0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Здравейте моми4ета ,видях 4е старата тема е заклю4ена и реших да пусна нова.Ако не съм видяла че някой е пуснал да ме извини.Дано новата темичка се изпални с многооооооооооо  :bfp: :bfp: :bfp: :bfp: :bfp:. :bighug:Дано всяка седмица имаме ++++ резултати  :balk_21: :bighug: :goodluck: :goodluck:


п.п. тази тема е продължение на http://www.zachatie.org/index.php?option=com_smf&Itemid=1&topic=23219.0
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 15:11:31 pm от polibo »

за основаване на фонд за ин-витро - подпиши се и ти  http://www.bgpetition.com/asistirana-reproduktsia/index.html
Здравейте,  и аз се присъединявам към polibo и пожелавам на вси4ки момичета много положителни тестове  :bfp:
Приятна и успешна седмица на всички :goodluck:
*
Привет и от мен!! Пожелавам на всички лека и безаварийна седмица, изпълнена с много положителни емоции!!!
П.п. Gandalf, като ти гледам графиката, защо не си направиш едно тестче? ако аз бях с такава БТ щях вече да съм си направила и кръвен даже :)
dianka, страх ме е, да си направя тест да не се разочаровам :( затова си трая :D. Чувствам се много странно, имам висока телесна температура 37 градуса, иначе съм здрава. Имам всички симптоми, че ще ми дойде, болки в гърдите, корема, кръста и дори в краката 8O, което за мен 100% признак за наближаващ МЦ. Иначе БТ си я меря тоя месец за първи път и не съм особено сериозна, а и доколкото разбрах от всичко прочетено дотук, висока БТ означва минала овулация. Абе чакам тия дни да ми дойде с други думи  :D
*

    Sof

  • ****
  • 1084
  • Непоправим ОПТИМИСТ!
Да се запиша и аз в новата тема! Сутринта бая се смях като ви четох бисерите и като видях, че е заключена темата ми стана малко криво!
На мен ми остава сега да очаквам +++ на овулационния  :D
Дано с това заглавие темата да е късметлийска!
Успешен ден на всички!

Когато животът ти поднесе лимони, поръчай си текила и сол и ми се обади!
*
Здравеите,
gandalf781, мила, изчакай няколко дни и си направи тестче, а ние ще  :crossfingers: да е  :bfp:  :D :D :D
 

здравейте и от мен! и аз да се присъединя към пожеланията за повечко  :bfp: в новата тема с късметлииското заглавие!!! хубава седмица ви пожелавам и много усмивки и късмет
Здравейте и от мен!
Лека и хубава седмица и много ++++++++++++++++ резултати. Аз се включвам на чакащите да не им дойде тази седмица към неделя. Дано този път имам късмет  и лелката ме пропусне :lol:
*
Здравейр
Адски много се кефя,че подновихте темичката.
Пожелавам от тук нататък да научаваме за повече  :bfp:.Аз за жалост отпадам  :balk_146: :balk_146:, оказа се ,че имам възпаление на матката и сега съм на антибиотик ,но на всички останали  :goodluck:.
Хубав ден от мен.  :)
здравейте момичета :D!честита нова тема(продължение) :D и от мен пожелавам мнооого +++ резултати и повече  :bfp: :bfp: :bfp: в тази тема,защото в миналата се поизложихме май.. :?
п.п. още сутринта видях,че е заключена предишната,но понеже моята ръка не се окза лека :( та реших да изчакам с писането,докато я пусне някой друг :wink:!polibo дано твоята ръка да ни донесе МНОГО бременни резултати :D :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers: всички да се похвалим с  :bfp: преди да се наложи пак да я заключат темичката :wink:
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Хубава седмица на всички и от мен!!!  :D :rainbow:
Дано новата темичка бързо се напълни с радостни новини  :crossfingers: :crossfingers: :crossfingers:
Аз нещо понеделнишки съм малко... :witch: ама ще ми мине, няма страшно.
Според вас възможно ли е след положителен ОВУ тест всъщност да е нямало овулация? Питам защото в петък ми беше положителен теста, по мои сметки ову-то е било в събота,  имах и болки в единия яйчник, но още не ми се е вдигнала БТ. Тази сутрин беше 36.8 Теста, който използвах беше ClearPlan. За цифрата, която струва се надявам, че е добър...
Дайте малко акъл, че съвсем се обърках. Трети месец меря и до сега винаги се е вдигала пустата температура.
Здравейте, с пожелание за много  :bfp1: :bfp1: :bfp1: :bfp1: аз все още нямам никакви ПМС освен чувствителността в гърдите, но и то не е както беше в миналите месеци,много по- слабо, но БТ тази сутрин почна да пада :(, май тия дни ще ме посети лелката :( на всички нечакащи  :crossfingers: :crossfingers:


Привет и от мен  :hello2:
Честито за новата темичка и нека се напълни с положителни тестове  :bfp: :bfp:
 :cheerleader:   Лека и успешна седмица на всички    :cheerleader:
Pukanka, снощи ми се размина яхането на метлата, мъжо беше доста болен. Да видим днес дали ще се увенчая с успех. Иска или не, трябва до довечера да е здрав. Още сутринта съм дала поръчение  :lol: :lol:
« Последна редакция: Януари 28, 2008, 23:06:59 pm от Pepka »
Според вас възможно ли е след положителен ОВУ тест всъщност да е нямало овулация? Питам защото в петък ми беше положителен теста, по мои сметки ову-то е било в събота,  имах и болки в единия яйчник, но още не ми се е вдигнала БТ. Тази сутрин беше 36.8 Теста, който използвах беше ClearPlan. За цифрата, която струва се надявам, че е добър...
Дайте малко акъл, че съвсем се обърках. Трети месец меря и до сега винаги се е вдигала пустата температура.
тъй като О. настъпва 12-36h(или 48h) след "+"ову тест,следователно щом в събота теста ти е бил "+",то може О. да е била днес!!!и затова БТ да не се е вдигнала достатъчно,а и има случаи в които БТ се вдига постепенно/а не рязко/ и тогава О. обикновено е по-средата на покачването!изчакай да видиш каква ще е БТ утре,би трябвало вече да се вдигне :wink:,ако не можеш да идеш на УЗ да ти кажат какво виждат :D
"Любовта е състояние,при което е невъзможно да си щастлив без щастието на друг човек."-Робърт Хайнлайн!!!
*
Благодаря ти, Катя :D И аз съм станала една голяма бяла птица покрай тия яйца. Хем това за 12-36(48) часа го знам, хем продължавам с бакалски сметки да си го закръглявам на един ден. 8O Ще изчакам и утре да видя как е, дано се окажеш права и се вдигне :D
*

    Dragica

  • ***
  • 499
  • Няма невъзможни неща
Здравейте мили мацки:-)
Върнах се от срещата с този мил д-р Кацаров. Наистина много симпатичен доктор ми се видя. Сега пък разширрена вена има моя- варикоцеле,но нв в напреднала фаза и според него нямало на този етап нужда от операция. Даде 3 м да пие лекарства Спимен, Ел карнитин и витамин Ц и така ще чакаме сега. А   утре трябва да изследва и бактерии в спермата. А дано тук да е ключа към бараката че....ще полудея:-))))))))
Здравейте, милички!  :bighug:
Не исках да урочасвам новата темичка с гадни новини и мислех да си мълча, но толкова ми е болно, че не мога да го държа в себе си. Сигурно се досещате, след тоя ми ти анонс, че и аз отпадам - гадната мръсница дойде и ме затръшна с всичка сила на леглото  :balk_137: - всичко ме боли и не мога да мръдна. А на туй отгоре и някакъв гаден вирус ме е нападнал, да допринася картинката да е пълна. Ама и това ще се преживее...
Хайде, аз отивам да си рева и тъгувам и ще ви проверявам какво се случва с вас.
Много се изложихме тоя месец, трябва да го завършим както си трябва - с още поне няколко  :bfp:
 
Don't worry, be hippy
*

    krasiko

  • ***
  • 412
  • Щастлива мама на двама
 :goodluck: нова тема , нов късмет :crossfingers:
polibo чудесна идейка, а дано темичката ни донесе много ++++++++
Dragica не полудявай сега, пожелавам ти да полудееш от щастие след лечението:)
Здравейте, милички!  :bighug:
Не исках да урочасвам новата темичка с гадни новини и мислех да си мълча, но толкова ми е болно, че не мога да го държа в себе си. Сигурно се досещате, след тоя ми ти анонс, че и аз отпадам - гадната мръсница дойде и ме затръшна с всичка сила на леглото  :balk_137: - всичко ме боли и не мога да мръдна. А на туй отгоре и някакъв гаден вирус ме е нападнал, да допринася картинката да е пълна. Ама и това ще се преживее...
Хайде, аз отивам да си рева и тъгувам и ще ви проверявам какво се случва с вас.
Много се изложихме тоя месец, трябва да го завършим както си трябва - с още поне няколко  :bfp:
 

Съжалявам мила:(
Айде нова месец, нова тема...нов късмет:)
Лекувай се и събирай сили за следващия тур:)