0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Ето тестовете на Алекс.Коментирайте сега. :P



aleks, изчакай и си направи утре сутринта пак тест. Има някаква въображаема тестова чертичка, ама си е добре ако изчакаш до утре сутринта.
Ами за мен е положителен, защото от такъв тест си имам едно пораснало 8г. момченце :) Но може утр сутринта да си направиш нов тест, тогава може да е по наситена втората черта.
Ами тихичко ЧЕСТИТО!
*
За мен това си е положителен тест. Тихичко честито и от мен!

Момичета, държа ви под око :wink:  Хайде с новия месец повече добри новини.
*
Благодаря ви момичета,
да утре задължително ще направя нов тест и то с първа урина-да видим.Дано чудото да е станало най-накрая, че опитваме от 2 години.
Стискайте палци:)
чист положителен тест и според мен!
много тихичко честито на печелившите,а останалите да не се ослушват,
в темата такива неща трябва да се виждат,не за лелки да се говори.
ако не се лъжа,това е първи + тест в темичката,айде момичета,дано ни е на късмет.
до края на месеца още 40-50 такива снимки пу пу.  :D
Аз съм чела по повод тестовете, че нивото на хормона се покачва различно при всяка жена, зависи каква е концентрацията в организма, така че напълно възможно е да си бременна и при бледа черта.Обаче за двете ясни черти сутринта не съм много съгласна, защото на тестовете пише, да не се взимат под внимание резултатите след 10 мин.
*
На мен също ми изглежда положителен, но прочети в инструкциите какво пише защото на моите ОВУ тестове например пише, че показанието им не трябва да се взима предвид ако са минали повече от 10 мин. Дано за бременните тестове не важи това  :crossfingers:
Преди мноооого време си правих един, тогава много ме беше страх да не е положителен и три дена си го гледах - все отрицателен беше  :wink:
до края на месеца още 40-50 такива снимки пу пу.  :D
Хайде, открива се конкурс за най-хубава втора чертичка, наградата - в памперси  :babyflips: :goodluck:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Еййййййй момичета, какво правите??? Един ден, ако не влезна в темичката, после още един ден трябва да ви чета  :lol:
Алекс късмет миличка
Късмет и на всички нечакащи.
Аз също все още си чакам. Имам си всички ПМС, но болките ми в корема са по-особени от обичайните, когато ще ми идва. Пък е и рано за тях (чакам 6.02.-7.02. да дойде). Малко е раничко за тези ПМС, поне лично за мен. Не смея да си го помисля, само тихичко се моля всяка вечер чудото да е станало.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Здравейте, момичета! Отдавна не съм писала, а вие цяла книга сте издали направо!!! Ние с мъжа бяхме малко на почивка   :balk_177:  - голям кеф, ама свърши!!! Но скоро се стягаме за ски, така че има светлинка в тунела! За съжаление други светлинки няма!!!
След като миналия цикъл беше доста странен - имах ранна Ову, цикъл от 24 дена и ПМС преди това 8 дена (крайно нетипично за мен), ТОЗИ ЦИКЪЛ НАПРАВО МЕ СРАЗИ - 18 дена! Е може ли такова нещо!!!!  :balk_160: Да видим новия с какво ще ме изненада!
По въпроса за спорта и бебеправенето - мисля че мога да ви бъда полезна с кратко инфо. Ако някой иска повече да ми пише на лични. Или може и една такава темичка да пусне някой.  :lol: Бейби на теб ще ти пиша на лични.
*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Спорта и бебеправенето искам да споделя, че когато преди няколко години забременях, бях в убийствен предсъстезателен подготвителен период Нищо не попречи на плода да се закрепи и развие!
И все пак правилният отговор според мен е, че ако не се прекалява спортът не вреди! Говорим за спорт за раздвижване, за леко мускулно натоварване!А 3 пъти седмично си е направо перфектно!!! Даже си е за препоръчване! Който не е работил до сега с тежести, не е нужно да го прави по време на бебеправене, но който е тренирал и преди може да продължава, но без прекаляване с килограмите. Единствено избягвайте коремни преси, подсилени с тежести! Правете обикновени, по-добре е с опора на стъпалата в пода. Само да допълня, че образованието и професията ми стоят зад това мнение! Дано да съм била полезна!
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Аз съм чела по повод тестовете, че нивото на хормона се покачва различно при всяка жена, зависи каква е концентрацията в организма, така че напълно възможно е да си бременна и при бледа черта.Обаче за двете ясни черти сутринта не съм много съгласна, защото на тестовете пише, да не се взимат под внимание резултатите след 10 мин.
Напълно съм съгласна с теб,в инструкциите  пише точно така.И при мен се е случвало няколко часа след тестването да се появи бледа втора черта,но това не означава положителен резултат . Дано при   aleks   чудото е станало  :crossfingers:
Спорта и бебеправенето искам да споделя, че когато преди няколко години забременях, бях в убийствен предсъстезателен подготвителен период Нищо не попречи на плода да се закрепи и развие!
И все пак правилният отговор според мен е, че ако не се прекалява спортът не вреди! Говорим за спорт за раздвижване, за леко мускулно натоварване!А 3 пъти седмично си е направо перфектно!!! Даже си е за препоръчване! Който не е работил до сега с тежести, не е нужно да го прави по време на бебеправене, но който е тренирал и преди може да продължава, но без прекаляване с килограмите. Единствено избягвайте коремни преси, подсилени с тежести! Правете обикновени, по-добре е с опора на стъпалата в пода. Само да допълня, че образованието и професията ми стоят зад това мнение! Дано да съм била полезна!
Olimpia, чудесно си го написала:)
Не че имам необходимото образование (само инженер съм:)), но винаги съм била на мнение, че умерения спорт само помага. Оптвам се 3 пъти седмично да ходя на фитнес, като най-натоварващото което правя е накрая бягането (степер без друсане:)) 30 минути. Разбира се ако забременея ще се постарая да не вдигам толкова пулса, че сега стига почти до 150. Дори за коремни преси има достатъчно уреди, макар и с допълнителни тежести, които не са толкова натоварващи за гърба например, както обикновените. Абе всеки може сам да си прецени, но мнението ми е Спорта е здраве!
*
Ехооо!!! И аз ви наблюдавам!!! Нищо, че не пиша :) Пия си Ципрофлоксацина; ръгам си свещичките и така..:) Та да се включа и аз по темата с теста на Алекс - ми моят първи тест изглежаше точно по този начин, след 48 часа го повторих и имаше ясна втора черта :) така че Честито и от мен, Алекс!! бъди спокойна, всичко ще е наред, ако до сега неси пила фолиева,заповай я веднага, на доктор можеш да отидеш към 10-ия ден от закъснението, тогава вече би трябвало да се вижда какво има в матката :) Успех и стискам палци!!!
Няма да изброявам имена, да не взема да пропусна някой, искамда ви пожелая успешен улов тази събота и неделя, искам другата седмица да видя тука поне 5  :bfp:, ясно ли ви е? айде, мили момичета, спокойна и ползотворна почивка от мен!!
*
И за мен теста е положителен.Аз хиляди теста направих и нито един не беше положителен освен последния след инвитрото който си направих за собствено удоволствие след двата кръвни теста за да мога и да си го запазя.
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Ле-ле! Т`ва едвам ви изчитам! Аз не пиша често последно време, ама редовно ви чета! Не съм експерт по тестовете, особено положителните  :lol: ама тука някъде бях чела, че на тест за бременност втората бледа черта си е чисто +++ резултат! Така че, Алекс, мила, честито!
Препишкай утре рано сутринта още един, за да е съвсем сигурно!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
Алекс,тихичко честито.Утре сутрин направи пак тестче.
eagle :crossfingers:хайде миличка да ни изненадаш скоро.
На всички ловуващи като мен :egg:успех.
Чакаме отчет от Роди и Сиска :ask:
Здравейте, аз днеска нямах време да пиша , и аз имам за отчитане, но чакам закъснение,лелката за сега я няма пък и не я искам, поне 9 месеца :)да не ме забравите  :wink: стискайте ми палци милички.  :bighug:


*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
clevergirl_75, много хубаво правиш! 3 пъти седмично да потренирва човек е перфектно!!!  :D Пратила съм ти на лични няколко изречения, виж дали ги получаваш!
Хайде стискам палци на всички нечакащи! А на бебеправещите тези дни - успееееех!!!!
Алекс чакаме утре 2 тест с истински положителен резултат!!!  :lol:
Хайде Мели специално и не теб стискам палци!!! Че си го написала точно докато пиша и аз!!!  :D
Здравейте, аз днеска нямах време да пиша , и аз имам за отчитане, но чакам закъснение,лелката за сега я няма пък и не я искам, поне 9 месеца :)да не ме забравите  :wink: стискайте ми палци милички.  :bighug:
Ееее...няма как да те забравим всички чакаме да се очетеш с ПОЛОЖИТЕЛЕН резултат скоро .