0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*

    power

  • *
  • 1116
  • трябва да сме силни !
здравейте момичета,вече закъснението ми е доста голямо ,ама тестовете все отрицателни,тази седмица ходих на док и тои каза,че ни6то не вижда и ако не ми е дошло след 2 седмици пак да отида,така се надявам чудодто да е стнало- стискайте ми палци
 успех на всички в гонитбата  :egg:

 :bighug:
07.10.2009
*
Здравейте момичета отново,
днес следобяд пак имах леко(няколко капки) както и сега тъмно кафяво течение.Нямам силни болки в корема.Според вас от какво може да е това тъмно кафяво зацапване.Ако е извънматочна бременост не трябва ли да има и силна болка и кръв?Четох че тя е съпроводена с кръвенисто течение и то обилно.Доста съм притеснена да не е извънматочна бременост.Според вас да почна ли да пия дуфастон?
Благодаря ви!
*
Консултирай се с лекар и не започвай да пиеш нищо , което не ти е назначено от лекар.
*
не е задължително при извън маточна да имаш и силно болки още в първите седмици. Аз нямах никакжи болки до 3 седмица и тогава се появиха и то много силни,а моето кръвотечение беше постоянно като зацапжане. Но тжоето зацапване може и да е от това че щети доиде М, при мен тък някои път ми зацапва и след един ден ми идва.

Ше стискам палци да е и положителе резултат за бебче


Мели, Роди, не губете кураж, този месец ни е "на късмет".
Рози, beni13,baby_s, хайде най-после да хванем тези нашите яйчица и да ги снесем след 9 месеца  :lol:,
А вие, останалите - включвайте се по-скоро в лова на яйчица :lol:!!
Алекс, спокойно, може и цветна бременност да караш, мойта приятелка беше така - до 4-ти месец не знаеше, че е бременна и що алкохол беше изпила по нова година, пък си има прекрасно момиченце. Ще мислиш позитивно, никакви "извънматочни" идеи и всичко ще е наред!  :crossfingers:
Магита, Сиска чакаме да се похвалите вече с  :bfp: , време е ...
Мая, трябва упорит труд  :lol: :goodluck:
Даниски, усещам песимизъм, а не трябва, оправяйте отношенията и  :dance2:
Дружно всички ние трябва да се погрижим за "увеличаването на раждаемостта"  :balk_46: :balk_602: , пък и някакси ми се ще да оправдаем заглавието на темичката ни !!!
*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Здравейте, момичета.
След едноседмично отсъствие не мога да смогна да ви изчета...
Аз имах големи надежди този месец, надявах се, че сме си свършили добре работата, а и все си мислех, че покрай рожденият ми ден Съдбата ще се смили над мен...но уви. На 12 ден след ову не издържах и си пуснах кръвен тест, чийто резултат ме заля като студен душ -отрицателен разбира се....
И сега стоя и си чакам гадната лелка да дойде утре или в други ден най-късно. Поне няма вече напразни надежди. Голата истина те блъсва право в лицето...или в случая в сърцето...
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Хей, Нат, не се предавай, не си такъв човек! :bighug:
Аз подкрепям Бисерче и гласувам с две ръце за повишаване на раждаемостта! Имаме си страхотно ново заглавие, така че е време за започне един ураган от +++ резултати!
И мацки, я по-свежо настроение! Вдигайте главите!
Ето, бая сме се събрали за ловуване тоя месец, колко? - 4 ли стнахаме? 2 от нас да изкарат изпита този месец, пък другите ще са на попарвка за следващия! А най-хубаво ще е ако всички минем в отбора за следващия гоооолям изпит!  preggo ylinfant

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    saraapl

  • *****
  • 2009
  • Нашата мечта... Обичаме те много
Здравейте, момичета.
След едноседмично отсъствие не мога да смогна да ви изчета...
Аз имах големи надежди този месец, надявах се, че сме си свършили добре работата, а и все си мислех, че покрай рожденият ми ден Съдбата ще се смили над мен...но уви. На 12 ден след ову не издържах и си пуснах кръвен тест, чийто резултат ме заля като студен душ -отрицателен разбира се....
И сега стоя и си чакам гадната лелка да дойде утре или в други ден най-късно. Поне няма вече напразни надежди. Голата истина те блъсва право в лицето...или в случая в сърцето...


Нат...мила спокойно..нов масец нов късмет или и това вече е клише.. :?Мила и аз сега започвам пак лутане ще има ли О. няма ли да има ..обаче си мисля за бебето и как един ден ще кажа на мойто слънце и ми идват нови сили..Горе главата мила с теб сме...
Успех на всички този и в следващите месеци :):)
Nataly,не се натъжавай мила.Знам как боли,но трябва да се борим до победа.Няма да падаме духом.Нали сме силни :bighug:
magita,колко ти е закъснението?На хубав ехограф дали няма да се види,има тук момичета на които съм чела ,че се евидяло в 5-6 ден закъснение.А защо не пуснеш кръвен най-добре.
aleks,трябва да посетиш възможно най-скоро доки.Дано всичко е наред.Не се натоварвай сега с излишни тревоги.
Натали  :bighug: силно и знам 4е скоро ще ти се случи 4удото!Както и на вси4ки останали момичета!
Данински добре дошла пак  сред нас,надявам се скоро да си оправите отношенията с милото .:dance2:
 :crossfingers: :crossfingers: на вси4ки които ще правят тестчета да са  :bfp: :bfp:.Хайде че темата е жадна за много +++++++++++++++ резултати.
 :goodluck: :goodluck: :goodluck: на всички!
« Последна редакция: Февруари 03, 2008, 22:17:28 pm от polibo »

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
*
Siska, Мagita, дано да се похвалите тези дни, че ви мислим тук :D
Nataly, 12 ден не е ли малко рано дори за кръвен?
Mpia, честита годишнина! /видях ти 3-те кръгли годинки на лентичката/ Хубав празник с хубав подарък си имате тази година :) :ballons:
На тези от вас, които са по следите на яйцето, стискам всички палци да го хванете :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз днес имах малко бледорозово течение и съм 7-8 ден след овулация... дано е признак за нещо хубаво, а не някоя ранна леля. Във всеки случай такова розово май не ми е било никога, обикновено е кафеникаво. 8O
Ето, бая сме се събрали за ловуване тоя месец, колко? - 4 ли стнахаме? 2 от нас да изкарат изпита този месец, пък другите ще са на попарвка за следващия! А най-хубаво ще е ако всички минем в отбора за следващия гоооолям изпит!  preggo ylinfant

аааа а мене къде ме забравяте  :D
аз съм с + тест за ову днес и си умирам от радост!
през уикенда се потрудихме доста с милото, ама днес какво го чака като се върна от работа...  :D
момичета стискам силно палци на всички,дано ни е на късмет новата седмица!
на посрещналите лелката  :balk_21:  съжалявам момичета,много добре знам какво е и едва ли ще ми повярвате точно в момента,но всичко минава, а и нали преди изгрев е най-тъмно  :)
преди малко по пътя за работа срещнах 2-3 лелки и  :bonk:
казах им да се разкарат и 9 месеца да не ги виждам.
ей нечакащитееее - сигурно са били вашите,не ги чакайте изгоних ги :fighting:
аиде голяма  :bighug: от мен и успешна седмица на всички!
*
Добро утро и от мен. Пожелавам на всички много успешна седмуца, изпалнена с +++++ резолтати и емоции :D :D :D

Олимпия, много ти благодаря за бързия отговор(за спорта). А за диетата  :oops: :oops: :oops: много съм несериозна  :oops: :oops: :oops:, а и тези дни ми беше доста натоварено и не съ имала време да се разровя в нета.

Инъче нямам идея кокво сме сътворили с милото този месец. Така че няма да чакам лелката на 12.

biby21 :crossfingers:
sisilia,действайте,пък дано е успешен улова ви yahoo_17
Jael,и на мен ми намирисва на нещо хубаво :D
Миме,честита годишнина мила.Желая ви много любов ,най-големия подарък вече го имате.

*

    Nataly*

  • *****
  • 2785
  • Няма несбъднати мечти. Има изоставени желания!
Благодаря за подкрепата ,момичета. Хубаво е когато някой те разбира наистна, а не се прави само, че ти съчуства.
Пожелавам на всички вас много положителни резултати този месец, защото миналият здраво се изложихме в тази темичка. А все пак от тази темичка тръгват попълненията към "Дългоочакваната бременност след...". Там вече се "освободиха" доста места на родили мамчета, така че постарайте се повечко този месец.
Късмет!
И нека Господ е с вас.

Мпиа честита годишнина. Весел празник!
Здравейте мимичета :)
Аз отпадам този месец, гадната лелка ме посети днес. ПОне е точна като часовник, явно Дядо Коледа и е подарил нов и скъп часовник ;-)
Е нищо дано този месец е нашия :)
Успех на всички!
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Добро утро момичета и успешна седмица и от мен:-) Аз както съм писала тук не съм в групичката на чакащите резултата ,но тая надежда,че след известно време ще ни се оправи материала и ще се впусна отново в процедура по инсе;-)))) А защо не и по ест.път да се случи желаното събитие;-)))) Успех на всички ви
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Хей, мацки, добро ви утро! Аз от днес съм гадна отпускапка за две седмици и съм безкрайно щастлива! Отпочинала съм още преди да е започнала почивката!
Миме, честита ви годишнина! Да те слуша много милото, а след това и ангелчето! Да сте здрави и много щастливи!
Момичетата с изчакването - какво става - ще има ли повод за празнуване! Хайде, хвалете се, че артрит хванахме от толкова стиснати палци!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    eagle

  • ****
  • 515
  • "Дързостта е гениалност, сила и вълшебство". Гьоте
Здравейте момичета! Къде успях да прочета, къде не написаното от вас.
Алекс дано да си бременна и всичко да е наред.
Желая тази седмица да има повече момичета с +++ резултати. :bfp: :crossfingers: :bighug: Наистина вече влизаме в годината на Плъха и трябва да се отбележи подобаващо. :lol: :lol:
Здравейте и от мен момичета,
силно се надявам и при нас този месец да има радост, дано да ме пропусне още е рано, а по график се пада към 11,02. Незная дали не започвам да си внушавам от силното желание, но сутрин ми се появява леко неразположение, лошо ми става и леко гадене.... Оххх вече нанова се побърквам с това чакане и само си повтарям дано дано дано...
Успех на всички, спорен ден и целувки!!!