0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Аз съм чела по повод тестовете, че нивото на хормона се покачва различно при всяка жена, зависи каква е концентрацията в организма, така че напълно възможно е да си бременна и при бледа черта.Обаче за двете ясни черти сутринта не съм много съгласна, защото на тестовете пише, да не се взимат под внимание резултатите след 10 мин.
Напълно съм съгласна с теб,в инструкциите  пише точно така.И при мен се е случвало няколко часа след тестването да се появи бледа втора черта,но това не означава положителен резултат . Дано при   aleks   чудото е станало  :crossfingers:
Аз също съм виждала една такава бледа втора черта , отчетена още на първата минута . На другата сутрин  обаче теста беше категорично отрицателен . Теста беше качествен и съм сигурна , че го направих правилно .Предполагам обаче че случаи като моя са рядкост . Алекс , искренно се надявам при теб втората чертичка да се появи отново и да е достатъчно ярка , че да нямаш вече никакви съмнения. 
Мели :crossfingers:
  Искам да кажа , че моите първи положителни тестове изглеждаха същите като на Алекс. И то 4 и  6 дена след закъснението.Почти въображаеми , но положителни !
 От мен ЧЕСТИТО , Алекс , но е добре и кръвен да си пуснеш , за да се следи покачването на хормона! Това на кой ден от закъснението е?
Много сте изписали , бе , момичета! Не смогвам да , чета.
 Желая успех на Пуканка и на всички, които очакват своя положителен резултат.
Аз не съм ви оставила , вашата борба , сега е и моя и се надявам скоро да се върна на фронта! :grouphug: :bighug:
 :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Добро утро, момичета! Аз от днес започвам с тестовете за О! Меря БТ вече втори месец и се надявам, много, ама наистина много силно, този месец да е късметлийски за всички тука! За две седмици съм отпускарка, така че ще съм отпочинала и във форма за лИбовни подвизи :oops:
Стискам палци на всички очаквателно настроени!
Роди, Сиска, Алекс, Пуки, и всички, които пропускам - хайде да потвърдите нашите съмнения за +++ резултат!
« Последна редакция: Февруари 02, 2008, 11:47:19 am от baby_s »

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*

    eveishan

  • ***
  • 373
  • Напред и нагоре!
Момичета,здравейте и от мен! Аз съм разочарована тази сутрин! :( Станах и видях, че ми е дошло!Направо ми се плаче!Сега в 1:30 ще ходя на лекар!Незнам какво да правя вече!Съжалявам, че трябва да пиша това, но искам да го споделя с вас!Успех на другите и не искам друга да пише такъв резултат като моя!
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Здравейте и благодаря за подкрепата...Аз незнайно защо реших да търпя още 2 дни...в понеделник сутрин да си направя теста и следобед на лекар!Някъде прочетох че 10 дни след закъснението се вижда какво има в матката това значи ли че в понеделник доки няма да види щом е 8-и ден закъснение евентуално... :oops:
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Момичета,здравейте и от мен! Аз съм разочарована тази сутрин! :( Станах и видях, че ми е дошло!Направо ми се плаче!Сега в 1:30 ще ходя на лекар!Незнам какво да правя вече!Съжалявам, че трябва да пиша това, но искам да го споделя с вас!Успех на другите и не искам друга да пише такъв резултат като моя!
Съжалявам, мила! Всички тук минаваме доста редовно през подобна фаза, където сме се надявали на нещо, а в крайна сметка пак идва гадния М. Всичко минава! Събирай сили за следващия месец, следващата овулация, следващото чакане! Горе главата! Колкото по-силно вярваш в нещо, толкова по-голяма е вероятността да се случи!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Здравейте и благодаря за подкрепата...Аз незнайно защо реших да търпя още 2 дни...в понеделник сутрин да си направя теста и следобед на лекар!Някъде прочетох че 10 дни след закъснението се вижда какво има в матката това значи ли че в понеделник доки няма да види щом е 8-и ден закъснение евентуално... :oops:
При мен на 4-ти ден закъснение се видя плодния сак.
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Имам чуството,че нещо ме спира...сякаш искам още няколко дни надежда...страх ме е,че ако не е положителн имам проблем...преди 6години лекувах поликистоза...страх ме-все някаква причина има!Ако направя теста в понеделник ще се притеснявам само до обяд,а иначе ще почна от сега...ДЕТСКА РАБОТА :oops:
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
А може и да го направя утре сутрин!Нали сутрин се прави? Почвам да пия фолиева-има ли значение по кое време на деня я пия?
eveishan,горе главата.С нови сили борбата продължава. :bighug:
siska_rs,направи тест утре сутрин,а днес ти е 6 ден закъснение.На хубав ехо трябва да се види вече. :crossfingers:
baby_s,ще ловуваме заедно :lol:
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!
Дано да си права!Наистина се притеснявам!Искам бебче,а и това е единствената хубава причина заради която може толкова да закъснява!А това че ми е по-дълъг цикъла/35 дни/ оказва ли влияние на това след колко време ще отчете теста примерно?А кои тестове предпочитате лентичка или касета?
А може и да го направя утре сутрин!Нали сутрин се прави? Почвам да пия фолиева-има ли значение по кое време на деня я пия?
Утре вече трябва да ти отчете положителен резултат. Не се тревожи , ако е по- бледа чертата. :wink:До една седмица след закъснението трябва да се види плоден сак на вагинален ехограф. А за фолиевата киселина е трябвало да я започнеш заедно с опитити за бебче , но и сега да я започнеш няма да сгрешиш. няма значение по кое време на деня я пиеш - някои предпочитат сутри, други вечер , важното е да си я набавяш.Храни се здравословно , но не се тъпчи и се пази от простудни заболявания.
 Стискам палци за сакчето! :D
Здравейте момичета!
По принцип утре трябва да ми дойде М, ако не реши да ме пропусне де ;-). Ако не ми дойде рано ли ще е в понеделник да си направя тест? Малко нямам търпение,чъпреки че се притеснявам да не се разочаровам както последните месеци. Нямам никакви ПМС само са ми чуствителни гърдите на допир и немога да понасям сутиена си. Даже снощи ходихме на диско, ами то човек неможе да си потанцува като хората адски ме болят ;-)
Айде поздрави и много ++++++++++++ резултати!!! :) :lol:
*

    siska_rs

  • ***
  • 153
  • Обичайте и бъдете обичани!

Утре вече трябва да ти отчете положителен резултат. Не се тревожи , ако е по- бледа чертата. :wink:До една седмица след закъснението трябва да се види плоден сак на вагинален ехограф. А за фолиевата киселина е трябвало да я започнеш заедно с опитити за бебче , но и сега да я започнеш няма да сгрешиш. няма значение по кое време на деня я пиеш - някои предпочитат сутри, други вечер , важното е да си я набавяш.Храни се здравословно , но не се тъпчи и се пази от простудни заболявания.
 Стискам палци за сакчето! :D
[/quote]
А на нормален ехограф дали ще се види?При моята доки в кабинета май не съм виждала вагинален!Помня,че като имах кисти ходихме в АГ-то да ме гледа на вагинален!Абе при всяко положение кръвния трябва да покаже! :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :balk_602: В момента и да не е положителен май ми стига да ми каже,че нямам киста а още не се е регулирала М след противозачатъчните/преди 3 месеца спрях и ми минаха 2М/.Иначе и на мен са ми подути гърдите и чуствителни и... ох,дано да е бебче :wink:
Здравейте момичета, благодаря ви че сте с мене и ми стискате палци, днеска БТ малко падна, ще чакам и утре ако не дайде понеделник мисля, че ще 1 ден закъснение защото миналия месец на 35 ден от МЦ ми дойде, и това ме спира за теста. Снощи имах ужасни болки в кръста, но днеска никакви освен чувствителност на гърдите. :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: за всички ни.


*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
meli_81, happymery, siska_rs:crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: да е това, на което се надявате! Хайде да тръгне месеца положително!
rouzi-anna, хайде да вадим такъмите и да хванем дружно яйцето! Стига толкова чакане, а! Само още едни девет месеца и предлагам вече да го гушнем това бебче!
:wink:

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
baby_s,сега ще поработим повечко ,а после ще почиваме 9 месеца :D
meli_81,happymery,siska_rs :crossfingers:време е да имаме мамчета за новия месец.
meli_81,happymery,siska_rs,Alex, и аз стискам палци и на ръцете и на краката за вас. Явно понеделник ще е "деня на +++ развръзки" . Rodi,какво става с теб, май нещо съм пропуснала, ама много пишете, лелееее ....
rouzi-anna, baby_s и аз ще ловувам заедно с вас - малко ми се отложи инсе-то за вторник, но все пак има 2 яйчица за "хващане". И на мен ми стискайте палци в понеделник и вторник всичко да мине добре.
Хайде момичета, на 7-ми февруари влизаме официално в "годината на плъха", та мисля този месец да завалят  :bfp: и само положителни емоции!!!
 :bighug:
 
*
Момичета тази сутрин ме споходи гадната лелка! Надявам се като влезем в годината на плъха официално, най-накрая всички тук да видим заветните две чертички и да се изместим дружно в другата тема - темата на бременните!
Успешен лов на ловуващите, чакам с нетърпение да честитя на останалите!