0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

лелееее  :lol: !два дни не съм влизала,че ме болеше много главата,а вие толкова сте изписали,че докато изчета всичко ще ме заболи пак :wink:
алекс дано всичко е наред :crossfingers:
на всички,които тия дни ще гонят О. -дано хванете яйцата  :wink:
за тези,на които им е дошло-много съжалявам,явно лелката не е била изпратена много навътре в гората  :( ..другия месец момичета!! :D
а,за всички,които са в очакване тези дни да не им идва- :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да има само  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:  :D
аз днес пусках прогестерон,следобяд ще знам какъв е резултата :? и тези дни се вписвам в НЕчакащите  :D
хубава седмица момичета
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Взех си направление и утре сутрин съм при доки!Дано новините ми са добри...дори и да не е бебче/и резултата ми от неделя е ---, :?а закъснява мноого от последана лелка на 23.12/!Преди 6 год имам гинекологична операция,та се моля да нямам проблем сега...Ще ви пиша вечерта какви са ми резултатите! :wink:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Кате, миличка, има ли нещо, което се опитваш да скриеш :wink: Ще чум ли от теб за дългоочакваните  :bfp: :crossfingers:
Аз чакам лелката към 6-7.01., ама хич не я ща. Имам си всички ПМС, ама малко по-усилени и по-отпаднала се чувствам. Сигурно няма да ме подмине и този месец :(
Siska_rs стискам палци всичко да е наред
eagle,мила засега е рано дори да мечтая(едва 7 ден след О. съм)..мога само да се моля да неидва лелката :D!запиасах се в нечакащите,защото последните месеци съм с къса ЛФ(10-12 дни) и ми идва по-рано отколкото трябва..т.е. до 3-4 дни ще ми зацапа(освен ако този път сме успели)!за теб помня,че си на 6-7 (не съм забравила :wink:)в очакване на  :bfp: и ти стискам силно палци :crossfingers:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Здравейте,
тази сутрин цъфнах с цялата си прелест:(, но какво да се прави надеждата остава за следващия месец.Дано тези които сега не чакате да стане така:)
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Кате,така здраво съм ти стискала палци цяла седмица и ще продължа да го правя,че ако сте се потрудили хич не чакай лелчето/ май си е взела отпуска за около 9 месеца/. Така,че хапвай, пиивай и мисли за хубави неща.  :wink:
Eagle,а ми ти що си се уклюмала така, я горе главата! Току виж и твоята се е загубила нейде.  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Siska_rs, и за теб мила   :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: ,
че сме я закъсали от към бройката. Трябват ни повече +++.  Че иначе не съответстваме на заглавието. То аз като не мога, поне вие я подкарайте.

Ако изпускам някого от чакащите  :bfp: моля да ме извини /то това е гарантирано де/ а ма на всички  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
А бе то аз не мога ама все си чакам, па дано и мойта се загуби! :wink:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*

    anet

  • *
  • 16
  • най-хубавото е невидимо за очите....
Здравейте мили момичета!Чета ви отдавна и този сайт ми е адски полезен,но за първи път се пристрашавам да пиша и намирам мястото си в този момент тук...
Как се справяте с чакането момичета?Ние за първи месец пробваме и аз съм супер иверена в себе си,ама вече взех да давам заден...В смисъл такъв,че съм си направила всички изследвания и не би трябвало да има проблем,меря си БТ и според нея на 27 трябва да е била овулацията,а ние правихме секс на 26,27 и 28 и аз след това започнах да се ослушвам...Да ви кажа трябва да ми дойде на 10-ти по мои изчисления,а работата е там,че аз нямам ПМС никога(почти),но от няколко дни ме наболяват яйчниците,вечер заспивам по-рано,а сутрин се ококорвам още към 6...Днес ми се появи голям апетит,а аз по принцип съм малко злояда.Но мисля,че е рано за тест,а и не искам да се разочаровам..
Но проблемът ми е следния:предстои ми пътуване точно другата седмица и искам да установя дали съм бременна преди това,за да мога да отида на лекар и той да ми даде съвети поне какво да правя,ако докато съм на път примерно ми прокърви и такива работи :?
Та съм решила да поизчакам колкото и да ми е трудно да мине 10-ти и ан 11-ти вече да направя тест,за да мога ако дай боже е положителен да имам 2 дни да се консултирам с лекар...
Ако имате някакви съвети към мен ще съм ви благодарна!Извинете ме за дългия пост,ама съм новичка и да си изкажа мъката :oops:
Успех на всички!!!
anet  :welcome_1:
Пожелавам ти още този месец да се преместиш в другата тема за preggo
Ако си бременна е хубаво да си по4иваш.Късмет

everything_possible мерси миличка :bighug:!днес си взех изследването на прогестерона,по зле е от миналия месец :(..ама здраве да е ,утре съм на лекар ще видя какво ще каже той..дали ще ми изпише някакъв прогестеронов препарат..
а ти давай в същия дух..,то никога не се знае :wink:,нали все казват(бременните),когато най-малко очакваш тогава ще стане!!!тъй че това си е чудо :D!
anet  :welcome_1: ,дано е  :bfp: теста и се прехвърлиш в другите теми :wink:!можеш да пуснеш кръвен тест,че е по-сигурно!! :goodluck:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*

    anet

  • *
  • 16
  • най-хубавото е невидимо за очите....
  beni13 , katia13   От сърце ви благодаря за топлото посрещане!Много сте милички!И аз се надявам на същото,но още една седмичка как ще остискам незнам...Възхищавам се на всички тук за търпението и осилията ви и дано всички скоро да изчезнем от тази темичка.... :wink:
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
Анет,   :welcome_1: и скоро  :bfp:  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
 

Катенце,аз ще си продължавам с  :crossfingers: пък ако не този то другия месец вечиии требе дъ доди
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
Здравейте момичета!Аз се завърнах от Трявна  :).Общо взето почивката ни мина в  :00001754:   :bed: :D, ще видим каква сме я свършили. Само че ме смущава факта, че БТ ми е все още под 37 градуса  :dontknow:.Може ли все още да не е настъпила овуто, макар че тестовете ми бяха положителни?Много странно, за първи път ми се случва. Стискам палци на всички, които не чакат М. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
исках да кажа да дойде +++ р-т, а не лелчето/ ни мужах дъ гу пупрайа-сори/ :oops:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
исках да кажа да дойде +++ р-т, а не лелчето/ ни мужах дъ гу пупрайа-сори/ :oops:
схванах и преди това :lol:!аз и не бих си помислила,че си имала впредвид лелката :wink: ,тук искаме всички да идват само  :bfp: :bfp: :bfp:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
Алекс, съжалявам, много палци ти стискахме, но нищо, другия път по-силно ..., но и вие пак трябва да поработите, няма да тъжиш, ще мине ...
 :bighug: и  :balk_21:

Кате, Игълче, хайде, време е вече за ++++ , направо се пренадеях вече в тази темичка ...
Силвичка, на спокойствие сте ловили яйчицата, а ..., ех вие отпускарите, живот си живеете  :lol:
Моето яйчице също е пораснало и в сряда ще правим инсе, стискайте палци, после ще се присъединя към НЕчакащите
  :welcome_1: Анет, дано се зарадваш скоро на  :bfp:    и  :goodluck:
  everything_possible, не я чакай лелката, нали помниш къде съм я пратила  :lol:
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
biserche стискам палци за сряда, ще чакаме да пишеш как си след това.
Кате съжалявам за прогестерона, но не се отчайвай, виж какво ще ти каже док и дано не попречи този месец да имаш +++ резултат.
Анет добре дошла и хайде да те изпращаме бързо в друга тема :lol:.
Аз си получих изследването от IgA и съм доволна, че е в норма. Бях се притеснила тия дни, докато излезе резултата. Сега вече мога, ако не сме успели този месец, да се готвя за инсето.
Лека нощ!!! И внимавайте какви ще я вършите вечерта - умната и право в целта :wink: :lol:
Здравейте момичета!Аз се завърнах от Трявна  :).Общо взето почивката ни мина в  :00001754:   :bed: :D, ще видим каква сме я свършили. Само че ме смущава факта, че БТ ми е все още под 37 градуса  :dontknow:.Може ли все още да не е настъпила овуто, макар че тестовете ми бяха положителни?Много странно, за първи път ми се случва. Стискам палци на всички, които не чакат М. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:.
БТ се вдига до 5 дни след О. А при теб няма ни една измерена температура в графиката, няма как да ти каже някой дали е минала О или не. Ама като гледам кога ти е положителния тест и температури да имаше, пак щеше да е трудно, малко са дните:)
А може и да не се вдигне над 37, при мен не се вдига...меря орално:)
Абе, дано да е станало, стига с тези температури....ние ще полудеем накрая от мерене, тестване, секс по график .....
Стискам ти палци:)
Привет на всички.
И аз съм в очакване на положителния тест. Налице е закъснение от 3 дни вече, ПМС от 5-6 дена. Направих си два теста, защото бях нетърпелива още много рано и бяха отрицателни.
Успешна седмица и много чертички за всички!
Привет на всички.
И аз съм в очакване на положителния тест. Налице е закъснение от 3 дни вече, ПМС от 5-6 дена. Направих си два теста, защото бях нетърпелива още много рано и бяха отрицателни.
Успешна седмица и много чертички за всички!


Здравей:)
Нямаш закъснение. Като гледам кога ти е положителен теста за О, днес ти е 9 ден след О. Надявам се да нямаш къса ЛФ. Ако всичко е наред, имаш поне още 4-5 дни. След това ако не ти дойде можеш да говориш за закъснение.
Съжалявам, но си избързала доста с тестовете. Потърпи още 4-5 дни и тогава ако я няма лелката прави тест.
Стискам палци:)