0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Добро утро мацки, нещо интересно от мен- днес или утре не го чакам да дойде, ако ми закъснее има ли някакъв шанс да е бебе или просто подсъзнателно съм си го забавила сама.А между другото имах преди малко един момент от три- четири минути в които така ми се сгади от никъде.Аз съм си в кабинета няма дразнители ето дори и в момента усещам гаднина!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
Аз питам тази глупост защото нали онзи ден си правих тестче което беше само с една лента!Възможно ли е да не ми е отчело нищо!????
добро утро момичета  :D!
Катееееееееееее! Къде си? Ти да не си легна? То който ходи много тъй бързо се уморява и си ляга рано!  :wink:
всъщност вчера си легнах доста късно,но рано излязох от форумите.. :wink:!
аз бях наработа на витоша,не на раходка,но пак се чуствах заредена с енергия от чистия въздух ли..незнам...въпреки че духаше ужасен виатър..
чудих се чудих,дали да ме впишете в списъка за руската черква,но реших макар и в последния момент -АКО НЕ Е КЪСНО,БИХТЕ ЛИ МЕ ВКЛЮЧИЛИ И МЕН  :D !името си ми го знаете повечето  :wink: - катя/така съм си по кръщелно/?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
не е късно Кате,но те моля бъди мислено с нас!Както се разбрахме в 12.45 да сте всички с мен!!!
не е късно Кате,но те моля бъди мислено с нас!Както се разбрахме в 12.45 да сте всички с мен!!!
РАЗБИРА СЕ :D,това е ясно..
благодаря simoni!
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Добро утро момичета ,пожелавам ви лека и ползотворна работна седмица...Симони ще съм с теб мислено в 12.45 и дано Господ чуе молитвата ни..

 :bighug: :bighug: :bighug: :bighug: :bighug:
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
 а по моя въпрос дали е възможно да не ми е отчело на теста тъй като е било рано, моята колежка казва че е напрълно вероятно даже тя мисли че е не реално да ме засече тест без да ми е закъснял цикъла, а вие?
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
И аз ще бъда на срещата точно в 12:45  :bighug:
Желая ви хубав ден и само положителни емоции  :flower:
*
а по моя въпрос дали е възможно да не ми е отчело на теста тъй като е било рано, моята колежка казва че е напрълно вероятно даже тя мисли че е не реално да ме засече тест без да ми е закъснял цикъла, а вие?
Да май раничко го направи!
Имай още малко търпение :)
*
Симони,твърде вероятно е теста да те е подлъгал,те затова хората са писали че засича след един ден закъснение... Дано дано дано ,да те е излъгал и вдругиден да се похвалиш...
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
а по моя въпрос дали е възможно да не ми е отчело на теста тъй като е било рано, моята колежка казва че е напрълно вероятно даже тя мисли че е не реално да ме засече тест без да ми е закъснял цикъла, а вие?
Изчакай един-два дни закъснение и повтори теста или направо си пусни един кръвен  :crossfingers:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
И по мое мнение теста го направи раничко, но ти така или иначе искаше да го направиш! Сега чинно си изчакай ден след датата, и тогава пак тест!
В 12:45 ще съм с теб!!!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Както се разбрахме в 12.45 да сте всички с мен!!!
Стискам палци и да ни зарадваш много скоро с хубава новинка :)
Свободата означава да чувстваш това, което сърцето ти желае, независимо от мнението на околните.Паулу Коелю
eagle,а ти къде си?днес или утре вече трябва да правиш тест май..хайде,че те мисля вече няколко дни..казвай какво става  :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
добре мацки даже мисля да изкакам много много време да се мине!Този направен тест май беше по- скоро за психичното ми равновесие отколкото за друго!
Здравейте милички, предполагам че е вече късно да се включа в молитвата, но въпреки всичко мислено ще бъда с вас. Силно подкрепям и прегръщам!!!
*

    simoni

  • ***
  • 352
  • искам още едно детенце!
не никои не е закъснял имате време до 12.15 съм тук налиния и след това ще се понеса на крилете на вашата мисъл и сила към  Домът на нашите мечти!
може би трябва да пуснем още веднъж готовия списък,за да е сигурно,че никой не е пропуснат..как мислите?
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
eagle,а ти къде си?днес или утре вече трябва да правиш тест май..хайде,че те мисля вече няколко дни..казвай какво става  :wink:
Мерси, че си помислила за мен Катенце. Трябва да те разочаровам, правих тест и е "-" :( Още няма М., можеш по графиката да видиш, но очаквам тази вечер или утре да ме изненада лелката. Нищо, така е било писано, обещах си да не го превръщам в драма, да приема нещата и да продъжла напред.
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Ще се обадя на док да питам дали да спирам утрогестана