0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

 :oops: момичета, както ви казах в една друга тема, че не съм от Русе ако знаета точния адрес на д-р Зарзаланов моля да ми го кажете и ако някой е ходил скоро колко струва прегледа? :oops:
 Благодаря!!!
*
Re: Някой може ли да ми каже адреса на д-р Зарзаланов
« Отговор #1 -: Февруари 03, 2008, 11:59:44 am »
На 19 февруари номер 17 (само за номера не съм съвсем сигурна), в началото на улицата е, има и други кабинети на лекари, но не знам колко е прегледа, ще ходя другата седмица.
 
Re: Някой може ли да ми каже адреса на д-р Зарзаланов
« Отговор #2 -: Февруари 03, 2008, 12:22:57 pm »
БЛАГОДАРЯ  :oops: ти Maggy
*
Re: Някой може ли да ми каже адреса на д-р Зарзаланов
« Отговор #3 -: Февруари 03, 2008, 22:05:08 pm »
За нищо, дано да ти се налага само по хубави поводи да ходиш при него  :D
:bighug:

П.П. Прочети и другата тема, ако не си:
http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=1040.0;all
 
Re: Някой може ли да ми каже адреса на д-р Зарзаланов
« Отговор #4 -: Февруари 04, 2008, 17:50:23 pm »
мерси пак !!! И на теб успех като ходиш да са положителни нещата  :lol: ами надявам се и при мен всичко да е наред.
*
Re: Някой може ли да ми каже адреса на д-р Зарзаланов
« Отговор #5 -: Февруари 04, 2008, 19:01:47 pm »
мерси пак !!! И на теб успех като ходиш да са положителни нещата  :lol: ами надявам се и при мен всичко да е наред.

Здрасти, днес ходих при Зарзаланов и сега мога да ти кажа точно адреса, зашщото е малко забутан.
На 19 февр. N 17, като тръгнеш отначало на улицата (най-пряко от към площад Дунав), отляво се пада след многото къщи има една кооперация малко на вътре, от ляво на нея, задния вход, на последния етаж.

Успех и  :bighug:
 
Re: Някой може ли да ми каже адреса на д-р Зарзаланов
« Отговор #6 -: Февруари 05, 2008, 13:42:31 pm »
  :oops: мерси, аз другата седмица ще ходя, при теб ако има хубави новини да кажеш. Незнам как са нещата при теб, но ако е за бебенце ти пожелавам от сърце
 ( моя приятелка неможеше да забременее една година и като ми каза аз и пожелах от сърце, че ще си има и след един мецец ми каза че е бременна и сеа смята, че аз съм и донесла късмет) Та и на теб пожелавам  :lol:


малко се отплеснах :oops:
*
Re: Някой може ли да ми каже адреса на д-р Зарзаланов
« Отговор #7 -: Февруари 06, 2008, 18:21:10 pm »
  :oops: мерси, аз другата седмица ще ходя, при теб ако има хубави новини да кажеш. Незнам как са нещата при теб, но ако е за бебенце ти пожелавам от сърце
 ( моя приятелка неможеше да забременее една година и като ми каза аз и пожелах от сърце, че ще си има и след един мецец ми каза че е бременна и сеа смята, че аз съм и донесла късмет) Та и на теб пожелавам  :lol:


малко се отплеснах :oops:

И аз другата седмица пак ще ходя, но ти пожелавай, ако има такъв ефект, не само на мен, а и на всички остали, които се борим за това. С радост приемам такива пожелания.
 :D