0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Сиска,хайде мила.Нека на тестчето грейнат две ярки чертички.Стискаме силно палци.
Роди,и теб да подминава лелката :crossfingers:
Силвичка,приятна почивка и успешен улов :eggsperm:

Сиска ,пожелавам ти  :bfp: на теста , и да пишеш после да ни зарадваш.
Роди, дано те подмине ,че както казаха и другите крайно време е за ++++ резултати!!!!!
*
Siska, Meli_81, Rodi  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*
Здравейте момичета ,така и не разбрах защо ни е заключена темичката ,дано тази ни донесе повече успехи..  :wink: Аз от вдругиден ще гоня яйцата да видим дали ще снасяме този месец . За положителен в края на месеца не смея и да си помисля ,така съм се отчаяла .. 1.5 г.напразни опити... Пожелавам много ++++++++++++++ и на овулационните и на по- важните....  :bfp: ПРиятен ден на всички...
*
Добро утро и от мен :D Да ни е честита новата темичка(заглавието е срахотно) :D :D :D

Не съм влизала няколко дни и сте изписали страшно много, не мога да смогна да изчета всичко :balk_121:

 :welcome_1: на всички нови момичета и да ви забрави лелката :wink:

 :crossfingers: Стискам силно палци на всички спредстоящи процедури. Дано да мине всичко по вода :crossfingers: :crossfingers: Стискам и на тизи които гонят яйцето, дано да сте го хванали в капана.  :crossfingers: :crossfingers: И разбирасе стискам палци на всички които не чакат лелката :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:


Аз се поизложих този месец. Тези дни и ние гоним яйцето, но нали съм голяма бяла птица, не взех тест за О. И сега ще си правим кекса, пък ако стане. На БТ не мога да разчитам този месец. непрекъснато играе mf_bounce8

Щях да забравя. Олимпия благодаря ти за отговора, ако успея да открадна малко време ще се поровя в нета за диета :D

*
siska чакаме те с нетърпение да се включиш с резултат и то ++++, да тогава стискаме палци до посиняване.
Късмет на всички гонещи яйцето и следващия месец да се компенсираме за това затишие през януари. Аз май ще отпадна този месец, защото БТ започва да пада.
*
След някой и друг ден ще си тествам  О и дано и хвана цаката ! :smiley_abxb: Взех си тест и ще пробвам да видим, какво ще ми отчете. :smiley_abxb:
Късмет Мая и дано бързо да се сдобиеш с ++++ резултат и на теста за О, и на теста за бременност! Стискам палци!!!!
добро утро момичета :D!чакам ++++++++  ..кой ще се похвали? :D
Здравейте момичета ,така и не разбрах защо ни е заключена темичката ,дано тази ни донесе повече успехи..  :wink: Аз от вдругиден ще гоня яйцата да видим дали ще снасяме този месец . За положителен в края на месеца не смея и да си помисля ,така съм се отчаяла .. 1.5 г.напразни опити... Пожелавам много ++++++++++++++ и на овулационните и на по- важните....  :bfp: ПРиятен ден на всички...
когато темата стане много дълга,я заключват и си отваряме нова :wink:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: на всички в очакванеееее  :D..е и на тия дето ловуват разбира се :wink:!! :bighug:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Благодаря за вниманието момичета! :bighug:Аз си чакам теста да ми го донесат довечера!Ще ви пиша независимо какъв е резултата!Между другото в петък ми процапа ам мнооого мъничко-не ръждиво а розово....мислех че ще дойде лелката ....ама ето че още я няма!Ей сега гледах по календара че 8-10 дни преди това процапване сме кексили така че....може и наистина да е така желания улов!Ами колко дни след оплождане теста ще ми отчете?Минали са 14дни,дали ще засече? :oops:
Успех на всички и дано има повече  :bfp1: тази седмица!
Здравейте момичета и от мен,
не мога да изчета всичко дето сте написали за толкова кратко време :D :balk_172:
 siska_rs  стискаме палци,  дано дано да е станало хубавото нещо :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
lubaboiko няма да се отчайваш, ще се случи и при теб убедена съм :wink:
Пожелавам късмет и добри новини днес на всички чакащи, нечакащи и на всички ловци на :00001754:
:bighug:
Добро утро и от мен.Аз само искам да ви благодаря, че ви има, и че винаги ми давате бърз и точен отговор на въпросите(пък понякога и тъпи).Не знам какво щях да правя без всички вас, на кого щях да се оплаквам, когато нещо не ми е наред?Е това е.На всички нечакащи  :crossfingers: :crossfingers:а на останалите - успех следващия месец :D
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Някой знае ли колко дни след улова теста ще отчете!14 дни стигат ли?офффффффффф май почнах много да се задълбочавам...трябва да отчете....Айде отивам да пиша,че дипломната работа мене чака!
Мила siska_rs мисля, 14 дни са достатъчни за тест, нека ме поправи някой, ако греша. Аз нали се пробвах на 5тия ден с тест, защото пощрълях от любопитство и тук момичетата ми казаха, че поне 14 дни трябва да са минали. Хайде стискам палци и да ни зарадваш скоро :youwoman:
Идкам да ви питам нещо междувременно, имам от няколко дни едно такова слузесто течение и се чувствам някакси по - влажна, все едно съм в ову, доста съм учудена:ask: Ако съм имала ову на 28 ден ще се гръмна, защото не сме правили нищо по въпроса. Егати шантавата история :balk_160: а пък ме боли корема ще ме скъса, точно като да ми дойде :ask:
 Здравейте, момичета! Аз се завърнах.Всичко мина добре.Хистологията ще излезе в сряда.Надявам се новата темичка да е много , много по- успешна от предишната!Опитвам се да мисля положително и да продължим напред ! Желая ви много :bfp: ! След 3 месеца отново се впускам в борбата!
*
Еее, fatalwoman, добре дошла!! пожелавам ти бързо възстановяване,и  напролет  :bfp:, но този път всичко да е наред!!
 fatalwoman радвам се че си добре мила, :balk_21: бързо се възтановявай и следваштия път вси4ко да е успешно  :bighug:
siska_rs 4акаме резултат :crossfingers: :crossfingers:

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Благодаря за вниманието момичета! :bighug:Аз си чакам теста да ми го донесат довечера!Ще ви пиша независимо какъв е резултата!Между другото в петък ми процапа ам мнооого мъничко-не ръждиво а розово....мислех че ще дойде лелката ....ама ето че още я няма!Ей сега гледах по календара че 8-10 дни преди това процапване сме кексили така че....може и наистина да е така желания улов!Ами колко дни след оплождане теста ще ми отчете?Минали са 14дни,дали ще засече? :oops:
Успех на всички и дано има повече  :bfp1: тази седмица!

Искренно ти пожелавам резултата който желаеш ,според мен имаш всички шансове за бебче,а на 14 ден е напълно нормално да покаже верен и точен резултат. Мнооого щастие ти пожелавам  :bori_007: :bori_004: :bori_005: :blowingdust2:
*
Здравейте, момичета! Аз се завърнах.Всичко мина добре.Хистологията ще излезе в сряда.Надявам се новата темичка да е много , много по- успешна от предишната!Опитвам се да мисля положително и да продължим напред ! Желая ви много :bfp: ! След 3 месеца отново се впускам в борбата!
Миличка,радвам се много,че всичко е минало добре.А така-смело напред с високо вдигната глава! :D :bighug: :balk_21:
*
fatalwoman, добре дошла отново и ти пожелавам леко възстановяване и нов успешен опит ,а защо не и два ?! :wink:

Кате благодаря за инфото,аз за първи път се регистрирам в какъвто и да е форум и нямам идея за тези неща  :oops:
 Аз съм малко тъжна защото моето мъжле днес има рожден ден и си беше пожелал  :bfp: за подарък ,а аз не можах да му го подаря , а той днес е много тъжен и се чувствам виновна за това...

 Аз съм малко тъжна защото моето мъжле днес има рожден ден и си беше пожелал  :bfp: за подарък ,а аз не можах да му го подаря , а той днес е много тъжен и се чувствам виновна за това...

Мисля, че не е прав да постъпва така. Ще стане когато му дойде времето. Бебето не е подарък, който може да дойде с колетна пратка за Рожденния ти ден!
Горе главата и си направете романтична вечер или як купон с приятели.
Четит ти рожденник!