0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Пресс приеми моите съболезнования.Зная колко боли от такава загуба. :balk_144:
Честито на новите бременки.Аз може и да не се появявам вече. Баща ми почина на 29-ти.
Пожелавам на всички бързо да се местят в другата тема preggo
съжалявам press..  :( дано наистина лошите преживявания отшумят назад във времето и по-скоро ..
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Прес,  :bighug:, съжалявам, мила  :(!
Don't worry, be hippy
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Прес, приеми и моите съболезнования. Преминала съм през това. Стегни се и продължавай напред, баща ти винаги ще бъде в сърцето ти.

Мацки, аз в 3.30 отивам да ми мерят фоликулчетата! Стискайте палци да има доминантен! Наистина ще послушам Лиско, и довечера пак :oops: ще работим за бебе... след гостито!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Моите съболезнования,press.
*
Прес, съжалявам мила, моите съболезнования :bighug:
Press приеми и моите съболезнования  :bighug: sof на теб стискам  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:палци силно
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
Благодаря момичета!
В момента все още всичко ми е черно. Може би няма да мисля за бебе известно време. Целувки и ви благодаря за всичко до тук- вие сте ми голяма подкрепа. С никой не съм споделяла за нашите проблеми с приателя ми и без вас щеше да ми е още по-трудно :grouphug:
press :bighug:Моите съболезнования мила.Сигурно ти е много трудно,но ние сме с теб .
Presi, моите съболезнования за татко ти :(. Едва ли някога ще мине мъката ти, просто полека-лека, с времето /уви/ ще се научиш да живееш с нея. Животът продължава и аз мисля, че една твоя евентуална бременност ще допринесе за по-бързото ти съвземане след загубата. В живота е така - един умира - друг се ражда. Пожелавам ти мъката да бъде изместена скоро от нов зараждащ се живот в теб!!! Ние сме тук и ще те подкрепяме, не ни напускай.  :balk_21:
press, приеми моите съболезнования  :bighug:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Мацки, тъкмо се прибирам от доки! Резултата е: в дясно 3 фоликула, от които 2 по-малки, не надеждни, един с размер 10 мм. В ляво един 17 мм. За сега е доволна, в сряда съм пак на преглед. Евентуално другия месец от 11 ден на цикъла ще започвам прогестерон.

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
За да се види колко сме много:)
Хайде завърналите се от разходка да се присъединяват:)

Роси
Петина
Павлина
Мимчето
Симона
Таня
Сиси
Елфита
Веселина
София
Неши
Люба
Радослава
Веска
Красимира
Десислава
Даниела
Магдалена
Бисера
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Браво на фоликул4етата ти Соф:)
Пожелавам ти успех:)))
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Лиско, благодаря ти, миличка! Сега остава само да нарастнат достатъчно и да се пукнат! Ако знам, че имам овулация със сигурност, ще съм спокойна поне от тази гледна точка! Знам, че всичко е Божа работа, но.... много, много силно искам и се надявам този месец да се получи!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме
Честит празник момичета!
И аз смятам утре да отида в Руската църква, обаче незнам точно къде се слагат тези листчета, никога не съм влизала вътре. Моля да ми кажете да не се излагам и там, с незнанието си. :oops: :oops: Мерси предварително.Желая Ви успехи!



И аз смятам утре да отида в Руската църква, обаче незнам точно къде се слагат тези листчета, никога не съм влизала вътре.


В криптата на храма ( на ляво от входа на самата църква) , се намира мраморен ковчег, в който са поставени мощите на владиката Серафим.
Съществува поверие, че ако му изповядаш желанието си и го помолиш, той ще ти помогне. Затова десетки хора продължават да посещават гроба му, да се молят и да оставят там бележки, на които са записали най-съкровените си желания. Мой познат ми беше казал, че бележката трябва да започне със следните думи: " Скъпи Владико, Свети Серафиме...."

п.п. Първо се палят свещи в църквата, след това се слиза в криптата, където също се пали свещ.
« Последна редакция: Март 03, 2008, 17:44:08 pm от Pepka »
*

    Anika85

  • ***
  • 195
  • Много се обичаме

И аз смятам утре да отида в Руската църква, обаче незнам точно къде се слагат тези листчета, никога не съм влизала вътре.


В криптата на храма ( на ляво от входа на самата църква) , се намира мраморен ковчег, в който са поставени мощите на владиката Серафим.
Съществува поверие, че ако му изповядаш желанието си и го помолиш, той ще ти помогне. Затова десетки хора продължават да посещават гроба му, да се молят и да оставят там бележки, на които са записали най-съкровените си желания. Мой познат ми беше казал, че бележката трябва да започне със следните думи: " Скъпи Владико, Свети Серафиме...."

п.п. Първо се палят свещи в църквата, след това се слиза в криптата, където също се пали свещ.

Много ти благодаря, така ще направя :wink: