0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Добро утро и от мен момичета. Честит Национален празник и поклон пред всички дали живота си за нашата свобода!

Ние с мъжо ловуваме и дано хванен яйцето. Още е много бледа чертичката на ОВУ теста , но тези дни дано се засили.
Включете и мен в списъчето за Руската църква. Казвам се Радослава.
Хубав ден и на всички нечакащи стиснати палци от мен!

Благодарим ви от сърце др. Владимиров!
Радост добавена си  :wink:

                  Роси
                  Петина
                  Павлина
                  Мимчето
                  Симона
                  Таня
                  Сиси
                  Елфита
                  Веселина
                  София
                  Неши
                  Люба
                  Радослава
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Честит Празник на всички!
Роси
Петина
Павлина
Мимчето
Симона
Таня
Сиси
Елфита
Веселина
София
Неши
Люба
Радослава
Веска
Обнових списъчето, добавяйки новите попълнения. Аз съм Веселина, но тъй като имам адашка, се писах Веска, та да се различаваме  :balk_600: Вярвам, че общата мисъл, обединена в обща молитва и положителна енергия, ще бъде чута! Благодаря Симони и ЧРД да баба ти, че без бабите сме загубени  :wink:. На мен племенника ми има РД днес - става на 10  :D.
Хубав ден, момичета, в този най-български празник!  :bighug:

П.П. Тя Мимчето ме изпреварила в добавянето на Радослава, ама поне себе си добавих  :P
« Последна редакция: Март 03, 2008, 11:13:18 am от vessska »
Don't worry, be hippy
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
:)А Симони се притесняваше, че списъчето ни било малко:)

Според мен листче няма да ти стигне Мила, затова си приготви тетрадка до утре наобяд:)

Хаиде на разходки:)))
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
И аз искам да съм в списъчето  :balk_173:  Красимира . Хубав ден на всички  :balk_104:
В списъчето си  :wink:
Честит Празник на всички!
Роси
Петина
Павлина
Мимчето
Симона
Таня
Сиси
Елфита
Веселина
София
Неши
Люба
Радослава
Веска
Красимира
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

Веска,Ч.Р.Д.на племенника ти .Нека е жив и здрав . :happy_birthday_1:
И аз й казвах на Симони ,че списъка ще стане огромен :D
*
Здравейте момичета!! Честит национален празник!! Днес стават точно 130 години от Освобождението!!!
2bg 2bg 2bg 2bg 2bg 2bg 2bg 2bgСтискам палци на всички, които чакат, ловуват... Колкото до руската църква(аз съм от Сф) - ходила съм, пускала съм листчета, но не за бебе, тогава бях малка  :oops:
Всъщност,  там има гроб на човек, който не е светец, но е бил божи служител (мисля в същата църква), погребан е там. листчетата се пускат в една дупчица в стената,близо до саркофага на този човек. когато процепа се запълни, ги събират, слагат ги в едни торби и после ги носят някъде.  има адски много хора, които ходят там - пишат или се молят до саркофага. Дано, дано молитвите бъдат чути!!
*
Честит празник, момичета!
Моля Vesska, ако може да ме включи и мен в списъка за Руската църква!
Казвам се Десислава.
Пожелавам на всички вас две чертички на теста за бремнност, в най- скоро време!!! :cheerleader:
и ти си включена Деси  :)
Роси
Петина
Павлина
Мимчето
Симона
Таня
Сиси
Елфита
Веселина
София
Неши
Люба
Радослава
Веска
Красимира
Десислава
url=http://www.sestrenka.ru/lines/][/url]

*
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Честит празник!

Аз се казвам Даниела и ако можете и мен да включите!
Благодаря предварително, Симони! Аз определено много вярвам, ще съм доволна дори да повторим "процедурата" и при моето пътуване до столицата което все още не е фиксирано, но така или иначе ще се усъществи скоро и смятам да се възползвам и аз от направеното списъче.
Симони, честит рожден ден на баба ти!

Силвичка, не ти пречи според мен да се присъединиш, въпреки че не си вярваща!
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Ако не е късно, може ли и мен да ме включите. Казвам се Магдалена.
Мерси много
 
Роси           
Петина
Павлина
Мимчето
Симона
Таня
Сиси
Елфита
Веселина
София
Неши
Люба
Радослава
Веска
Красимира
Десислава
Даниела

everything_possible,добавена си :lol:
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
ето, ето...Магдалена също:)

Роси
Петина
Павлина
Мимчето
Симона
Таня
Сиси
Елфита
Веселина
София
Неши
Люба
Радослава
Веска
Красимира
Десислава
Даниела
Магдалена
Честит Национален празник !!! Нека България и българите на пребъдем през вековете!!!  2bg
Горещо споделям идеята на Симони за Руската черква, аз съм много вярваща. Даже ще ви кажа, че наближава истинският Празник на МАМА - 25-ти март /БЛАГОВЕЩЕНИЕ/ Тогава Дева Мария е получила БЛАГАТА ВЕСТ, че ще се ражда Христос. Можем утре да насочим молитвите си към Дева Мария, която закриля всички майки и помага на жените да станат майки.
Включвам се и аз към списъчето ти Симони, казвам се Бисера.

И понеже отдавна не съм писала, се включвам и към списъчето на ловуващите  :eggsperm:, днес или утре.
Мели, ЧЕСТИТО и от мен, дано всичко бъде наред и да имаш леки и безпроблемни  :cloud9:
Симони, честито за Р.Д. на баба ти, да е жива и здрава и много да помага /предполагам ще има още поне едно правнуче/  :lol:, може тестчето ти да не е отчело правилно
Мисля, че Танчето и Игълчето са наред сега за  :bfp:
И да добавя, мога аз да отида със списъчето до Руската черква на 25-ти март
*

    Lisko

  • *
  • 5448
  • Липсваш ми Бари:)
Бисерче, идеята ти за 25 март е много хубава и аз лично ще съм благодарна отново да участвам в молитвата без значение от резултата ми на 13:)

Роси
Петина
Павлина
Мимчето
Симона
Таня
Сиси
Елфита
Веселина
София
Неши
Люба
Радослава
Веска
Красимира
Десислава
Даниела
Магдалена
Бисера
*
Честито на новите бременки.Аз може и да не се появявам вече. Баща ми почина на 29-ти.
Пожелавам на всички бързо да се местят в другата тема preggo
*
Моите съболезнования Прес,незнам какво да ти кажа,но се надявам по- бързо да преминат лошите моменти от живота ти..