0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    anonimen

klinika
« -: Януари 10, 2006, 10:51:17 am »
Може ли някой да ми каже в Пловдив,към коя клиника трябва да се обърна,във връзка със стерилитет.Мислите ли че клиника Торакс е подходящо място.Благодаря ви предвартително!!!
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
klinika
« Отговор #1 -: Януари 10, 2006, 10:53:51 am »
Определено е подходящо място
*

    Anonymous

klinika
« Отговор #2 -: Януари 10, 2006, 13:53:06 pm »
Цитат на: lady_11
Определено е подходящо място

но и доста скъпо
klinika
« Отговор #3 -: Януари 10, 2006, 14:25:48 pm »
Госте,безплатен обяд няма,а след като се стига до клиника за стерлитет-важно е да се постигне целта,а не да отидеш при някой който не разбира-само защото ще дадеш по-малко пари.(защото обикновенно става точно обратното-при некомпетентните хора се дават много повече пари).Все пак всеки си прави избора-никой никого не кара насила да се ходи тук или там :P
*

    Lali

  • *
  • 6277
  • Вярвам в чудесата!
klinika
« Отговор #4 -: Януари 10, 2006, 14:27:45 pm »
Евтиното често излиза по-скъпо.
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
klinika
« Отговор #5 -: Януари 10, 2006, 18:35:02 pm »
Виж ся, госте:
1. Различни са критериите за скъпо /не е чак толкова скъпо, колкото в Щеревата клиника, примерно/.
2. Може да е скъпо, но е качествено. Лично аз съм си плащала доста по-скъпо без ефект от това.
3. За нас с мъжа ни беше още по скъпо да си дигнем задниците до Пловдив за спермогратата на скъпото, но направихме правилен избор.

Като ти е скъпо, недей да мрънкаш тук и няма да ти стане по-леко като събираш мнения за професионалзима на екипа от Торакс - Пловдив.
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
klinika
« Отговор #6 -: Януари 11, 2006, 11:27:36 am »
цените за гинекологични прегледи, спермограми, инсеминации в Торакс Пловдив са по-ниски от съответните цени в клиниките по стерилитет в София, с които е правилно да се сравняват!
това го казвам напълно отговорно, тъй като съм проверила!

а тези неща не се поемат от НЗОК и се плащат навсякъде.

който иска да му правят инсеминация за 15 лева на кушетка - си поема сам отговорността за последиците....
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

klinika
« Отговор #7 -: Януари 11, 2006, 13:35:12 pm »
Цитат на: jam
който иска да му правят инсеминация за 15 лева на кушетка

Това ми прозвуча по друг начин  :lol:  :lol:  :lol:
*

    Starlet

  • *****
  • 1937
  • Добротата ще спаси света!!!
klinika
« Отговор #8 -: Януари 11, 2006, 14:01:02 pm »
Цитат на: little_rabbit
Цитат на: jam
който иска да му правят инсеминация за 15 лева на кушетка

Това ми прозвуча по друг начин  :lol:  :lol:  :lol:


Зайче май ми светва, че ти си един от заговорниците за аватара на Мели  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:
БЪДЕТЕ ОПТИМИСТИ, А НЕ ПЕСИМИСТИ!!!
klinika
« Отговор #9 -: Януари 11, 2006, 14:51:59 pm »
Старлет, не съм аз  :oops:
А бих искала да съм  :D
*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
klinika
« Отговор #10 -: Януари 11, 2006, 15:17:04 pm »
"който иска да му правят инсеминация за 15 лева на кушетка - си поема сам отговорността за последиците...."

Джам я поясни кой на кой ще плаша 15-сете лева  - доктора на пациентката или обратно...  :)  :)  :)
*

    jam

  • Piu nessuno mi portera nel Sud.
  • *
  • 14924
klinika
« Отговор #11 -: Януари 11, 2006, 15:43:52 pm »
наскоро една мацка се похвали в съседен форум тук как евтино минала с инсето в Тина Киркова - само 15 кинта за обработката на спермата. тя на кушетка беше лежала. ама докторка правила работата, та не знам кой на кого и как...
иначе, оня доктор в Кюстендил, дето правел много хубави бебета на "ялови булки", им зимал по 200 кинта, чувам...  :lol:
"Форумите са място за свободна дискусия между потребителите на сайта при спазване на правилата. Сдружение "Зачатие" не носи отговорност за изразените мнения от потребителите. Тези мнения не изразяват официалното становище на сдружение "Зачатие", освен в случаите, когато са публикувани изрично от името на сдружението."

Клостилбегит не се пие без да имате направено изследване за проходимост на тръбите, на репродуктивните хормони и спермограма на мъжа!

*

    lady_11

  • *****
  • 3217
  • МЕТЛАТА - любимото ми превозно средство!
klinika
« Отговор #12 -: Януари 11, 2006, 19:55:08 pm »
Цитат : наскоро една мацка се похвали в съседен форум тук как евтино минала с инсето в Тина Киркова - само 15 кинта за обработката на спермата. тя на кушетка беше лежала. ама докторка правила работата, та не знам кой на кого и как...

Бата-мата, бих казала...
А откога в Тина Киркова правят - инсе /реторичен въпрос/.

Специално на Госта му препоръчвам др Кирчев - ем е по-скъп от Торакс - Пловдив, ем ще направи обработка на спермата като колежката си от  Тина Киркова, респ. качествено инсе няма да е налице. Госте, пиши ми на лична за адреса и телефона, но си носи последствията сам/а..
klinika
« Отговор #13 -: Януари 11, 2006, 20:11:45 pm »
Цитат на: lady_11

Бата-мата, бих казала...
А откога в Тина Киркова правят - инсе /реторичен въпрос/.

Лейди, там, където правят ин витро, е логично да правят и обработка за инсе както си трябва. Друг е въпроса, че при тая цена това не е обработка, а цетрофугиране. Само. И не е достатъчно за вътрематочна инсеминация. Т.е. въпросното маце, дето е било там, не е уцелило истинските лекари в Тина Киркова.
*

    anonimen

Re: klinika
« Отговор #14 -: Януари 11, 2006, 21:38:31 pm »
Цитат на: anonimen
Може ли някой да ми каже в Пловдив,към коя клиника трябва да се обърна,във връзка със стерилитет.Мислите ли че клиника Торакс е подходящо място.Благодаря ви предвартително!!!


БЛАГОДАРЯ ЗА МНЕНИЯТА ВИ,МИСЛЯ ЧЕ СТЕ МАЛКО ГРУБИ АЗ ПРОСТО ИМАХ НУЖДА ОТ СЪБЕТ,НЕ СЪМ ИСКАЛА ДА ОБИДЯ НИКОИ.ПОЖЕЛАВАМ УСПЕХ НА ВСИЧКИ
klinika
« Отговор #15 -: Януари 11, 2006, 21:51:18 pm »
явно не си ни разбрала много правилно щом смяташ че сме проявили грубост.всички постове бяха в смисъл на това че много често ползването на евтини медицински услуги излиза много по-скъпо от това да посетиш доказана клиника за стерлитет.попита за торакс-казахме ти че е идеален избор за пловдив.....и мисля че поста на ГОСТА за това че там било скъпо е излишен,защото както сме казали вече по-горе,има много по-скъпи клиники,а и все пак качеството си има цена нали :?:  :!:  :?:
УСПЕХ с избора :!:  :P
*

    Anonymous

klinika
« Отговор #16 -: Януари 11, 2006, 22:59:03 pm »
Кои са според вас истинските лекари,способни да направят инсеменация в Тина Киркова?
klinika
« Отговор #17 -: Януари 12, 2006, 06:46:47 am »
Тези, които правят ин витро, госте.
*
klinika
« Отговор #18 -: Януари 12, 2006, 20:36:40 pm »
аз съм от хората, дето се убедиха, за съжаление от личен опит, че трябва да се ходи задължително в клиника за репродуктивно здраве...На всички останали места,за съжаление, се допускат компромиси,ако неточностите могат да се нарекат така, в една или друга процедута.

Докато съм чакала пред различни кабинети, какво ли не съм чувала.
като инсеминация за 20 лв на "кушетка " :) и то в голяма болница

В сайта на Владимиров много ми хареса следното; който се подлага на съкратени маниполации сам носи отговорност за последствията .

Инсеминацията изобщо не е безобидна манипулация.
*

    more

  • *
  • 37
  • "Това, което не знаеш не може да ти навреди!"
klinika
« Отговор #19 -: Януари 14, 2006, 13:22:00 pm »
Цитат на: didon
аз съм от хората, дето се убедиха, за съжаление от личен опит, че трябва да се ходи задължително в клиника за репродуктивно здраве...На всички останали места,за съжаление, се допускат компромиси,ако неточностите могат да се нарекат така, в една или друга процедута.

Докато съм чакала пред различни кабинети, какво ли не съм чувала.
като инсеминация за 20 лв на "кушетка " :) и то в голяма болница

В сайта на Владимиров много ми хареса следното; който се подлага на съкратени маниполации сам носи отговорност за последствията .

Инсеминацията изобщо не е безобидна манипулация.


Кой е този сайт,не мога да го открия,а искам да погледна?
Никога не хвърляй кал!!!Уцелиш или не ръката ти остава МРЪСНА!!!