при доктора в болницата:)

каквото има да научавам да го науча от него:)все си мисля, че ще издържа но като наближи ще ви кажа:)
*
Аз мисля чак на 15-ти да правя тест ....дано да е  :bfp:
*
Ето ме и мен, сладурани, чета ви редовно, но нямах много за писане тези дни. Може да ме включите в списъка на нечакащите около 5-6 :balk_50:
Еееех, почва се последната седмица, която на мен поне ми е най-изнервящата. Пак почнах да си търся симптоми, а уж бях решила, че този месец ще съм спокойна и няма да ми пука... че си и вярвах даже :balk_69:
Simoni, не мисля, че повръщането да е проблем, но бирите май не са за препоръчване, мила. :balk_77:
Хайде, дано след седмица-две само да сменим името на списъка от "Нечакащи" на " :bfp: :bfp: :bfp:", после и с ловуващите по същия начин и да се изнасяме всички групово от тази темичка, ко ша кажете?  :jump12:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
НЕЧАКАЩИ:
Tanita 13 :bfp:
Eagle   :bfp:
vmj_83 :bfp:
Tancheto   2.03. :bfp:
Simoni   4.(5).03 :bfp:
happymery   5.(6).03 :bfp:
Jael        5.(6).03 :bfp:
Lisko       13.03 :bfp:
Kylie       13.03 :bfp:

ЛОВУВАЩИ:
Ladybebi :eggsperm:
Rouzi-Anna :eggsperm:
Silvi4ka :eggsperm:
Lubaboiko :eggsperm:
Vesska :eggsperm:
Krasiko :eggsperm:
Clevergirl_75 :eggsperm:
_Elfita_ :eggsperm:
Sof
:eggsperm:
dianka :eggsperm:
« Последна редакция: Февруари 29, 2008, 19:38:51 pm от sof »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Соф, намерихме ти работа  :balk_21:
Don't worry, be hippy
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Да, бе, верно! Аз мога ли да питам тъпо!? Върти ми се из главата следния въпрос - ако няма овулация, настъпва ли нормален цикъл? Защото нали ако фоликула не се е пукнал, той образува нещо като киста, или направо киста... е, как тогава идва след това цикъла? Извинявам се за невежия въпрос, но просто тази муха ми я пусна една приятелка, на която обяснявах какво ще правя този месец и тя ме заби тотално като каза "Стига се излага, нали ако нямаш овулация, няма да имаш и мензис?!" До сега не се бях замисляла точно за това, но... още веднъж се извинявам, ако ви се стори тъп въпроса...

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Здравейте момичета!
Нямам много време да ви пиша, но пък за това всяка вечер ви чета с интерес ....  :)
sof можеш ли и мен да ме включеш към списъка на нечакащите  :oops: , ние този месец полувувахме та сега вече чакаме,
незнам при вас как е ама при мен чакането ми най-трудната работа....
надявам се всички да се похвалят с ++++ резултати като подарък за 8 март....
 :bighug:
 sof нищо не знам по въпроса които питаш само мога да кажа че на една приятелка и бяха казали че има киста а пък накрая се оказа че е бремена и се появи един сладур :

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
аз мога да кажа само, че чакането ми доставя радост-поне засега.Вярно ми е първи ден след трансфер, но аз ги чакам тези дни от началото на процедурата:)

Чувствам се в приповдигнато настроение и спокойна ...пак засега:)))

успех vmj
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
 8O 8O 8Oмомичета бързо един въпрос за незнаещи, но наистина ми трябва бърз отговор по възможност- БТ се мери с термуметър в дупето, нали така, не ми се смейте до сега пне съм се интересувала, приятелка ми каза но аз питам за по- сигурно и колко трябва да е температурата, която показва положителен резултат?
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Дано Денис да се включи тук, но това, което знам от нея е, че БТ се мери сутрин рано - до към 8.00 (може и да бъркам ту), веднага след събуждането, без да си ставала от леглото, анално е на-точен резултата! Успех! За стойности при пукане на фоликул - не знам, този месец ще засичам, но мисля, че при всеки е индивидуално!
Дано да е достатъчно бързо! :lol:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
относно големината и ставането на киста е точно така, тези които не успеят да се спукат се образуват в кисти и затова има кисталовидни яйчници, аз съм със такива, но когато ти дойде М, те се пукат от самосебе си.Точно това ми обяснява моита гинеколожка тоз месец- разбира се аз го казах на прост бълг., защото тя ми го завъртя....чакам за моя въпрос по- горе??
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
соф, а с този температурен тест не се определя дали си забременял или се бъркам, защото помня че четох във форума нещо такова ако ти е висока температурата анално то има наличие на бременост?
Много е дълго за обясняване, simoni. :)

Затова пък момичетата са изписали страшно много за меренето на темпертурата. ТУК можеш да прочетеш как и кога става измерването /в забодените теми най-отгоре/, както и да разгледаш графики на момичетата от календара.