0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

*
Здравейте,
тази вечер пак правих тест-има много ама много бледа чертичка(по скоро като сянка), която този път се появи почти веднага след направата на тест-а.Утре сутринта мисля да направя пак, ако не ми е дошло до тогава или ако не ми е паднала температурата.А нещата които чувствам са: пробождане по средата на корема, даже от време на време се почесвам,пробождане в яйчниците, някой път ми изтръпва чак крака, ужасни болки в гърдите и кръста(направо по някое време са нетърпими) и вчера през деня си мерих телесната температура -37,4, а базалната е около 36,9-37.0 премерена в 7 сутринта.Това е за сега.Стискайте палци момичета и аз ви стискам скоро всички да се похвалим с две чертички, ама ясни:)
*
Алекс миличка, тестове не се правят тази вечер, а сутрин с първа урина. Направи един още сутринта със ставането от леглото и сигурна съм че ще излязат две ясни черти.
*
Алекс това си е положителен резултат. Честито! Направи си утре сутринта още един тест, и дано той е с две ярки чертички!  :goodluck: :bfp:
*

    Assi

  • **
  • 119
  • Вярвам, че ще ни се случи най-хубавото
Здравейте на всички видели две чертички и останалите нечакащи да им дойде!
Не съм влизала отдавна, но напоследък с мен се случва нещо странно и затова не се стърпях да пиша.
Имам закъснение от 45 дена като от 7 дена гърдите не спират да ме болят и да тежат. Зърната също са чувствителни още от миналата неделя. Днес си правих тест шуър чек, но отчете една черта. Странното е, че най-дългият ми цикъл в рамките на една година назад е бил 42 дни, а най-късият е последният - 28 дни. По принцип в последно време е 30-33 дни. Та затова и нещо ме гложди. Освен това толкова продължително никога не са ме болели гърдите. През лятото засякохме с УЗ овулация към 26-29 ден, но тогава бяха по-дълги циклите/38,40,42,41 дни/. Абе незнам защо, но нещо ме гложди и ако не настъпи цикъл до средата на другата седмица ще си пусна кръвен.
Хайде до скоро и късмет на всички!

« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 21:41:08 pm от aksinia »

Здравейте момичета:)
Аз днес не бях вкъщи и не съм ви чела, ама сега си наваксах...леле този месец поне има съмнения, които се надявам да се превърнат в +++резултати:)
Хайде момичета, вие със закъснението...не я пускайте тази пущина на гости...стискаме ви палци:)

А аз да ви се похваля, каква съм патица:)
Значи, позабравих два-три дни покрай рожденния ми ден да хапвам зеленчуци...по принцип ям много зеленчуци и плодове.
Днес ходихме да пазаруваме и аз защото обичам доматен и зеленчуков сок се запътихме натам, но видях, че има зелева чорба:) Направена като сок..опакована. И казах, че ще си купиа за да се "поизчистя". Тази вечер след две чаши такъв сок, не мога да излезна от тоалетната:) Ама така хубаво действа, слава Богу успях и 10-те пъти навреме да се добера до тоалетната.
Та така, с какво ли не се занимава човек, когато само едно му е в главата, а то не се случва:(
Айде лека от мен и да спинкате в кош:)
*

    daniski

  • ****
  • 550
  • Моят дар от Бог-Грант Даниел
здравейте момичета,нови и стари във форума.нямаше ме 2 месеца на линия.Обтегнахме си отношенията с приятеля и вече не бебеправим....Успех на всички!
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Здравейте на всички видели две чертички и останалите нечакащи да им дойде!
Не съм влизала отдавна, но напоследък с мен се случва нещо странно и затова не се стърпях да пиша.
Имам закъснение от 45 дена като от 7 дена гърдите не спират да ме болят и да тежат. Зърната също са чувствителни още от миналата неделя. Днес си правих тест шуър чек, но отчете една черта. Странното е, че най-дългият ми цикъл в рамките на една година назад е бил 42 дни, а най-късият е последният - 28 дни. По принцип в последно време е 30-33 дни. Та затова и нещо ме гложди. Освен това толкова продължително никога не са ме болели гърдите. През лятото засякохме с УЗ овулация към 26-29 ден, но тогава бяха по-дълги циклите/38,40,42,41 дни/. Абе незнам защо, но нещо ме гложди и ако не настъпи цикъл до средата на другата седмица ще си пусна кръвен.
Хайде до скоро и късмет на всички!


Моя цикъл по принцип е 34-35 дни,но вече е...42-и ден -тази сутрин пак показа  :bfn: и на мен са ми много чуствителни гърдите най-вече зърната,понякога леко ми се гади,10 дни след предполагаемото оплождане мноооого леко процапа-само капки!И аз утре или във вторник съм на лекар!Имам чуството,че тялото ми казва едно,а теста мисли друго...А за последния месец съм и напълняла,а не съм преяждала :scale: Направо вече незнам какво да мисля!Дано днес на другите момичета теста е  :bfp1: Благодаря на всички ,които ни  :crossfingers: и на всички... :blowingdust2:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Сиска, Аксиния, стискам ви и на двете :crossfingers: А за покачването на теглото... Хм, не искам да те психирам, ам по мензисно време организма има свойството да задържа течност и теглото може да се покачи с 1 до 3 кг. Разбира се, това е строго индивидуално! При мен например се забелязва покачване с около 1,5-2 кг, което признавам си всеки път ме кара да започвам да мисля за драстични диети, въпреки че на моята височина + тези 2 цикълни кг, пак оставам с поднормено тегло

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Аз започвам да се чудя възможно ли е онова леко процапване/25.01/ да е показвало овулация/33-и ден от цикъла/?Аз не съм правила ову тестове и всъщност въобще не съм сигурна кога и дали въобще е имало О :oops: !Почвам да нося вода от 10 кладенеца :? и да измислям варианти!Само доки може да каже какво става... :crossfingers: Все още не съм загубяла всяка надежда за  :cloud9:
*
Здравейте,
аз съм пак объркана.Към 5 сутринта имах болки в корема, станах и имах съвсем леко кафеникаво зацапване и изпих два аулина като си мислех, че това е цикъл.Ставам сутринта обаче няма зацапване няма и цикъл.Правих тест сутринта, пак е с много бледа чертичка.Сутринта базалната температура пак беше висока 37.По принцип цикъла не ми е точен варира около 30 дни, но имало е случаи с ову около 22-25 ден.Днес ми е 35-ти ден.А високата температура я меря този месец от около 10 дни, но може и по-рано да се е покачил, не съм я мерила редовно.Какво мислите?Ако е станало, може ли да съм навредила с тези два аулина толкова рано?Мисля да изчакам днес,ако не ми е дошло-утре сутринта на кръвен и ако е положителен веднага на доктор.
Благодаря ви!
 :balk_145: :balk_145:Това е моя резултата пак този месец, и осмия месец приключи със сълзи.


*

    Olimpia

  • ***
  • 220
  • Усмихвайте се и съдбата ще ви се усмихне:)
Алекс, правилна ти е стратегията, така че действай! Утре тест и после при доктора! Ако има бременност да види дали е на правилното място, че това прокървяване не е много добре. А за аулините едва ли си навредила с нещо! Има толкова момичета които доста дни си живеят живота без от нищо да се лишават докато разберат че са бременни. Кофти е че не знаеш кога се е покачила БТ. Ако днес 10 ден, значи е рано. След О трябва да минат около 14 дни преди да ти дойде или да започнеш да броиш закъснение! И без да те шашкам ако няма бременност изследвайте хормони! Че понякога те са виновни за закъснения, неидване.... и така!
Но дано да е това, което очакваш!!!!!!!! Все пак има втора чертичка на теста, затова аз смятам че ще е + резултата!!!!
Здравейте,
аз съм пак объркана.Към 5 сутринта имах болки в корема, станах и имах съвсем леко кафеникаво зацапване и изпих два аулина като си мислех, че това е цикъл.Ставам сутринта обаче няма зацапване няма и цикъл.Правих тест сутринта, пак е с много бледа чертичка.Сутринта базалната температура пак беше висока 37.По принцип цикъла не ми е точен варира около 30 дни, но имало е случаи с ову около 22-25 ден.Днес ми е 35-ти ден.А високата температура я меря този месец от около 10 дни, но може и по-рано да се е покачил, не съм я мерила редовно.Какво мислите?Ако е станало, може ли да съм навредила с тези два аулина толкова рано?Мисля да изчакам днес,ако не ми е дошло-утре сутринта на кръвен и ако е положителен веднага на доктор.
Благодаря ви!
Алекс, мила , мисля че си бременна. Следи си температурата.Кафеникаво зацапване  е възможно да има при вгнездяването и не се счита за нещо ненормално.За лекарствата се консултирай с док. , а най - добре е да си пуснеш кръвен тест.
*
МИли мои извинете ме за невидението в което ви държах , но за съжаление отпаднах от "играта" ж петък сутринта стана раничко за да си направя тестчето и беше --------отрицателно, и малко след това моята лелка си намери пътя от гората до нас. НЕ ви писах защото ми беше много криво а и верая има рожден ден, но така ми се искаше да си направя един подарък за рожденния ден , но уви няма да е. Другия месец пак конитба :(
*
Алекс, аз също мисля, че си бременна, но направи час по-скоро кръвен тест, за да видиш колко ти е ЧХГ-то. :goodluck:
Мели не се предавай мила, дано следващият месец вече е нашият месец!
Даниски, добре дошла отново при нас, чакахме те с нетърпение и много ни липсваше! Хайде оправяйте отношенията и ... На Лов!  :goodluck:
Здравейте и от мен момичета!
Лелката май е близо до нас вече :( днес ми процапа а ми е време за МЦ. Мислех, че ще ме пропусне този месец но май се  е затъжила за мен ;-) та я чакам до довечера или най-късно утре сутрин :(
Нищо нов месец нов късмет. А и започва годината на плъха така, че... :)
Ами успех на всички нечакащи лелката :)
Мели,Роди,happymery:bighug: :bighug:много съжалявам,но не се от4айвайте нов цикъл -нов късмет,пък и ве4е влизаме в плодотворната година този месец :)

Аз да ви се похваля,4е след дълго 4акане този месец ве4е имам  + ову тест,така 4е запо4ваме да действаме и  много се надявам този път да стане :eggsperm:

Алекс,сега се пази ,почивай повечко,а утре на кръвен и дано е :bfp:
Мели,Роди,tani77 :bighug:влизаме в годината на плъха ,така ,че споко.
happymery,все още има надежда :crossfingers:
biserche,beni13,baby_s.Дано го хванем този месец яйцето,и след :cloud9:го снесем :lol:
daniski,починете си,явно стреса покрай бебеправенето ви е изнервил.И те очакваме отново с желанието за бебче yahoo_17
siska_rs :crossfingers:дано всичко е наред и ни се похвалиш скоро.
*

    everything_possible

  • ****
  • 957
  • Всичко е възможно, ако го пожелаеш истински.
                                                     :bighug:
Момичета иска ми се силно силно да ви прегърна!Цяла седмица не съм влизала и ми беше много много мъчно за вас!  :( Предполагам,че до няколко дни ще успея да прехвърля тоновете, които сте изписали! :o  Чудесна темичка е новата, най ми харесва пожелание в самото заглавие! Пу-пу-пу!Все още не мога да се оправя,кой забременял, кой в ову,но на всички желая ГОЛЯМ късмет този месец! И работете на бързи обороти,че все пак е малък сечко,нищо че тази година с 29 дни! :wink:
ВЯРВАЙ! Мечтите се сбъдват!
*
Здравейте и от мен на всички момичета!  :hello2:
Напредък съм заета,за да следя как се развиват нещата при Вас.
Само се моля дано малък сечка - ни  на късмет ! :goodluck:
Ще стискам палци и вие на мен. Този месец от 05 започваем да работим... :dance2: :bed: и дано да има резултат.
Още веднъж успех!