0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Много благодаря Мпиа,имам стахотни ПМС а днес е 9 ден от цикъла... нито ову нито МЦ..Страшно се притесних нещо..
Добро утро и от мен! То вече не е утро, ама карай! Аз съм в шах от понеделник. Вчера трябваше да ми дойде лелката, обаче кървенето започна в понеделник. Както и да е, зарадвах се, че всичко върви по план. Но...кървенето спря още в понеделник и до днес нищичко. Гърдите ми ще се пръснат, яйчниците също ме наболяват от време на време, а аз яко съм яхнала метлата :witch: и съм много нервна и зла. Мъжът ми го отнася много.  :fighting: Ама търпи, какво да ме прави. Трябваше да пътувам за София за хормоналните изследвания, сега не знам кога да тръгвам. Ако ми дойде в някакви такива загубени дни и вземането на кръв се падне точно за неделя или понеделник, когато е национален празник....какво ще правя, не знам. Вече съм едно кълбо от нервииии....Във вторник имам записан час при д-р Андреева в клиниката на Щерев, като си мислех, че до тогава ще са ми готови и хормоналните изследвания и заедно с останалите всичко да си е готово и само вече да гледаме какво ще предприемаме. Уффффф, съжалявам, че стана толкова дълъг пост, ама вие сте душички всичките и затова на вас се оплаквам.  :bighug:

Ми защо не си направиш утре едно тестче за бременност, ако не е дошла лелката? Има и термин "цветна бременност" все пак  :crossfingers: за :bfp:
Biserche, теста за бременност го направих ей сега. Ходих до аптеката и си купих. Ама нъц, отрицателен. Ще си дойде лелката, ама ще позакъснее. Обаждах се до клиниката, казаха, че си работят без почивен ден, а в неделя и на националния празник лабораторията е отворена от 8 до 10 сутринта. Много ме зарадва тази информация. Сега само съм в предстартова позиция и чакам лелката, за да си хвана автобуса за София. Този път мъжо няма да може да дойде с мен и варианта за транспорт с колата отпада.  :?
*
Танитке,стискам ти много палци и на тебе да знаеш...
Бисерче,ти къде прави инсето,защото като нищо можем да се засечем тея месеци ..  :wink: Ние мислим в Надежда да пробваме ,ако не стане този месец или най късно  април..Само всичко да е наред че нещо ме страхуват хормоните ..
Много ви благодаря, сладурки, че сте ми такава опора.  :bighug: От скоро пиша тук, но ви чувствам много близки и знам, че като споделя моите на моменти откачени мисли, няма да ми се смеете, нито пък ще ми кажете да се успокоя и бебето ще стане (ейййй, това е много омразна реплика :x). Стискам палци всички да се махнем от тази тема скоро и да ходим в отчетната за бременни!  :crossfingers: :bfp:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
О, Танита, бъди сигурна, че всички мразим тази реплика!!! Въпреки всичко, нали знаеш онова за "надеждата"... сигурна съм, че и на нашата улица някога ще изгрее слънце, нали така!?

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ЕЙ АЙДЕ ПАК ЕДИН бЪрЗ ВЪПрОС- след като не ми е закъсняло и до деня ми за МЦ остават още 06. дни ако сега си направия тест, то той ще е отрицателен, нали, но това пък не значи че след като ми закъснее неможе да е положителен, нали?!То всъщност сега какъвто и тест да си направя то той ще бъде отрицателен, но не значи  че не е стало а просто че още не се засича нали така?И още едно пия едни лекарства които ме карат да повръщам, ако съм  :bfp:дали има лошо ако повръщам....?
Здравейте момичета!
Наловувахме се, дано сме успели :)
Кога най-рано мога да си направя тест, че не ми се чака докато ми закъснее, ако въобще ми закъснее ;-)
Днес имах болки ниско долу като при ПМС, сутрин леко ми се гади, но незнам дали не е от това че незакусвам, а не от друго ;-) Та кога най -рано мога да се тествам?
Успех на всички! :)
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
ей хапимеи ти си кат мен трябва да чакаш да ти закъснее 3-4 дни и тогава в аптеката с мръсна газззз за тест и тогава ще ти стискам палци да е :bfp:кога трябва да ти дойде?
simryoni,happyme,изчакайте си датата на м и ако не дойде (дай боже)тогава тестче,така не виждам защо да си давате паричките на вятъра ,и пак няма да сте спокойни за резултата ,защото по рано може да не покаже вярно .Така ,че споко и търпение.
simoni,не е вярно че кръвен се прави само след инвитро или по препоръка на доки.Всеки може да иде в лаборатория и да поиска ткъв тест за бременност.
Успех момичета и вече е време да завалят :bfp: :crossfingers:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Симони, Хепимери, мацки, ако искате, направете си тест за бременност и сега! Тук сме имали момичета, които са засичали  :bfp: и преди датата на М! Но нека да е поне 8-9 дни след доказана О! И доказана О не означава само да сте я засекли с тестове! Повярвайте, всички тук сме препишквали месеци наред тестовете, но продължаваме да чакаме събитието! О е доказана само с УЗ! Не искам да бъда груба, но не ви трябва разочарование по никое време! Потърпете още малко!  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: резултата и на двете да е това, на което се надявате!!!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    mishan

  • ***
  • 269
  • Който умее да чака е истински щастлив
simryoni,happyme спокойно не бързайте. Всичко ще се нареди - ще видите. Хайде стискаме палци.
Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне
.............кога трябва да ти дойде?

Трябва да ми дойде на 5 или 6 март. Знам, че е далеч, но...
Ову.ми е доказана с УЗ и мисля че съм я отбелязала правилно.
Ами ще почакам и ще видим :)
Успех на всички, и дано другата седмица си провлача крачето :)
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
.............кога трябва да ти дойде?

Трябва да ми дойде на 5 или 6 март. Знам, че е далеч, но...
...Успех на всички, и дано другата седмица си провлача крачето :)
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: yahoo_17

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Добро утро, момичета! Желая ви хубав, слънчев и усмихнат ден :balk_69: и много :bfp1: :bfp1: :bfp1:. Снощи имах две чертички на теста за ову, тоест ще настъпи ову в следващите 24-48 часа, и се чудя кога да бебеправим, тази вечер или утре вечер.Хем искам да съберем повечко качествен материал(ние сме с тежък мъжки фактор), хем ме е страх да не я изпуснем.Бях чела някъде, че в деня преди ову, БТ пада рязко, а моята днес не беше спаднала.Би трябвало днес да не съм в ову  :ask:.Вие какво мислите?
Silvi4ka, това го извадих за теб от един друг сайт: Основното правило е, че си овулирала, когато температурата ти е с 2 десети от градуса по-висока от която и да е температура от предишните 6 дни, и остава повишена в продължение на поне 3 последователни дни. Като правило, следовулационните температури са над 36,5.
Понякога може да видите спад на температурата в деня на овулацията. Той е предизвикан от отделянето на голямо количество естроген точно по време на овулацията. За нещастие това не става винаги. За да предскажете овулацията, е необходимо да следите цервикалната слуз.
Моето мнение е, че въпросната цс подпомага живота на сперматозоидите и аз лично бих пробвала 2-3 последователни дни, като започна от днес, но вие си знаете.Успех  :P
добро утро момичета  :)
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Добро утро, сладурани! Моята лелка започна да дава признаци, че ще идва нааааай-после. :rockon:

О, Танита, бъди сигурна, че всички мразим тази реплика!!! Въпреки всичко, нали знаеш онова за "надеждата"... сигурна съм, че и на нашата улица някога ще изгрее слънце, нали така!?


Соф, права си за надеждата, никога не трядва да умира.  :D Ама за "онази" реплика...простооооо откачам вече като я чуя. Онзи ден една моя много близка приятелка какви ми ги наговориии....ВСичко било в главата ми, къде съм била тръгнала по прегледи по София, много съм била преувеличавала и пресилвала нещата, "седни и се успокой, не мисли за това и ще видиш, че ще стане"  :x. Освен това ми изръси, че сега деца не ми трябвали, да сме си поживеели с мъжа ми на воля, че после нямало да имаме свободни минути за себе си, колко години сме имали пред нас (аз съм на 31, а не на 21 все пак, а мъжа ми е на 36) 8O.....Лелееееее, просто ми идеше да й плесна един и да й затворя голямата уста....
Добро утро, сладурани! Моята лелка започна да дава признаци, че ще идва нааааай-после. :rockon:

О, Танита, бъди сигурна, че всички мразим тази реплика!!! Въпреки всичко, нали знаеш онова за "надеждата"... сигурна съм, че и на нашата улица някога ще изгрее слънце, нали така!?


Соф, права си за надеждата, никога не трядва да умира.  :D Ама за "онази" реплика...простооооо откачам вече като я чуя. Онзи ден една моя много близка приятелка какви ми ги наговориии....ВСичко било в главата ми, къде съм била тръгнала по прегледи по София, много съм била преувеличавала и пресилвала нещата, "седни и се успокой, не мисли за това и ще видиш, че ще стане"  :x. Освен това ми изръси, че сега деца не ми трябвали, да сме си поживеели с мъжа ми на воля, че после нямало да имаме свободни минути за себе си, колко години сме имали пред нас (аз съм на 31, а не на 21 все пак, а мъжа ми е на 36) 8O.....Лелееееее, просто ми идеше да й плесна един и да й затворя голямата уста....
Танита,точно вчера и аз се ядосвах за същите неща.. :lol:,ама вече сме станали като едно всички момичета...имам усещането,че и мислите си четем..е,на мен не ми идваше да плесна някой :lol:,само ми се ревеше..,но днес вече ми размина..
не им обръщай внимание,ако не те разбират,просто се отдръпни от тези хора!аз така правя,някой като не ме разбира/дори да се опитва/ и думите му ме нараняват,вместо да ме успокоят,просто започвам да го избягвам..,за да не се тормозя излишно! :bighug:а това,на колко си години е без значение,ако искаш бебе и нестава месеци и години,дали си на 30 или на 25 е без значение..все боли еднакво..и на 21 да  беше,ако неставаше от две години примерно,пак щеше да тъжиш и нямаше да ти пука дали ще имаш свободно време или не..това са успокоения,които може да каже само някой който не е почуствал нашите тревоги..действай си по лекарите без да ти пука какво ти говорят,ако те дразнят просто ги избягвай.. :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Мацки, темата наистина е болезнена! Аз съм като Любопитка - просто игнорирам хората, които си мислят, че успокявайки ме, или казвайки ми, "хайде вече да забременяваш", ми сипват сол в раната! Дори има една индивидка, с която не разговарям, защото ми писна от нея и от тъпите й коментари! Спирам да контактувам с подобни!
Танита, при нас случая е подобен на вашия (аз съм на 30, приятелят ми е на 38 - и двамата нямаме деца от предишни връзки) и не мисля, че времето е пред нас!
Съветът ми е просто да не слушаш какво ти говорят - прави това, което мислиш, че е правилно!
В общи линии повторих това, което и Любопитка ти каза, но тя е права - всички мислим еднакво!  :bighug:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!