0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Здравейте момичета! И аз да се разпиша в новата темичка - пу на всички  :bfp: :crossfingers: :cloud9: Да видим каква ще я вършим
Дано някой вече се похвали да ни се вдигне тонуса.
*
Честита нова тема!
Дано се напълни с много положителни тестчета! :)
*
mpia, честито! Много се радвам на хубавите новини. Дано тази тема се напълни с много положителни тестчета.
/>
Здравейте, милички!  :bighug:
Не исках да урочасвам новата темичка с гадни новини и мислех да си мълча, но толкова ми е болно, че не мога да го държа в себе си. Сигурно се досещате, след тоя ми ти анонс, че и аз отпадам - гадната мръсница дойде и ме затръшна с всичка сила на леглото  :balk_137: - всичко ме боли и не мога да мръдна. А на туй отгоре и някакъв гаден вирус ме е нападнал, да допринася картинката да е пълна. Ама и това ще се преживее...
Хайде, аз отивам да си рева и тъгувам и ще ви проверявам какво се случва с вас.
Много се изложихме тоя месец, трябва да го завършим както си трябва - с още поне няколко  :bfp:
 


Съжалявам мила:(
Айде нова месец, нова тема...нов късмет:)
Лекувай се и събирай сили за следващия тур:)
vessska не се ядосвай, гадния вирус и мен ме ковнал и съм като зомбирана малко :fighting:, ще го преборим :shtangi:, а след него и другото ще стане :balk_21:
galichka ще си пусна тест след няколко дни, стига да не ме изненада МЦ преди това :D

Vessska, съжалявам, знам как се чувстваш.То и аз така се надявах този месец, но до преди малко.И на мен ми дойде :balk_145: .А аз съм такава глупачка и така се надявах.Имам чувството, че вече си измислям разни симптоми.Е, може пък с новата тема и аз да имам късмет.
*
Здравейте мили момичета! :D
Много се радвам на новата тема и се надявам много скоро и аз да се похваля.Днес и утре последно пия клостила и в сряда ще ходя на преглед да видим какви сме ги сътворили.Стискайте палци всичко да е наред,да има хубави фоликули и да направим инсето най-накрая. :)
*
Здравейте момичета,
Пожелавам на всички много  :bfp:  :bfp: :crossfingers:
Аз имам вече един неуспешен месец и много се притеснявам да не падна духом при неуспех и следващият :(
Джина :crossfingers:за хубави фоликулчета
Доми,Веска :bighug:знам как се чувствате,но борбата трябва да продължи.Нов месец-нов късмет.
На всички нечакащи успех
Честита нова темичка и от мен!!! Мисля всички ние скоро да си направим друга "нова" темичка, в която да споделяме бременелски "преживелици"  :D
Май не останаха много чакащи, но дано поне те ни зарадват с  :bfp:.
А останалите - напреееед да снасяме яйчица!!!
Веска, Доми, уви мен още ме държи мъката, хем онзи ден изпратих гадната "лелка". Знам колко е тежко, особено когато се надяваш... Трябва да се стягаме обаче.
На мен сега ми предстои инсе и не мога въобще да се "вдъхновя за гонене на яйца". Започнали са двечки да зреят, в четвъртък пак ще ги гледаме,ама ... Доки казва, че инсето ще е най-рано събота, може и в понеделник, зависи как се развиват. Все пак ще ги "подгоним" и по стария изпитан метод :bed: и после  :00001754: , пък ще видим ..
Джина, стискам ти палци!
 :crossfingers: и на всички!!!

P.S. Има ли новини за fatalwoman? Дано всичко да е наред  yahoo_17 :balk_21:
Dragica, дано всичко е ок. Стискам ви палци  :goodluck:   :crossfingers: :crossfingers:
*
Здравеите момичета, От одавна ви чета но не съм писала.

Пожелажам на всички тук да видите  :bfp: 
 Имам едно въпросче към вас, една приятелка ми се оплака че от 2 месеца М и е по 3 дни и е много слабо течене( по точно като зацапване) ,оплаква ми се също че има болки в кръста и леко гадене но не с повръщане. Въпроса ми е възможно ли е да има цветна брменност


Здравеите и от мен момичета ,нека новата ни тема да ни донесе много +++++++++++++
е аз ще ви оставя за малко ,че спираме за почивка че ще се избием от нерви но на вас пожелавам само хубави нещта ,надчвам се нещата с PUKANKA,DRAGICA I BISERCHE всичко да бъде наред .Аз ще ви чета редовно ,за да знам как върви всичко.Моми4ета preggo
*
Здравеите момичета, От одавна ви чета но не съм писала.

Пожелажам на всички тук да видите  :bfp: 
 Имам едно въпросче към вас, една приятелка ми се оплака че от 2 месеца М и е по 3 дни и е много слабо течене( по точно като зацапване) ,оплаква ми се също че има болки в кръста и леко гадене но не с повръщане. Въпроса ми е възможно ли е да има цветна брменност

Здравей, мила, не искам да те плаша, но и аз съм го преживяла и доки каза, че е хормонално разстроиство. То не е толкова страшно, колкото разочароващо, лекува се с хапчета. Но ти не се тревожи може при твоята приятелка да е  :bfp: , затова и кажи да отиде на лекар. А ние тук ще и стискаме палци.
Незабравяй да пишеш какво е станало.
 

здравейте и от мен!
 :cheerleader: :cheerleader: :cheerleader: за новата темичка
айде дано да е късметлийска!
*
Добро утро, пожелавам късмет на всички нечакащи, изпращащи и бебеправещи  :) :) :) :) :goodluck: и много  :bfp: тези дни
 

*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
Добро утро и от мен :) Аз ди ви се оплача,че след стимулация с Кломид,вече втори месец овуто ме пропуска  8O Явно съм изпуснала последният влак :balk_145: Май съм стара за такива работи,а толкова ми се иска.... :(
Добро утро и от мен :) Аз ди ви се оплача,че след стимулация с Кломид,вече втори месец овуто ме пропуска  8O Явно съм изпуснала последният влак :balk_145: Май съм стара за такива работи,а толкова ми се иска.... :(
:bighug: никакви такива!как така стара си 8O,я стига!!може просто да не реагираш добре на конкретното лекарство,говори с лекаря ти и го сменете с друго ако трябва.. :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
благодаря galichka за бързия отговор. Вече я посъветвах да отиде на Док. и в сряда ще имаме информаия


Здравейте и от мен, пожелавам на всички късмет и много усмивки днес :wink:
krasiko, не знам на колко си години, но искам да ти кажа че имам позната, която роди прекрасно момиченце на 40 години, без ни най - малко да се притеснява, защото просто тогава намери човека с който искаше да създаде семесйство. Така че въобще, ама въобще да не сме чули че си била стара 8O Трябва търпение, хубавите неща стават бавно и най - вече, точно тогава когато не ги очакваш. :balk_14: :balk_21: