0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здраавейте!На мен ми закъснява вече втори ден...но не съм си в Русе за да взема тест!Останала съм на село за няколко дни-да поработя над дипломната си работа!Надявам се да е +++,но мъжа ми втори ден забравя да ми купи тест като се прибира от града!!!!!!!!Не знам какво ми идва да го направя!А искам да си знам резултата-намислила съм ако +++ да се направя че ми е дошло и....да му кажа чак на 14.02 :) Не би трябвало да има друга причина да не идва-пила съм антибебе преди няколко месеца,но и преди тях не ми е прескачало...по-дългичак ми е цикъла 30 и нещо но днес е 38-я ден...ако щеше да идва трябваше отдавна да е тук!А ми се струва че и гърдите ми са мааалко наедрели,корема ми нее подут както преди менструация-чакам само теста да потвърди това което мисля!Стискайте палци утре вечер да ви зарадвам....Успех на всички :goodluck: :bighug: Дано да е :bfp1: ,защото иначе има причина за притиснение! :wink:
:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ох,а дано !!утре кога ще ти донесе теста мъжът ти?вечерта ли ще знаеш ?ох,нямам търпение.. :oops:!вече почна да ме наляга едно гадно чуство..искам да има вече добри новини :bfp:,че да се разсее песимизмът малко :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Айде siska_rs  :bighug:
Ако е близо до Русе да прескоча до селото да ти донеса тест, че по-бързо да научим добрата новина :-)
Дано да ни зарадваш.
Момичета, не бях чела новата темичка, дано да е на късмет, че на старата към края нещо я бяхте оклюмали, че и аз покрай вас.
Нещо този месец не мога да хвана  :egg: , тестовете са ---, температурата не се качва, а и за капак мъжа болен (неговата температура за сметка на моята е висока). Въобще май кофти седмица се очертава. Но хайде нека на вас да е по-добра и поне на края на месеца да се отчета с  :bfp1: :bfp1: :bfp1:
Успех
 
Сиска,  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: Ха дано!!! Чакаме утре да се похвалиш с  :bfp:
Don't worry, be hippy
*
Момичета, помните ли историята с моя хороскоп,че да ви разправям нещо?
помним разбира се!!разправяй :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Ми одеве си отварям пак хороскопа тъпия и що да гледам? 8OМиналия път незнам що не съм го видяла. Ми той тоя ми го е смятал за рожденна година 1978 а аз съм 1975. 8O
Взима парите пък не внимава с цифрите,които са най-важни в тъпата му астрология. :?
Моми4ета 4естита нова теми4ка и от мен нека бъде изпълнена с мнооооооооооогооооо  :bfp: стискам палци на вси4ки ви  
*
Моми4ета 4естита нова теми4ка и от мен нека бъде изпълнена с мнооооооооооогооооо  :bfp: стискам палци на вси4ки ви  

Леле бе Вики ква емоционалност бъка да знаеш от поста ти. :lol:
Ми одеве си отварям пак хороскопа тъпия и що да гледам? 8OМиналия път незнам що не съм го видяла. Ми той тоя ми го е смятал за рожденна година 1978 а аз съм 1975. 8O
Взима парите пък не внимава с цифрите,които са най-важни в тъпата му астрология. :?
:lol: сега видя ли,вече трябва да си съвсем сигурна че не е верен!!защото не е правен за теб!!!аз ако съм на твое място обаче,ще му се обадя и ще го попитам,да видя какво ще каже по-въпроса :x,да ти напише друг!!как може такава немарливост 8O
успех мила pukanka,скоро ще си  preggo
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Писах му.като отговори ще ви пиша за новия хороскоп.Не вярвам да ме остави със стария.Пу да му се невиди. Изкара ми акъла тоя човек.
*
Pukanka: всички ти казваха да не му вярваш на този хороскоп. Видя ли, че наистина той излезе ГРЕШЕЕЕЕЕЕН, което е супер. Убедена съм, че новия ще е много по-хубав. Мисля, че всички ще са съгласни с това  :grouphug:
 
 :hello2: момичета!Аз само за малко да ви видя как сте, и започвам да стягам багажите, че тръгваме с мъжо утре на почивка, в Трявна за 5 дни  :balk_177:.Ще ми липсвате много, да знаете.Искам като се върна в неделя, да не смогвам да чета само хубави новини и тук да гъмжи само от :bfp1:. Ние ще  :00001754: там- пада се на 31.01. овуто.
siska, meli_81, rodi, залоствайте здраво вратата и никаква лелка да не пускате, а на всички които ще гонят с мен - успешен улов  :eggsperm:
:hello2: момичета!Аз само за малко да ви видя как сте, и започвам да стягам багажите, че тръгваме с мъжо утре на почивка, в Трявна за 5 дни  :balk_177:.Ще ми липсвате много, да знаете.Искам като се върна в неделя, да не смогвам да чета само хубави новини и тук да гъмжи само от :bfp1:. Ние ще  :00001754: там- пада се на 31.01. овуто.
siska, meli_81, rodi, залоствайте здраво вратата и никаква лелка да не пускате, а на всички които ще гонят с мен - успешен улов  :eggsperm:

:crossfingers: да е успешен ловът :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
silvi4ka: най-благородно ти завиждам за почивката и дано уловите  :00001754:
и в най-скоро и ти да ни зарадваш с  :bfp1:
 
*
 :) :hello2: Здравейте, момичета !
 Нали съм нова, наканих и аз да напиша два реда - за хубавата тема. Приятелят ми ще идва другата седмица (във вторинк) и да се залавяме за работа :eggsperm::bed:
Дано да да сме уловили момента  :balk_175: !

На всички ще стискам палци за много полжителни ....   :bfp: резултати и да ми се похвалите !
*
Хайде честито нова темичка! Само +++++++++++ резултати.silvi4ka  дано го уловите този път това яйце, siska, meli_81, rodi дано в най - скоро време ни зарадвате с :bfp: .
Аз не чакам гадната лелка на 03.02. Има ли други момичета за тогава.
*
Tani77 от  мен си тръгва вече. След някой и друг ден ще си тествам  О и дано и хвана цаката ! :smiley_abxb: Взех си тест и ще пробвам да видим, какво ще ми отчете. :smiley_abxb:
*
Момичета аз за сега нямам симптоми  че ще ми доиде, ама да видим утре. :D
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Еееее , крайно време е да завалят   :bfp: :bfp: :bfp: Чакам само хубави новини :balk_602:
siska_rs хайде мила, цял форум ти стиска палци. Дано е станало, та да разгониш песимизме дето ни налегна тоя месец :) А и краче да повлечеш :wink:
Rodi оффф, дано те подмине, че аман от чакане и нечакане тоя месец.
Момичета, вече не мога да намеря на всички постингите ама всички вие дето НЕ чакате, стискам ви палци.
Абе Pukanka ми аз що не съм разбрала, че си ми набор бре :) А тия шарлатани дето само те объркват, дай да им измислим наказание, като например да не им става до края на дните им, а :wink:
Момичета, аз да ви се похваля, нали си дадох малко време и казах, че след това ще посетя чичко/леля доктор...ами записах си час за края на Април...стискайте палци до тогава да стане, та де не се налага да се влачим по изследвания. Дотогава имаме право на два опита, от публиката жокер не искам, а с приятели...абе знам ли колко са компетентни:)
Айде, дано новата тема донесе късмет на всички ни:)