0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравеите момичета, От одавна ви чета но не съм писала.

Пожелажам на всички тук да видите  :bfp: 
 Имам едно въпросче към вас, една приятелка ми се оплака че от 2 месеца М и е по 3 дни и е много слабо течене( по точно като зацапване) ,оплаква ми се също че има болки в кръста и леко гадене но не с повръщане. Въпроса ми е възможно ли е да има цветна брменност
Нищо не и пречи и да си пусне един тест за бременност!
Здравейте и от мен! Този месец отново беше неуспешен за нас. Моята М дойде като по часовник с всички "екстри", сега едва стоя на стола в офиса, всичко ме боли. Новината при нас е, че другата седмица се грабваме от Ямбол и заминаваме за София на изследвания в клиниката на Щерев. Не можем просто така да си стоим, да правим опити, нищо да не става вече година и да продължаваме да си чакаме. Имаме записани часове за спермограма за съпруга ми и за преглед за мен. Естествено, продължаваме много упорито с бебеправенето и очакваме с нетърпение и нашия двучертичков резултат. Дано изследванията да са добри....или пък, ако не са, поне да има разрешение на проблемите.

Пожелавам на всички вас късмет в гоненето на яйчицата и много ++++++ резултати!  :hello:
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Хайде едно честито за темичката и от мен. Дано да има само хубави новини в нея и много ++++ резултати. Тази която първа се похвали ще има награда :wink:

Аз да се оплача, че компа ми е на ремонт и няма да мога да ви навестявам няколко дни :( много ще ми е мъчно за вас, а и после като вляза няма да мога да ви изчета няколко дни сигурно :wink: :wink:
Искам да видя много +++ резултати като вляза отново след 3-4 дни.
А на тези дето ще гонят яйчицата искам да кажа: Вярвайте, момичета и нашият ден ще дойде.
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Здравейте мацки:-)
Сутринта бях при д-р Персенска ( до ЦРЗ Надежда направих магистрала) хем да си взема документите за ин витро по ЗК, хем да говоря с нея относно вариантите с които ще продължавам напред. Има значи вариант да даря яйцеклетки на някоя жена и другото семейство поемат процедурата. Така ин витрото ми не минава през ЗК и ми е без пари. ( Е, сигурно нещо ще трябва да заплатя,но не е болка за умирачка). Та така.....сега мъжо ще пие 3 м лекарствата ел карнитин,Спимен и Витамин Ц та да видим ако се подобри материала пак опит инсе и ако не стане нищо....този вариант с инвитрото.
Здравейте мацки:-)
Сутринта бях при д-р Персенска ( до ЦРЗ Надежда направих магистрала) хем да си взема документите за ин витро по ЗК, хем да говоря с нея относно вариантите с които ще продължавам напред. Има значи вариант да даря яйцеклетки на някоя жена и другото семейство поемат процедурата. Така ин витрото ми не минава през ЗК и ми е без пари. ( Е, сигурно нещо ще трябва да заплатя,но не е болка за умирачка). Та така.....сега мъжо ще пие 3 м лекарствата ел карнитин,Спимен и Витамин Ц та да видим ако се подобри материала пак опит инсе и ако не стане нищо....този вариант с инвитрото.
браво за хубавите новини :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да се подобрят бързо данните на мъжлето ти :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Tanita13, стискам парци всичко да мине ОК в София и да ни донесеш добри новини от там  :) :) :) :)
 

Tanita13, дано всичко мине успешно  :crossfingers: :crossfingers:
Dragica, стискаме палци, :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Момичета май ще имам посещение аз от нащата НЕлюбима гостенка :(
Имам  всички предменструални симптоми, уууууф ама. Просто съм изпълнена с очакване аха, аха да ми дойде.
*
Здравейте момичета, няколко дни не съм писал и влизала, нещо ми беше криво, и като видях старата тема заключена ми стана кофти. Аз сам в очакване на лелката но се надявам все пак да ме подмине, 6те видим по-принцип утре трябва да ми диде М. единственото което ме боли са маи яйчниците незнам това добре ли е не е ли . Хаиде лек ден :D
Rodi , gandalf781 , не издавайте фронта!
айде вие сте ни надеждата. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: и за
никви лелки да не чувам!
мели, с тебе какво става,айде искрено се надявам да е  :bfp:
а пуканка къде се губи? гледам че не се е разписала в темата още?
кате , дано е станало чудото при теб тоя месец. да знаеш че те следя изкъсо , че хем ти е ред,хем ти се пада  mf_bounce8
andreaivano, близначке моя и ти не си писала скоро? айде още малко и ще гониме яйцата пак заедно с тебе и другите  :)
*
Ко си прайте бе мацки? Нещо известия не ми идват по темата на мейла, пък вий сте писали, писали, не мога да го изчета. Изтървала ли съм някоя добра новина? :D
Ко си прайте бе мацки? Нещо известия не ми идват по темата на мейла, пък вий сте писали, писали, не мога да го изчета. Изтървала ли съм някоя добра новина? :D
ако имаш предвид ++++ - не си изпуснала  :( ..тоя месец голяма излагация падна,при всички само лелки!!

"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Rodi,gandalf781 хайде милички,прогонете поне вие лелката :crossfingers:
lqlyo,а приятеката ти защо не направи тест?
Dragica,дано следващата спермограма е добра и присъпите към целта :crossfingers:
Танита,успех мила,и добри резултати.


*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Стига с тия лелки , този месец е твой  katia13  :D  Повече  :bed: тези дни и след две седмици да ни зарадваш с   :bfp: Сигурна съм , че това е твоя месец  :balk_104:
Стига с тия лелки , този месец е твой  katia13  :D  Повече  :bed: тези дни и след две седмици да ни зарадваш с   :bfp: Сигурна съм , че това е твоя месец  :balk_104:
:bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Здлавейте сладурани  :), аз все още съм в чакане :cloud: сън не ме хваща тия дни, уж този месец с хубава графика, висока БТ  дано ме подмине лелката, защо незнам но  не мисля че ще ме подмине :?


Хайде момичета не издавайте фронта, не взимайте пример от нас.
meli_81, Rodi, gandalf781 хайде не клепайте още повече пейзажа, ние се постарахме и за вас:)
Dragica, Tanita13  :crossfingers: за добри резултати:)
sisilia с теб ще гоним по едно и също време горе-долу май:)
Дано тази седмица донесе няколко +++ резултата, а другия месец два пъти по толкова:) Абе на всички да донесе:)
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Здравейте и от мен!!
Dragica стискам палци всичко да мине нормално.
Tanita13 yahoo_17 yahoo_17 за добри резултати.
Pukanka ами вие докъде стигнахте мила ( извинявай, ако някъде си споменала и аз не съм прочела :oops:)
rouzi_anna при теб как са нещата миличка?
gandalf стискай, не я пускай лелката - гадната такава.
Katia13 и аз мисля, че този месец е твой ред с +++ резултат.
Време е някой да се отчете
« Последна редакция: Януари 29, 2008, 18:16:39 pm от eagle »
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Здраавейте!На мен ми закъснява вече втори ден...но не съм си в Русе за да взема тест!Останала съм на село за няколко дни-да поработя над дипломната си работа!Надявам се да е +++,но мъжа ми втори ден забравя да ми купи тест като се прибира от града!!!!!!!!Не знам какво ми идва да го направя!А искам да си знам резултата-намислила съм ако +++ да се направя че ми е дошло и....да му кажа чак на 14.02 :) Не би трябвало да има друга причина да не идва-пила съм антибебе преди няколко месеца,но и преди тях не ми е прескачало...по-дългичак ми е цикъла 30 и нещо но днес е 38-я ден...ако щеше да идва трябваше отдавна да е тук!А ми се струва че и гърдите ми са мааалко наедрели,корема ми нее подут както преди менструация-чакам само теста да потвърди това което мисля!Стискайте палци утре вечер да ви зарадвам....Успех на всички :goodluck: :bighug: Дано да е :bfp1: ,защото иначе има причина за притиснение! :wink:
*
Е айде де siska_rs крайно време беше тая седмица някой да се отчете. Чакаме теста с нетърпение и стискаме палци разбира се. :bighug:
 siska_rs  :crossfingers: :crossfingers: за :bfp:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html